اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140009085548617662

گفت و گو با مهندس سهرابی، مدیر اجرایی جنرال کابین

ساخت کابین‌های لوکس سفارشی

کد: 140009085548617662

https://bit.ly/3rhfXpP

، (اخبار رسمی): در حاشیه دهمین نمایشگاه بین‌المللی آسانسور، پله برقی، بالابرها، نقاله‌ها، قطعات و تجهیزات جانبی که از پنجم تا هشتم آذر ماه، در محل نمایشگاه‌های دائمی تهران دایر است، فرصتی شد تا با مهندس سهرابی، بزرگ ترین تولید کننده و طراح کابین آسانسور گفت‌ و ‌گویی داشته باشیم که در ادامه می‌خوانید.

ساخت کابین‌های لوکس سفارشی
ساخت کابین‌های لوکس سفارشی

آقای سهرابی، به عنوان پرسش اول، لطفا درباره تاریخچه و نحوه شکل گیری شرکت توضیح مختصری دهید.

در درجه نخست، توضیح این موضوع که ورود آسانسورها و بالابرها به صنعت و به کار بردن آن‌ها در ساختمان‌ها تحول عظیمی در استفاده از برج‌ها و ساختمان‌های چند طبقه به وجود آورده بسیار ضروری است. این ایجاد نیاز به گونه‌ای است که دیگر ارتفاع یک ساختمان، نه تنها مانع و مزاحمتی برای افراد و همچنین کسب و کار‌ها نیست، بلکه نشانه‌ای از مهندسی قوی‌تر و جذاب‌تر به ­شمار می‌رود.

شرکت جنرال کابین، از سال ۱۳۸۴ در صنعت آسانسور فعالیت می‌کند و از حدود ۴ سال پیش نیز قدم در راه تولید کابین آسانسور گذاشته است. محصولات این شرکت به صورت تخصصی در زمینه استراکچر اصلی آسانسور، کارفریم، کاراسلینگ، براکت، کادر وزنه، شاسی موتور، استراکچر بیرونی کابین، دیزاین و ساخت فضای لوکس سفارشی داخل کابین (مطابق با کاربری، معماری و متریال هر پروژه) و دیگر تجهیزات وابسته به کابین آسانسور، با ظرفیت تولیدی سالانه بیش از 2000 دستگاه با استفاده از جدیدترین خطوط تولید آلمانی و ژاپنی و برترین مهندسین، مشاورین و طراحان فارغ التحصیل از دانشگاه های دولتی ایران است.

از ظاهر محصولات شما این موضوع برداشت می‌شود که نظر گروه کارشناسی شرکت بیشتر بر امر استحکام تولیدات استوار است.

 بله. هدف نهایی شرکت ما، حرکت در مسیر نقشه‌های تایید شده‌ای است که ضامن ایمنی کاربران محترم هستند و به نوعی با الگو‌برداری از تکنولوژی اروپا در ایران، دست به تولید کابین‌هایی با بهترین کیفیت زده‌ایم.

شرکت شما چه تفاوت‌ها‌ و مزایایی نسبت به شرکت‌ها‌ی دیگر دارد؟

نکته حائز اهمیت در این شرکت این است که در کنار عرضه کالا، نقشه طراحی کار که نشان دهنده پایه و اساس یک کار ایمن را تشکیل می‌دهد را به عنوان یک امتیاز و به طور رایگان در اختیار مشتری قرار می‌دهیم؛ چرا که هدف و اولویت شرکت ما ایمنی، سلامت مردم و به حداقل رساندن حوادث ناشی از آسانسور است.در کنار تولید کابین آسانسور، نقشه طراحی کار به طور رایگان ارائه شده و به متقاضی تمام قطعات محصول ارائه می‌شود.

تمام قطعات ساختار داخل و نیز طراحی بیرونی، کد گذاری شده است و اگر هر کدام از قطعات دچار مشکل شود، مشتری تنها با بیان کد می‌تواند آن قطعه را مجددا تهیه کند. گفتنی است که مشتری تا 15 سال می‌تواند این قطعات و محصولات را تعویض کند. در واقع گارانتی محصولات ما شامل پروسه‌ای دو ساله می‌شود اما ضمانت محصولاتمان 15 ساله است.

قطعا در ورای این خدمات با کیفیت، مهندسین خبره ای قرار دارند، لطفا کمی درمورد نیروهای انسانی شاغل در شکت توضیح دهید.

در این شرکت مهندسین تعلیم دیده و فارغ التحصیلان دانشگاه خواجه نصیر و دانشگاه شریف فعالیت می‌کنند. به نوعی شرکت جنرال کابین در حال آموزش و رونق علم آسانسور سازی در ایران است، چرا که در ایران صنعت آسانسور سازی به صورت تجربی بوده؛ لذا دانش این امر به خوبی پیشرفت نکرده و حوادث زیادی در سال‌های اخیر برجای گذاشته است. با استفاده از علم، دانش و اندازه گیری‌های دقیق علمی، حوادث به حداقل می‌رسد. وقتی آسانسور دچار حادثه می‌شود این کابین آسانسور است که باید امنیت افراد داخل را تضمین کند و ثابت نگه داشته شود.

دیزاین و طرح کابین‌ها به چه صورت است؟

برخی طرح‌های آماده در شرکت موجود است که به مشتری ارائه می‌شود. همچنین پذیرای طرح‌هایی که خود مشتری ارائه می‌کند، نیز هستیم. ما اینجا با سه نوع متقاضی مواجه هستیم؛ مثلا یکی طرح را انحصاری برای خود و شرکتش می‌خواهدکه ما حق فروش آن را به دیگری نداریم. در حالت دوم، متقاضی طرحی ارائه می‌کند و به ما نیز اجازه استفاده مجدد از آن برای دیگران را داریم. یا در حالت سوم، برخی از مشتریان طرحی خاص، به طور مثال برای یک برج را سفارش می‌دهند، که اختصاصا برای آن‌ها طراحی و سپس تولید می‌شود.

گفتنی است که در طراحی کابین، حتی اگر مشتریان نقشه خاص خود را نیز همراه‌شان داشته باشند، تیم شرکت ما مجددا نقشه را بررسی و عیب‌یابی می‌کند و تمام قطعات مورد نیاز را لیست کرده و به مشتری ارائه می‌دهند.

آینده کاری شرکت و پیشبرد اهداف را به چه صورت می‌بینید؟

در آینده ای نه چندان دور، این مجموعه تصمیم دارد، همراه با انجام تست‌های دقیق، بر روی آسانسور‌هایی با سرعت بالا کار کند و تمام محصولات مکانیکی آسانسور را ارائه دهد. آینده‌نگری ما این است که یک آسانسور قرار است بیش از 40 سال در یک ساختمان مورد استفاده قرار بگیرد، بنابراین باید اصولی با آن برخورد کرد.

شرکت جنرال کابین، از دو تیم و به نوعی دو کارخانه تشکیل شده است؛ این دو کارخانه مجزا در این شرکت فعالیت می‌کنند، یک کارخانه فقط استراکچر و تجهیزات را تولید می‌کند و کارخانه دیگر مختص طراحی کابین‌هاست که در حال توسعه نیز هستند.

راه ارتباطی با جنرال کابین

  • کارخانه و نمایشگاه دائمی‌: تهران، انتهای اتوبان حکیم غرب، شهر قدس، بلوار امام زاده، خیابان تخصص، پ 13
  • شماره تماس واحد اداری: 46860034-021
  • شماره تماس واحد فروش: 46860024-021 | 9674102-0912
  • آدرس سایت: https://generalcabin.com/
  • ایمیل: [email protected]  و   [email protected]

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

جنرال کابین

کارخانجات صنعتی جنرال کابین ، تولید کننده مجموعه ای گسترده از محصولات تخصصی آسانسور از جمله کابین ، کارفریم ، کادر وزنه ، استراکچر اصلی ، شاسی موتور ، کارسلینگ ، براکت و دیگر تجهیزات وابسته آسانسور است که با تکیه بر توان مهندسی و ماشین آلات پیشرفته به تولید به روز ترین و با کیفیت ترین محصولات در صنعت آسانسور پرداخته است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید