اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140006135412617156

تولید و عرضه انواع تجهیزات گلخانه با بهترین کیفیت در ایران

کد: 140006135412617156

https://bit.ly/3teji82

، تهران , (اخبار رسمی): به هنگام خرید هیتر گلخانه با انواع زیادی از آن ها روبرو می شوید که هر کدام ویژگی های خاصی را در اختیار شما قرار می دهند.

تولید و عرضه انواع تجهیزات گلخانه با بهترین کیفیت در ایران
تولید و عرضه انواع تجهیزات گلخانه با بهترین کیفیت در ایران

به هنگام خرید هیتر گلخانه با انواع زیادی از آن ها روبرو می شوید که هر کدام ویژگی های خاصی را در اختیار شما قرار می دهند و همچنین با توجه به ویژگی ها، قیمت های مختلفی نیز دارند که می توانید از الگوی زیر برای مقایسه هیتر های گلخانه ای استفاده کنید.

کشت گلخانه ای بیشتر در فصل های سرد سال انجام میگیرد، به همین دلیل برای گرمایش گلخانه ها به طور گسترده از انواع بخاری و هیتر گلخانه استفاده میشود. در گلخانه ها دمای مناسب برای رشد گیاهان مختلف حدودا بین ۲۰ الی ۲۲ درجه سانتی گراد میباشد.

رایج ترین بخاری هایی که در گلخانه ها مورد استفاده قرار میگیرند هیترهای آتش درون بوده که به کوره هوای گرم نیز معروف اند. در این نوع هیترها، گرما به شکل کاملا پاک و بدون هیچ نوع دود و آلودگی به داخل گلخانه منتقل میشود. استفاده از سیستم های گرمایشی بدون دودکش در گلخانه ها مجاز نیست. زیرا گیاهان در برابر آلاینده های آزاد شده از احتراق آسیب پذیر بوده و پژمرده میشوند.

جت هیتر برقی

هرچند که استفاده از هیترهای گازسوز و گازوئیلی به صرفه تر از هیترهای برقی است اما گاهی اوقات دسترسی به این نوع سوخت ها امکان پذیر نبوده و گلخانه داران توسط هیترهای برقی گرمای مورد نیاز گلخانه را تأمین میکنند. جت هیتر برقی گرمای بسیار پاک و تمیز ایجاد میکند. این مدل بخاری های برقی معمولا با برق ۳ فاز راه اندازی میشوند.

نایلون گلخانه

اولین مرحله انتخاب ابعاد و ضخامت نایلون گلخانه

معولا نایلون‌های گلخانه ای از عرض ۱ تا ۱۶ متر تولید می شود اما در صورت نیاز تولید کنندگان مربوطه می توانند ابعاد سفارشی شما را تولید کنند.

ضخامت نایلون گلخانه به طور معمول از ۱۵۰ میکرون تا ۳۰۰ میکرون می‌باشد اما می‌توان با توجه به نوع نیاز و کاربردی که دارید ضخامت را سفارشی کنید.

نایلون سه لایه گلخانه و تفاوت آن با نمونه های تک لایه

مقاوم‌ترین نوع پلاستیک‌های سه لایه گلخانه‌ای هست که دارای روش تولید کاملا متفاوتی نسبت به نمونه های تک لایه است و از استحکام و مقاومت بسیار بیشتری برخورد دار است، همینطور نمونه های سه لایه دارای طول عمر بسیار بیشتری نسبت به مدل های تک لایه است.

عوامل تاثیر گذار در قیمت نایلون گلخانه چیست؟

  • میزان سفارش
  • افزودنی که می خواهد به پلاستیک اضافه کنید به همراه میزان درصد افزودنی
  • استفاده از مواد اولیه درجه ۱ یا ۲ قیمت
  • طول عمر نایلون عریض گلخانه ای و کشاورزی چقدر است؟

یکی از سوالات متداول نایلون عریض گلخانه میزان طول عمر این محصول است. طول عمر این محصول بستگی به تولیدکننده دارد اما یک تولید با کیفیت از ۳ تا ۵ سال بازده خواهد داد.

قیمت هر متر نایلون گلخانه؟

قیمت هر متر نایلون گلخانه ای یک عدد مشخص نیست، بلکه با توجه به ضخامت، میزان افزودنی یو وی ( ۱ تا ۱۰ درصد)، عرض نایلون و میزان سفارش متغییر است. برای دریافت قیمت دقیق لطفا با ما تماس بگیرید.

فن گلخانه ای را بهتر بشناسیم

امروزه استفاده از گلخانه ها برای پرورش محصولات بسیار گسترش یافته است. به طوری که افراد زیادی تمایل به احداث گلخانه پیدا کرده اند. هدف از سیستم فن گلخانه ایجاد یک توده پایدار از هوا است که به آرامی در حال حرکت از طریق فن ها می باشد.احداث گلخانه الزاماتی را به همراه دارد که باید آن ها را رعایت کرد. یک مورد مهم از آن الزامات استفاده از فن گلخانه ای می باشد.

ورودی گلخانه اجازه می دهد هوا سرد به داخل ساختمان گلخانه نفوذ کند، اما فن گلخانه  باید نصب شود تا هوا را از طریق کل ساختار به طور مساوی حرکت دهد. هدف اصلی فن گلخانه ای ایجاد دمای یکنواخت دز فضای گلخانه است.

ضرورت استفاده از فن گلخانه ای در گلخانه

1- کنترل دمای هوای گلخانه با فن گلخانه ای: همانطور که گفته شد فن گلخانه ای باعث کنترل دمای محیط می شود و شرایط ایده آلی را برای گیاه فراهم میکند. با افزایش یا کاهش دما داخل گلخانه، فن با استفاده از افزایش یا کاهش دبی ورودی و خروجی هوا به مقابله با این ناهنجاری پرداخته و شرایط را به حالت قبل از بحران برگرداند.

2- کنترل میزان گردش هوا توسط فن گلخانه ای: فن گلخانه ای با گردش هوای داخل گلخانه باعث افزایش شادابی و طراوت گیاه می شود و از پژمردگی و به اصطلاح پلاسیدگی گیاه جلوگیری کرده و عملکرد آن را افزایش می دهد.

تهویه و خنک کاری گلخانه توسط پد سلولزی گلخانه

صنعت گلخانه دارای یکی از بهترین ایده ها در تهیه محصولات کشاورزی می باشد. فضای گلخانه یک محیط امن و ایزوله شده برای رشد و نمو گیاهان است. این فضا به هیچ حال تحت تاثیر گرما و یا سرمای بیش از اندازه محیط قرار نمی گیرد.

چرا که در داخل هر گلخانه مدرن امروزی از انواع سیستم های استاندارد و اصولی به جهت تامین سرمایش و گرمایش استفاده می شود. سیستم فن و پد گلخانه ای یکی از همین ایده های تاثیرگذار است که با هدف خنک سازی فضاهای گلخانه ‌ای ابداع شده اند.

فضاهای گلخانه ‌ای محیط های بسیار بزرگی هستند که در آنها نیازمند به گردش هوای دائمی هستیم. ساختار شفاف سقف جداره ‌های هر سالن گلخانه‌ ای که با هدف تامین نور خورشید در نظر گرفته شده است، به شدت در گرم شدن محیط گلخانه تأثیرگذار است.

فضای بزرگ گلخانه‌ ای را نمی‌ توان به این سادگی ‌ها در تعریف سیستم های کم توان خنک سازی و یا رطوبت ساز پاسخگو شد. از طرفی نمی توانیم برای تامین نیازهای عادی یک فضای گلخانه‌ ای مستلزم صرف هزینه های بسیار بالایی باشیم.

البته در چنین سیستمی حضور پد سلولزی نقش کلیدی دارد. در واقع تمام ماجراها از خنک سازی تا تعادل رطوبتی برای محیط گلخانه از حضور پررنگ و مناسب پد سلولزی تأمین خواهد شد. ظرفیت مناسب پد سلولزی گلخانه در کنار نصب اصولی آن است که قابلیت خنک سازی کامل را برای تمام فضای سالن گلخانه ‌ای تامین می نماید.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گل سبز میثاق

شرکت گل سبز میثاق با 24 سال تجربه، پیشرو در بکارگیری سیستم های مکانیزه ی پیشرفته، مفتخر به اجرای بیش از 130 پروژه ی ساخت گلخانه در 24 استان کشور پهناور ایران و جزیره ی کیش می باشد. این مجموعه آمادگی دارد با بهره گیری از کادر توانمند خود نیازهای صنعت کشاورزی و دانشگاه ها را در ایران و خاورمیانه برآورده سازد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنایع غذایی و کشاورزی