اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140006205426516967

تولید انواع قطعات مکانیکی آسانسور

پرشیا لیفت برترین و با کیفیت‌ترین تولیدکننده قطعات مکانیکی آسانسور

کد: 140006205426516967

https://bit.ly/390zYH2

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت پرشیا لیفت به عنوان برترین و با کیفیت ترین تولید کننده انواع قطعات مکانیکی و ایمنی آسانسور با هدف جلب رضایت مشتریان و بهبود مستمر در اثر بخشی و بهره وری سیستم مدیریت کیفیت، نظام کیفیت خود را بر اساس الزامات استاندارد ISO9001:2008 طراحی نموده است.

پرشیا لیفت برترین و با کیفیت‌ترین تولیدکننده قطعات مکانیکی آسانسور
پرشیا لیفت برترین و با کیفیت‌ترین تولیدکننده قطعات مکانیکی آسانسور

منشور خدمات شرکت پرشیا لیفت به شرح زیر است:

1- جلب رضایت مشتریان از طریق درک نیاز آنها و تامین الزامات استاندارد مربوط به محصول و همچنین تحویل به موقع محصول با مطلوب ترین شرایط ممکن

2- اشاعه فرهنگ کار با کیفیت و ارتقاء سطح دانش و مهارت نیروی انسانی به عنوان باارزشترین سرمایه شرکت از طریق ارائه آموزش و ایجاد محیط ایمن و مناسب کار

3- تلاش گروهی برای صرفه جویی در منابع، بهبود مستمر کیفیت، کاهش ضایعات به حد صفر و افزایش اثر بخشی سیستم مدیریت کیفیت

4- اصلاح و به روز رسانی روش های مدیریتی و تولیدی شرکت در جهت افزایش سطح کیفی محصولات و افزایش بهره وری شرکت

تعریف شاسی موتور آسانسور

همان‌طور که گفته شد آسانسور از قطعات مهم و پرکاربردی تشکیل شده که  شاسی موتور آسانسور مهم‌ترین و اصلی ترین قطعه می باشد و در واقع باید وزن اجزایی از قبیل موتور آسانسور، فلکه هرزگرد، کابین آسانسور، سیم بکسل های آسانسور، قاب وزنه آسانسور و وزنه ها و دیگر تجهیزات اصلی آسانسور را تحمل کند.

نصب و ساخت و نوع این شاسی اهمیت بسیاری در کیفیت نهایی آن دارد. چون سیستم آسانسور بسیار حساس می باشد و در درجه اول امنیت و کیفیت باید حرف اول را بزند. نصب و راه اندازی شاسی موتور کاملاً بستگی به نوع آسانسور دارد در برخی موارد شاسی موتور را در موتورخانه نصب می کنند.

اما بعضی شاسی ها طراحی متفاوت تری دارند و می توان آن ها را در پایین چاه آسانسور نصب کرد. هر محصولی نمی تواند این حجم از بار آسانسور را تحمل کند پس باید طراحی و ساخت این قطعه با ضوابط و اصول و استانداردهای خاص و مشخصی انجام شود تا انتظارات استفاده کننده گان را رفع و از لحاظ استحکام و مقاومت نگرانی برای کاربران به وجود نیاورد.

با توجه به اینکه نصب و راه اندازی هر سیستمی نیاز به حضور افراد با تجربه و متخصص را دارد پس در زمینه نصب شاسی موتور نیز این قانون صدق می کند. چون در حین نصب شاسی موتور نیاز به جوشکاری می باشد پس حتماً کار جوشکاری شاسی موتور را به افراد با تجربه بسپارید تا با دقت خاصی انجام شود.

طراحی و ساخت شاسی موتورهای آسانسور باید به نحوی باشد که بتوان کل قطعات و کل مجموعه شاسی را به صورت هماهنگ جابه جا کرد.

اگر در روند ساخت و طراحی و نصب شاسی بی دقتی انجام شود می تواند ضرر و زیان های مالی و جانی به دنبال داشته باشد و در آینده مدیران و مالکان ساختمان را به مخاطره بیندازد.

معرفی گاورنر آسانسور

گاورنر در آسانسور چیست و چه کاربردی دارد؟

مهمترین مزیت به کارگیری آن چیست؟ استفاده از این محصول در ساخت و طراحی آسانسور چه نقشی دارد؟

انواع مختلف آن کدام است؟

عملکرد گاورنر برای آسانسور به چه صورتی می باشد ؟ به دنبال پاسخ سوالات یاد شده هستید؟ با ما همراه باشید.

از گاورنر به عنوان ترمز الکتریکی آسانسور یاد می شود. این وسیله به قدری در ساخت و طراحی آسانسور ها مهم است که استانداردهای بسیار مهمی برایشان در نظر گرفته شده است. کنترل حرکت آسانسور با استفاده از گاورنر آسانسور ممکن است و اگر این وسیله کارایی کافی نداشته باشد، بالابر ها نمی توانند امنیت کافی را برای استفاده فراهم کنند.

دلایل مختلفی می تواند سبب شود که آسانسور با سرعت نامناسب و نا متعادل حرکت کند، این امر می تواند به خطرات و تهدیدهای بسیاری منجر شود به همین دلیل لازم است که در خرید این نوع از اجزای سازنده ی بالابرها دقت کافی به عمل بیاید.

شرکت های مختلفی این نوع از محصولات را با درنظر گرفتن استانداردهای خاص تولید و طراحی می کنند، هرگونه سهل انگاری در این زمینه می تواند به آسیب های جدی و خسارت های جانی و مالی جبران ناپذیری منجر شود. سودجویان بسیاری هستند که به دنبال فروش محصولات بی کیفیت خود، هزینه کمتری را پیشنهاد می کنند، به منظور اطمینان از کیفیت محصول، باید فروشگاه و مراکز معتبر در اولویت قرار گیرد.

قلاب سربکسل آسانسور

قلاب سربکسل آسانسور بالابر وسیله ای است که برای بلند کردن یا کاهش بار با استفاده از درام یا چرخ بالابر که طناب یا زنجیر در آن پیچیده شده استفاده می شود. ممکن است به صورت دستی ، الکتریکی یا پنوماتیک هدایت شود و ممکن است از طناب های زنجیره ای ، الیافی یا مفتولی به عنوان محیط بالابر استفاده شود.

 آشنا ترین شکل آسانسور است که کابین آن توسط مکانیزم بالابر بالا و پایین می شود. بیشتر بالابرها با استفاده از قلاب سربکسل آسانسور بالابر بارهای خود را متصل می کنند. امروزه چند نهاد حاکم برای صنعت بالابر هوایی آمریکای شمالی وجود دارد که شامل موسسه تولید کننده بالابر (HMI) ، ASME و سازمان ایمنی و بهداشت شغلی (OSHA) است. HMI یک مشاور محصول در صنعت حمل و نقل مواد در آمریکا است که متشکل از تولیدکننده های بالابر است و استفاده ایمن از محصولات خود را تبلیغ می کنند.

نقش فلکه هرزگرد در سیستم تعلیق

گاهی در سیستم تعلیق آسانسور از فلکه هرزگرد آسانسور استفاده می‌شود. می‌توان سیم‌بکسل را از فلکه گیربکس به مرکز کابین آسانسور و مرکز وزنه تعادل وصل کرد.

 در این صورت، یک فلکه بسیار بزرگی روی گیربکس قرار می‌گیرد. اما به دلایل اقتصادی و کم کردن فضای موردنیاز می‌توان از دو فلکه کوچک‌تر استفاده کرد، یکی فلکه گیربکس و دیگری فلکه هرزگرد اسانسور ، که بین کابین آسانسور و وزنه تعادل فاصله ایجاد می‌کند.

کفشک کابین آسانسور

کفشک کابین آسانسور راهنما یک قسمت کشویی بین ریل راهنمای آسانسور و اتومبیل است ، همان چیزی که ما آن را کفش راهنما می نامیم. این می تواند ماشین را روی ریل راهنما ثابت کند و ماشین را بالا و پایین کند.

وظیفه کفشک کابین آسانسور

زمانی که کابین آسانسور به حرکت در می آید ، حال فرقی نمی کند آسانسور به سمت پایین یا بالا حرکت کند ، اما با این حرکت به سمت بالا یا پایین ، ارتعاش و لرزش هایی در سیم کابل کابین آسانسور ایجاد می شود  که در این حین ، کفشک در آسانسور همانطور که در خطِ ریلی آسانسور حرکت می کند ، می تواند ارتعاش و لرزش ها را خنثی و از بین ببرد و از تکان خوردن کابین آسانسور جلوگیری کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | مسکن و ساختمان