اطلاعات تماس
  • 041333*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140006235434316287

استخدام رایگان

کد: 140006235434316287

https://bit.ly/2XkPqeA

، (اخبار رسمی): استخدام به قراردادی که بین کارمند و کارفرما بسته می‌شود، می‌گویند. این قرارداد می‌تواند شامل تضمین شفاهی و کتبی برای ارائهٔ خدمات و کنترل و نظارت بر انجام کار باشد که بین طرفین بسته می‌شود. این قرارداد معمولاً با تضمین سود از جانب کارگر برای کارفرما همراه با تعیین مزد است.

استخدام رایگان
استخدام رایگان یکی از مزیت های بارز سامانه ملی کار می باشد.

استخدام رایگان

کارشناسان استخدام و داشتن شغل مرتبط با تحصیلات و مهارت ها را همواره یکی از نیاز های اساسی هر بشر می دانند و در این زمینه به کارجویان توصیه می شود تا مهارت خود را در یک زمینه خاصی افزایش دهند تا در کمترین زمان ممکن شغل مورد نظر خود را پیدا نمایند.

بنابراین توصیه می شود که فارغ التحصیلان دانشگاهی در گام اول کنار تحصیلات با بازار کار مرتبط با زمینه تحصیلات آشنایی کامل را داشته باشند.

جهت افزایش مهارت می توان به شرکت های فعال در زمینه های مورد نظر مراجعه کرد و مدتی را به عنوان کارآموز در آنجا سپری کرد تا با نیاز بازار آشنایی لازم را کسب کرده و بتوانید با تجربه ی کاری در شرکت مورد نظر مشغول به کار شوید.

سامانه ملی کار یک سامانه کاریابی کشوری می باشد که از بدو تاسیس تمام تلاش خود را به کار بسته است تا بتوانید در کمترین زمان ممکن شغل مورد نظر خود را بدون پرداخت هزینه پیدا کنید.

همچنین کارفرمایان می توانند از بانک اطلاعاتی کارجویان نیروی مورد نیاز خود را در کمترین زمان جذب نماییند و یکی از مزیت های اساسی ملی کار نسبت به سایر کاریابی ها داشتن رزومه کارجویان از کلیه شهرهای کشور می باشد، بدین صورت که شما می توانید از کلیه شهرهای کشور نیروی مورد نظر خود را از شهر خود انتخاب نمایید.

با تشکر

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 041333*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کار و استخدام