اطلاعات تماس
  • 041333*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140005245379016287

استخدام رایگان ملی کار یکی از خدمات نوین در عرصه کاریابی

کد: 140005245379016287

https://bit.ly/2XkwqfV

، (اخبار رسمی): استخدام رایگان ملی کار یکی از خدمات نوین در عرصه کاریابی الکترونیکی می باشد. در این راستا سامانه ملی کار تمام تلاش خود را از بدو تاسیس به کار بسته است تا کارجویان بتوانند در کمترین زمان ممکن شغل مورد نظر خود را پیدا نمایند.

استخدام رایگان ملی کار یکی از خدمات نوین در عرصه کاریابی الکترونیکی می باشد.

استخدام رایگان ملی کار یکی از خدمات نوین در عرصه کاریابی الکترونیکی می باشد. در این راستا سامانه ملی کار تمام تلاش خود را از بدو تاسیس به کار بسته است تا کارجویان بتوانند در کمترین زمان ممکن شغل مورد نظر خود را پیدا نمایند.

در این سامانه همواره تمام تلاش خود را به کار بسته ایم تا کارجویان بتوانند در کمترین زمان ممکن یک شغل مناسب با زمینه تحصیلات و یا مهارت ها برای خود پیدا نمایند و در این راستا هیچ هزینه ای را پرداخت ننمایند.

کلمه استخدام در لغت به معنای «به خدمت گرفتن» و در اصطلاح به قراردادی که بین کارمند و کارفرما بسته می‌شود، می‌گویند.

 قرارداد  استخدامی می‌تواند به صورت شفاهی یا کتبی باشد که امروزه اکثرقراردادها به صورت کتبی منعقد می شوند.  قرارداد ها  در زمینه ارائه خدمات و کنترل و نظارت بر انجام کاری بسته می شود. در قرارداد استخدامی شرایطی ازجمله نوع کار ، میزان حقوق، ساعات کاری وسایر موارد مهم به صورت کاملا شفاف توافق می شود.

از نظر مراجع قانونی و طبق ماده ۴۵ قانون مدیریت خدمات کشوری بعد از تصویب این قانون کلیه استخدامی ها  استخدام انواع مختلفی دارد و را به دو صورت رسمی یا پیمانی انجام می شود و البته استخدامی روز مزد، کار ساعتی یا قرارداد کار معین را هم از وقتی کارها به بخش خصوصی و پیمانکاران واگذار شده است، از آن پس استخدام ها به صورت پیمانی بسته می شوند و حتی در ادارات و ارگان‌های دولتی نیز از قرارداد کار معین استفاده می گردد.

استخدام رسمی برای در اختیار گرفتن سمت‌ های ثابت در مشاغل حاکمیتی در نظر گرفته شده و در مقابل استخدامی کشوری، استخدامی رسمی در قانون مدیریت خدمات کشوری محدودیت بیشتری دارد و همچنین تاکید شده است که باید برای برای مشاغل ثابت صورت بگیرد.

همچنین برای استخدامی های رسمی که دارای سابقه کار مشخصی هستند حکم رسمی صادر می گردد و افرادی که به اصطلاح رسمی می شوند با حفظ ضوابط تا همیشه به کارشون ادامه می دهند. قرارداد های استخدامی پیمانی برای مدت زمان معینی و کار مشخص انجام می شود و باید کار به صورت موقت انجام شود و برای مشاغل ثابت استخدامی رسمی صورت می گیرد.

افرادی که به صورت پیمانی به خدمت گرفته می شوند نمی توانند به صورت مستمر در خدمت سازمان باقی بمانند و حتی اگه کارمند دولتی باشد باز هم به عنوان استخدام رسمی به حساب نمی روند. همچنین حالت سومی تحت شرایط خاص و با تعاریف مشاغل معینی که از معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور تاییدیه دارند، ۱۰ درصد مشاغل سازمانی باید بصورت ساعتی یا قرداد کار معین باشد که حداکثر زمانش ۱ سال می باشد و بعد از اون قابل تمدید نخواهد بود.

اما استخدام قرارداد کار معین برای مشاغل سازمانی ثابت نمی تواند منطقی باشه که متاسفانه این امر انجام می شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 041333*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کار و استخدام