اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140006205425816954

آشنایی با آموزشگاه آرایشگری زنانه

کد: 140006205425816954

https://bit.ly/3zYMXVn

، تهران , (اخبار رسمی): این آموزشگاه با ارائه 58 رشته آرایشگری زیر نظر بهترین اساتید فنی حرفه ای با سابقه 25 سال در حال فعالیت است.سرکار خانم کوشش استاندارد نویس چندین رشته ار قبیل آرایش دائم هستند.

آشنایی با آموزشگاه آرایشگری زنانه
آشنایی با آموزشگاه آرایشگری زنانه

حتما شما هم جز افرادی هستید که به دنبال یک آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای عالی در شهر تهران برای گرفتن مدرک دیپلم آرایشگری زنانه فنی حرفه ای میگردید.آموزشگاه مراقبت زیبایی و آرایشگری کژال شعبه جردن با مدیریت خانم نازنین ربانی زیر نظر موسس و بنیانگذار برند کژال سرکار خانم مژگان کوشش در حال فعالیت است.

اساتید آموزشگاه کژال همه با تجربه و در عین حال به روز هستند و تمامی مراحلی را که یک مدرس باید طی کند طی کرده اند.رشته کاربرد تجهیزات و لیزر پاکسازی پوست و آرایش دائم جزء رشته های خاص است که کمتر آموزشگاهی قادر به داشتن شرایط آن در فنی حرفه ای میباشد.

ولی هنرجویان به راحتی می توانند در دوره های آموزشگاه با مدیریت حرفه ای خانم ربانی ثبت نام کنند و مدارک بین المللی فنی حرفه ای خود را در 53 رشته دریافت کنند.نازنین ربانی از مبتدی تا مدرسی در کنار هنرجویان می ماند تا با مدارک کژال زیر نظر فنی حرفه ای وارد بازار کار شوند.با گذراندن دوره در کژال فورا به دستیاری استادان معرفی می شوید و مستقل می شوید.

دوره ها در مجموعه با توجه به بودجه مالی افراد و پیش زمینه شغلی آنها دسته بندی شده می توانید با دوره فشرده یک روزه رفع اشکال کنید و حتی با هزینه بسیار کم مطالب موثر و نکات مهم را یاد بگیرید.با دوره های خصوصی می توانید در کنار استادتون صفر تا صد پیشرفت کنید.

و وقت کلاس فقط برای نقاط قوت و ضعف شما صرف بشه وبتوانید هر روز مدل زنده داشته باشید.و کلاسهای نیمه خصوصی با بودجه متوسط در عین حال بسیار پر بار و چندین استاد متفاوت که مرتب با شما در کلاس حضور دارند و هر روز مدل زنده خواهید داشت.

آموزشگاه های دیپلم آرایشگری زنانه فنی حرفه ای  معرفی شده با بیش از 25 سال سابقه به بالا در زمینه آرایشگری و زیبایی اقدام به برگزاری کلاس های آموزشی در سه سطح پایه ، تخصصی و فوق تخصصی نموده که شما عزیزان با توجه به شرایط تان مالی و شغلی و کاری تان می توانید انتخاب کنید که در دوره های عادی و یا فشرده شرکت کنید و پس از گذراندن دوره مربوطه مدرک دیپلم آرایشگری را کسب کنید.

آرایش پیرایش فنی حرفه ای جهت اخذ دیپلم آرایشگری زنانه فنی حرفه ای:

اگر به دنبال گرفتن دیپلم آرایشگری زنانه فنی حرفه ای هستید. میتوانید به آموزشگاه های فنی حرفه ای آرایشگری مراجعه کرده و با گذراندن واحد های درسی آرایشگری، مدرک معتبر فنی حرفه ای را در این زمینه کسب کنید. دیپلم آرایشگری فنی حرفه ای، مدرک معتبری است که برای شروع به کار، زمینه های فعالیت گسترده تری فراهم می آورد.

شرایطی که شما برای اخذ دیپلم آرایشگری فنی حرفه ای، باید داشته باشید:

۱-سن هنرجویان از ۱۶ سال به بالا باشد.
۲-مدرک دیپلم را دارا باشد.
۳-مربیان باید در آن زمانی که در آموزشگاه دوره را میگذرانند تمامی مواردی را که یک آرایشگر باید از آن اطلاع داشته باشد را به هنرجو تدریس می کند که این موارد عبارتند از :
اصلاح صورت و ابرو ـ  آرایش چهره ـ  رنگ ـ  فر ـ  مش  ـ کوتاه کردن مو ـ  شینیون .

 

واحد های درسی لازم برای آرایش پیرایش فنی حرفه ای، شامل:

-اخذ دیپلم رسمی با گذراندن ۵/۲۶ واحد درسی
-پیرایشگر ابرو و صورت زنانه ۵/۲ واحد
-پیرایشگر موی زنانه ۵ واحد
-آرایشگر موی زنانه ۹ واحد
-متعادل ساز چهره (گریم) ۷ واحد
-آرایشگر ناخن ۲ واحد

مدل کلوش با شیب کم با گذراندن این واحد های درسی و گذراندن امتحان عملی آرایش پیرایش؛ شما موفق به گرفتن دیپلم آرایشگری زنانه فنی حرفه ای، میشوید. که دارای اعتبار بیشتری، نسبت به دیگر آموزشگاه و سالن های آرایش میباشد.

اخذ مدرک دیپلم آرایشگری زنانه فنی حرفه ای

درآموزشگاه های آرایشگری زنانه با توجه به اینکه در کدام رشته آرایشگری به آموزش و گرفتن مدرک دیپلم آرایشگری زنانه فنی حرفه ای  نیاز دارید. باید پیش نیازهای همان دوره را بگذرانید و موفق به اخذ مدرک دیپلم فنی حرفه ای شوید.

 برای مثال  در جهت آموزش آرایش دائم صورت و اخذ مدرک دیپلم فنی حرفه ای باید این دوره ها را بگذرانید:

- آموزش آرایش دائم ، آموزش تاتوی ابرو ، آموزش تاتوی هاشور

- آموزش میکروبلیدینگ ابرو ، آموزش میکروبلیدینگ فیبروز

- آموزش کاشت مژه ، آموزش کاشت ابرو

و در نهایت اخذ مدرک فنی حرفه ای آرایش دائم صورت ، مدرک مربیگری آرایش دائم ، مدرک بین المللی آرایش دائم و استخدام و شروع کار و کسب درآمد زیرنظر مربیان دلسوز و مجرب آموزشگاه

دریافت مدرک بین المللی  آرایشگری برای کار در کشور دلخواه

 نحوه گرفتن مدرک بین المللی آرایشگری:

این مدرک شامل دو دسته است:

  1. مدرک بین المللی آرایشی زنانه
  2. مدرک بین المللی آرایشی پیرایشی مردانه

مدرک بین المللی آرایشگری، یکی از مدارکی است که هنرجو بعد از گذراندن دوره آموزشی خود آن را دریافت میکند، که این مدرک شرایط خاصی نسبت به مدارک آرایشگری دیگر دارد که شامل:

  • این مدرک از مرجع معتبری صادر میگردد.
  • کشوری که این مدرک را ارائه میدهد،دارای اعتبار بین المللی در زمینه آرایش پیرایش، است.

این مدرک در سایت های رسمی و دولتی هر کشور قابل پیگیری است.

نحوه گرفتن مدرک بین المللی آرایشگری؛ به این صورت است که شما باید ابتدا به مراکز فنی حرفه ای رفته و مدرک را در آنجا دریافت کنید، چون این مدرک دارای اعتبار است. که این مدرک را اگر به دارالترجمه ببرید میتوانید به زبان های دیگر ترجمه کنید که در صورت پذیرفته شدن کشور مورد نظر خود، میتوانید کار خود را در آن کشور نیز شروع کنید.

هزینه گرفتن مدرک آرایشگری زنانه:

هزینه گرفتن مدرک آرایشگری زنانه، به صورت سالیانه تغییر میکند. و اینکه شما بخواهید به صورت مبتدی آموزش ببینید و یا حرفه ای، آموزش های حرفه ای دارای دوره های متعددی است. در هر حال اگر قصد شرکت در کلاس های آموزشی آرایش پیرایش را دارید، باید با آموزشگاه مورد نظر خود تماس بگیرید و در مورد هزینه گرفتن مدرک آرایشگری زنانه، بپرسید.

برای دریافت مدرک آرایشگری خود باید سرفصل های زیر را بگذرانید:

این سرفصل های ابتدایی برای هر آرایشگر است. آموزشگاه آرایشگری زنانه کژال جردن با مدیریت نازنین ربانی  58رشته تخصصی با ارائه مدرک معتبر دارد، و همه سرفصل های زیر را به صورت تخصصی به هنرجو های خود  تدریس میکند. اما شناخت ابتدایی سرفصل ها برای شروع کار آرایش پیرایش، لازم است.

1: شناخت ابزار: شما باید با ابزار آرایشگری انواع شانه ها شسوار، شانه های پوش، رنگ، تقسیم، انواع قیچی ساده و پپتاز و.. آشنا شوید.
 2: تفکیک انواع پوست و مو: همانطور که میدانید که پوست و مو افراد با هم مختلف است و چند مدل پوست و مو را داریم: پوست و موی چرب، خشک، حساس، ترکیبی و معمولی؛ که نحوه آرایش پیرایش هر کدام متفاوت میباشد.
3:  شناخت استاندارد ها و انواع محصولات شیمیایی آرایشی بهداشتی.

4: کوتاه کردن موها(کوپ)

این نوع کوتاهی بر خلاف تصور عموم که فکر میکنند به یک شکل و بسیار آسان است، دارای انواع مختلفی است که شامل:
انواع کوپ زاویه نود درجه(کوپ مادر)
مدل صاف و یک دست صفر درجه
مدل پر 180 درجه
و زیاد
کوپ گرد ترکیبی
مدل کوپ فانتزی شماره یک
مدل پر 90 و 135 درجه

5: حالت دادن مو های کوتاه با سشوار
6:  حالت دادن موهای بلند(شینیون): که شامل؛ پیچیدن مو، انواع پوش دادن مو، بستن مو، شینیون است که انواع شینیون مو نیز دارای آموزش های تخصصی و مبتدی است.

7: محافظت از مو ها با ویتامینه ها و محصولات بهداشتی آرایشی: در دوره آموزش آرایش پیرایش، شما نکاتی در این زمینه کسب میکنید که می تواند کمک کننده در کار شما باشد و بتوانید افراد مراجعه کننده را نیز کمک کنید.

8: رنگ کردن مو: یکی از سرفصل های مهمی است که باید هر آرایشگری با آن آشنا باشد که زمینه گستره ای دارد و اگر شما نمی خواهید در این زمینه تخصصی مشغول به کار شوید باز هم باید اطلاعات اولیه در باره آن را داشته باشید که شامل:
آشنایی با رنگ های گرم و سرد
آشنایی با دایره رنگ ها
آشنایی با رنگهای اصلی و فرعی
ساختمان و پایه رنگ
آشنایی با اکسیدان
کاتالوگ خوانی
اصول صحیح رنگ کردن مو

مش کردن
شناخت ابزار و لوازم مش کردن
آماده کردن ابزار و لوازم کار
روش های مش کردن(کلاه و فویل)
کار با واریاسیون

9: فر کردن مو:
آشنایی با بازار و مواد
آشنایی با مراقبت های بعد از فر
نکات ایمنی و حفظ سلامت
شناسایی اصول مستقیم و غیر مستقیم فر مو

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سلامت و زیبایی