اطلاعات تماس
  • 021843*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140006085403212957

آیا با روزی 30 دقیقه می‌توانیم زبان انگلیسی یاد بگیریم؟

کد: 140006085403212957

https://bit.ly/3kZKDHt

، تهران , (اخبار رسمی): انگلیسی زبان‌ها یک ضرب‌المثل معروف دارند که می‌گویند”Practice Makes perfect” . جانِ کلام این ضرب المثل این است که اگر شما می‌خواهید در یادگیری زبان انگلیسی موفق باشید باید برنامه ریزی روزانه برای یادگیری زبان انگلیسی داشته باشید.

آیا با روزی 30 دقیقه می‌توانیم زبان انگلیس یادبگیریم؟
آیا با روزی 30 دقیقه می‌توانیم زبان انگلیسی یاد بگیریم؟

تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چرا برای پیشرفت باید برنامه ریزی روزانه برای یادگیری زبان انگلیسی داشت و  هر روز و حداقل 30 دقیقه را به یادگیری زبان انگلیسی اختصاص دهید؟ دلیل این امر این است که هر چه بیشتر درس بخوانید و در معرض زبان انگلیسی قرار بگیرید موفق تر می‌شوید. راه‌های زیادی وجود دارد که شما بتوانید در طول روز زبان انگلیسی را یاد بگیرید. به این روش یادگیری “یادگیری Passive” یا منفعل می‌گویند.

آیا با روزی 30 دقیقه می‌توانیم زبان انگلیس یاد بگیریم؟

  • یک لغت جدید یاد بگیرید.

حتی اگر تمام کلماتی که می‌شنوید یا می‌خوانید را کاملا متوجه نشوید، از طریق بستری که این لغات در آن استفاده شده اند می‌توانید تا حدودی معنی آن را حدس بزنید. اما 7 دقیقه از روز را اختصاص دهید تا این لغات را به درستی (نه با توجه به Context) یاد بگیرید.

  • لغات جدید را از کجا یاد بگیریم؟

در برنامه ریزی روزانه برای یادگیری زبان انگلیسی، شما می توانید با تهیه یک کتاب لغت، دایره لغات موضوعی خود را افزایش دهید. این لغات معمولا معانی سلیس و روانی دارند و با مثال کاربرد آنها توضیح داده شده است و شما می‌توانید لغات جدید را به راحتی به حافظه خود بسپارید.

  • یک اصطلاح کاربردی یاد بگیرید.

اصطلاحات به پر اهمیتی لغات هستند و اگر فقط لغت یاد بگیرید شاید بتوانید از سوال ?How are you استفاده کنید ولی هیچ گاه نخواهید توانست اصطلاح ?What’s up را یاد بگیرید و بیشتر همانند مردم بومی انگلیسی زبان صحبت کنید.

  • مهارت گرامر خود را تقویت کنید.

به عنوان کسی که زبان انگلیسی را به عنوان زبان دوم/ خارجی فرا می‌گیرد یاد گرفتن تمام ساختار های گرامری بسیار کار سختی است. نفس عمیق بکشید و برنامه ریزی روزانه برای یادگیری زبان انگلیسی تان را جوری تنظیم کنید که کم کم گرامر های کاربردی را یاد بگیرید.

با خواندن خبر نه تنها زبان انگلیسی خود را تقویت می‌کتید بلکه در مورد مسائل روز دنیا هم اطلاعات کسب می‌کنید و می‌توانید با دیگران در مورد موضوعات روز دنیا حرف بزنید. سایت های خبری بسیار زیادی هستند که شما می‌توانید با مراجعه به آنها هر روزه اخبار جدید را بخوانید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه آنلاین سفیرمال

فروشگاه اینترنتی سفیرمال عرضه کننده محصولات فرهنگی آموزشی بوده و تمرکز اصلی آن بر روی کتابها، ویدئوها و پادکستهای آموزش زبان انگلیسی و فرانسه است. علاوه بر این، بازیهای فکری که در تقویت هوش و یادگیری موثر هستند نیز در این فروشگاه به فروش میرسند.

اطلاعات تماس
  • 021843*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش