اطلاعات تماس
  • 021665*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140009235577516118

تعمیر داکت اسپیلت ال جی

تعمیر داکت اسپیلت ال جی در تهران

کد: 140009235577516118

https://bit.ly/3tvKJMH

، (اخبار رسمی): تعمیر داکت اسپیلت ال جی در تهران ، سرویس و نصب داکت اسپیلت ال جی با ضمانت شش ماهه در تهران

تعمیر داکت اسپیلت ال جی در تهران
تعمیر داکت اسپیلت ال جی در تهران

تعمیر داکت اسپیلت ال جی در تهران ، سرویس و نصب داکت اسپیلت ال جی با ضمانت 6 ماهه در تهران .اعزام نیرو کمتر از یک ساعت 02166593368

شرکت ال جی (LG) که در سال 1958 در کشور کره جنوبی تأسیس شده
برند ال‌جی در زمینه تولید تمام سیستم‌های تهویه مطبوع از جمله اسپلیت دیواری، داکت اسپلیت، چیلر، پکیج‌های هوای یکپارچه و بسیاری دیگر فعالیت می‌کند و با ارائه تنوع کاملی از تمام این محصولات، بازار مناسبی در این زمینه برای خود ساخته است.
داکت اسپلیت ال جی از رایج ترین و مقرون به صرفه تری سیستم‌های ایجاد سرمایش و گرمایش در ساختمان است که در سال‌های اخیر مورد توجه بسیاری از سازندگان واحدهای مسکونی قرار گرفته است.در این مقاله قصد داریم تعمیر داکت اسپیلت ال جی را مورد بررسی قرار دهیم و تمامی هزینه های آن را بررسی کنیم با تهران سرویس همراه شوید.

خدمات تهران سرویس برای داکت اسپیلت ال جی:

  • -نصب داکت اسپیلت ال جی
  • -سرویس داکت اسپیلت ال جی
  • تعمیر داکت اسپیلت ال جی

نصب داکت اسپیلت ال جی:

برای نصب داکت اسپیلت ال جی ابتدا محل دقیق و مناسب برای نصب را انتخاب نمایید،سپس نصاب داکت اسپیلت تمامی مراحل زیر را به دقت انجام خواهد داد:

1-نصب یونیت داخلی در محل مورد نظر
2- اتصالات الکتریکی
3-یونیت خارجی (کندانسور) داکت اسپیلت ال جی را نصب کنید
4-متصل کردن لوله ها
5-وکیوم کردن داکت اسپیلت
6-شارژ گاز در صورت نیاز

هزینه نصب داکت اسپیلت ال جی:

هزینه نصب داکت اسپیلت ال جی برای هر مشتری متناسب با میزان لوله ، عایق، و سیم های برق ....متفاوت است و نمیتوان یک هزینه ثابت برای نصب داکت اسپیلت در نظر گرفت.با تماس با کارشناسا ما میتوانید از هزینه دقیق نصب داکت اسپیلت مطلع شوید.

هزینه های اضافی هنگام نصب داکت اسپیلت ال جی :

هزینه لوله و اتصالات

کیفیت کار نصاب داکت اسپیلت

هزینه پایه کمپرسور داکت اسپیلت

هزینه لوله اضافی داکت اسپیلت

هزینه کابل اضافی داکت اسپیلت

هزینه شارژ گاز تکمیلی

هزینه ایاب و ذهاب

هزینه نصب و راه اندازی داکت اسپیلت

و…

نصاب داکت اسپیلت:

برای درخواست نصاب داکت اسپیلت خود به نزدیکترین شعبه تهران سرویس در محل سکونت خود تماس حاصل نمایید نصاب داکت اسپیلت در کمتر از یک ساعت در محل حاضر خواهد بود.

سرویس داکت اسپیلت ال جی:

سرویس کردن داکت اسپیلت یکی از مواردی است که باید جدی گرفته شود. سرویس داکت اسپیلت به صورت دوره ای باعث خواهد شد که دستگاه شما سالم و بدون نقص باقی بماند .سرویس داکت اسپیلت هر 6 ماه باید توسط متخصص داکت اسپیلت انجام گردد.

مراحل سرویس داکت اسپیلت ال جی :

شستشوی داکت اسپیلت :

داکت اسپیلت مدام در معرض آلودگی قرار دارند و با گذشت زمان گرد و غبار زیادی روی این دستگاه قرار میگیرد. مهمترین خدمات سرویس انواع داکت اسپیلت تمیز کردن داکت اسپیلت از گرد و غبار و آلودگی است. با این کار راندمان و کارایی داکت اسپیلت افزایش یافته و باعث صرفه جویی در مصرف برق نیز میشود.

شستشوی فیلر های داکت اسپیلت :

تمامی فیلتر های داکت اسپیلت توسط بهترین سرویس کار داکت اسپیلت درآورده شده و با مواد مخصوص شسته میشوند. در صورتی که فیلتر داکت اسپیلت شما فرسوده شده باشد با بهترین نوع فیلتر توسط سرویس کار ما تعویض میگردد.

تست آمپر داکت اسپیلت :

در صورتی که آمپر این محصول ایراد جزیی و یا کلی داشته باشد توسط سرویس کار بررسی شده و اگر نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشد متناسب با میزان خرابی بهترین تصمیم گرفته میشود. این تست سبب میشود از خرابی سایر قطعات پیشگیری شده و شما مجبور نباشید هزینه زیادی برای تعمیر انواع قطعات و تعویض آن ها بپردازید.

نشت یابی و شارژ گاز داکت اسپیلت :

سرویس دوره ای داکت اسپیلت توسط نمایندگی سرویس داکت اسپیلت سبب میشود شما هر ۶ ماه یکبار تمام قطعات را بررسی کرده و در صورتی که مشکل جزیی در دستگاه وجود داشته باشد از فرا گیر شدن و آسیب رساندن به سایر قطعات پیشگیری کرد.

تعویض کنتاکتور داکت اسپلیت ال جی:

قطعه ای در داکت اسپلیت ال جی که وظیفه ای کنترل جریان برق را برعهده دارد کنتاکتور بوده که در سری های وارداتی بسیار ضعیف بوده و تعمیرکاران شرکت تهران سرویس این قطعه را با نمونه اصلی و قوی تر بر روی دستگاه های شما قرار می دهد که طول عمر آن بالاتر بوده . ایمنی دستگاه نیز در برابر نوسان برق بیشتر می گردد.

هزینه سرویس داکت اسپیلت ال جی:

هزینه سرویس داکت اسپیلت برای مشتریان عزیز با توجه به خدمات ارائه شده متفاوت است ، و تنها وجه اشتراک تمامی مشتریان عزیز تهران سرویس ضمانت 6 ماهه خدمات تهران سرویس است .

فواید سرویس 6 ماهه داکت اسپیلت ال جی :

سرویس مرتب داکت اسپیلت باعث میشود داکت اسپیلت شما عملکرد بهتری داشته باشد و شما از هزینه های زیاد تعمیرات رهایی یابید.
سرویس داکت اسپیلت ال جی باعث کاهش مصرف برق شما خواهد شد .

تعمیر داکت اسپیلت ال جی:

در هنگام مواجه شدن با خطا و یا هرگونه خرابی در داکت اسپیلت ال جی خود کافیست با متخصصان تهران سرویس تماس حاصل نمایید تا تعمیرکار مجرب در کمتر از یک ساعت در محل حاضر باشد.

مشکلات رایج در داکت اسپیلت ال جی:

-مشکل باد گرم داکت اسپیلت ال جی
-مشکل صدای زیاد داکت اسپیلت ال جی
-چک کردن سلامت درب داکت اسپیلت ال جی
-شارژ گاز داکت اسپیلت ال جی
-شستشوی داکت اسپیلت ال جی
-چک کردن فشار گاز داکت اسپیلت
-تمیز کردن فیلتر هوای داکت اسپیلت ال جی
-هواگیری داکت اسپیلت داکت اسپیلت
-تعمیر و تعویض قطعات معیوب
-چک کردن صحت عملکرد کندانسور داکت اسپیلت ال جی
-خدمات سرویس سالیانه داکت اسپیلت ال جی
-تایمر دستگاه روشن است، اما داکت اسپیلت نمی تواند بر مبنای آن عمل کند.
-کمپرسور نمی تواند در حالت PSC استارت نماید.
-کمپرسور روشن می شود، اما سیستم سرمایشی و گرمایشی آن کار نمی کند.
-کمپرسور راه اندازی می شود، اما قطع و وصل داکت اسپیلت سریع انجام می شود.
-کمپرسور استارت نمی کند و صدایی از آن به گوش نمی رسد.
-در حالت Dry یا Auto سرعت فن تغییر نمی کند.
-دستگاه راه اندازی می شود، اما پی در پی قطع و وصل می شود.
-سیستم به طور مداوم کار می کند و ترموستات عمل نمی کند.

خدماتی که تهران سرویس در زمینه تعمیر داکت اسپیلت ال جی شما ارائه میدهد :

-تعمیر و تعویض قطعات در داکت اسپیلت ال جی
-شارژ گاز داکت اسپیلت داکت اسپیلت
-تعمیرات کندانسور داکت اسپیلت ال جی
-تعمیرات پنل داخلی و خارجی داکت اسپیلت
-انجام سیم کشی و لوله کشی داکت اسپیلت
-جابجایی اصولی داکت اسپیلت ال جی
-نصب اصولی داکت اسپیلت
-مشاوره خرید داکت اسپیلت
-تعمیر شیر برقی و موتور فن داکت اسپیلت
-تعمیرات مربوط به ترموستات داکت اسپیلت
-عیب یابی داکت اسپیلت
-سرویس فصلی و دوره ای داکت اسپیلت
-تعمیرات برد داکت اسپیلت ال جی
-خدمات لوله کشی روکار و توکار داکت اسپیلت

تعمیر کمپرسور داکت اسپیلت ال جی در تهران :

خرابی کمپرسور مشکلات بسیاری را در داکت اسپیلت و اسپلیت ایجاد می کند که باید به سرعت آنها را برطرف کنید. اصلی ترین نشانه خرابی کمپرسور، کاهش سرمای داکت اسپیلت است. در واقع وقتی سرمای این دستگاه کم می شود و به اندازه کافی محیط را خنک نمی کند، تعمیرکاران به عنوان اولین قطعه به سراغ کمپرسور می روند؛ چرا که این قطعه، به نوعی شاخص عملکرد داکت اسپیلت به شمار می رود. خنک نکردن هم علامت دیگری است که تیم تعمیرات داکت اسپیلت پیش از ترمیم کمپرسور به آن توجه می کنند. پس از ترمیم کمپرسور، عملکرد داکت اسپیلت و روند خنک سازی به حالت عادی باز می گردد.

شارژ گاز داکت اسپیلت ال جی:

شارژ داکت اسپیلت یک فرایند مهم و موثر است که باید در زمان مناسب و به شکل درست انجام شود. برای انجام این کار باید اول روش شارژ مشخص گردد که این مساله بستگی به مدل داکت اسپیلت و ظرفیت آن دارد. به طور کلی همه انواع داکت اسپیلت و تهویه مطبوع، از گازهای فریونی مانند R22-R410A-R407A استفاده می کنند.

برای شارژ کردن کمپرسور، یا از ترازو استفاده می شود و یا گیج مانوفیلد. البته روش دیگری هم برای این کار وجود دارد که برای انجام دادن آن از آمپرمتر استفاده می شود. تشخیص این که کدام روش برای شارژ داکت اسپیلت شما مناسب تر است، مساله ای است که نیاز به مهارت بالایی داشته و تنها تعمیرکاران با تجربه قادر به انجام دادن آن هستند. تیم تعمیر داکت اسپیلت جنرال الکتریک ضمن تشخیص به موقع و درست، از بهترین روش برای شارژ گاز این دستگاه استفاده می کنند.

علائم کمبود گاز در داکت اسپیلت ال جی:

کاهش قدرت سرمایش داکت اسپیلت
افزایش مصرف برق
یخ زدگی یونیت خارجی داکت اسپیلت
صدای زیاد و نا بهنجار در داکت اسپیلت

راه اندازی داکت اسپلیت ال جی در زمستان

اقدامات لازم برای راه اندازی سیستم گرمایش داکت اسپیلت :

1- شست و شو و نظافت یونیت داخلی و خارجی:
با شروع فصل سرما برای تغییر وضعیت داکت اسپلیت از حالت سرمایش به گرمایش، اولین کاری که باید انجام داد شستشوی فیلتر یونیت داخلی می باشد.
برای این کار می بایست دریچه بازدید داکت اسپلیت را باز نمایید و با جدا کردن آن از دستگاه اقدام شستشوی کامل آن نمایید.
سپس به سراغ یونیت خارجی بروید، اگر توجه کنید قسمت پشت یونیت خارجی دارای شبکه ای با فین‌های شبیه رادیاتور اتومبیل وجود دارد که می توانید توسط آب و مواد شوینده، طوری که آب به موتور فن دستگاه نفوذ نکند این قسمت را شستشو دهید.
2- باز کردن شیرهای ورودی و خروجی آبگرم داکت اسپلیت:
در صورتی که گرمایش ساختمان توسط موتورخانه مرکزی می باشد حتماً شیر فلکه های ورودی و خروجی آب گرم متصل به کویل آبگرم دستگاه را باز کنید.
و اگر گرمایش واحد به صورت مجزا و توسط پکیج می باشد، می توانید با روشن کردن قسمت گرمایش پکیج این مرحله را انجام دهید، البته اگر نیاز است که حوله خشک کن های واحد در زمستان فعال باشند می توانید پکیج را همچنان روی حالت گرمایش نگه داریم .
3- تغییر حالت (mode) دستگاه از روی کنترلر یا ترموستات:
در این مرحله از روی کنترلر دستگاه وضعیت دستگاه را روی حالت HOT قرار دهید و دمای دلخواه را بین ۱۸ تا ۲۵ درجه تنظیم نمایید، لازم به ذکر است که خاموش و روشن کردن کمپرسور بر اساس دمای محیط انجام می شود، یعنی اگر هوا گرم نباشد و مثلا دمای محیط حدود ۲۳ درجه باشد و شما دمای دلخواه را روی ۲۵ درجه تنظیم نمایید، دستگاه شما در این حالت باد گرم میزند.برای همین در ابتدای کار دما را روی ۱۸ درجه تنظیم نمایید و بعد از گذشت کمی از کارکرد دستگاه اگر هوای محیط سرد شده بود دما را بالاتر و روی دمای دلخواه تنظیم نمایید.

نکات مهم در استفاده از سیستم گرمایش داکت اسپیلت:

نکته اول: حتما به جای گیری یونیت یا همان اپراتور اصلی که خارج از محل سکونت قرار دارد توجه فرمایید که ورودی ( مکنده هوا که پشت یونیت می شود ) و خروجی هوا ( دمنده هوا که جلو یونیت ) می شود به اندازه کافی باز باشد که در چرخش هوا مشکلی پیش نیاید
نکته دوم: بسیار مهم است که خروجی داکت اسپیلت ها در اتاق های مختلف گرفتگی یا بسته بودن ایجاد نشد باشد ، حداکثر 50 در صد خروجی داکت اسپیلت ها باید بسته باشد .علت این کار ایجاد جریان کافی هوا در کویل و اواپراتورو جلوگیری از یخ زدگی می باشد، مخصوصا در داکت اسپلیت هایی که کویل آب گرم دقیقا کنار اواپراتور است .

تعمیر داکت اسپیلت ال جی در تهران:

تهران سرویس همواره در تلاش است تا با به کارگیری بهترین نیروها در سراسر تهران اسایش و رفاه را برای شما مشترین عزیز در تهران فراهم آورد.تعمیرکارن تهران سرویس با تعهد و مسئولیت پذیری بالا با قطعات اصل و ضمانت اقدام به تعمیر داکت اسپیلت گازی شما خواهند کرد.تیم پشتیبانی تهران سروس بعه صورت 24ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شما خواهد بود.

سرویس داکت اسپیلت ال جی در تهران:

همانطور که در مقالات قبلی بارها به آن اشاره کردیم سرویس به موقع داکت اسپیلت ال جی از بسیاری از هزینه های شما را کم خواهد کرد .داکت اسپیلت در تهران سرویس با کمترین نرخ در سراسر تهران انجام خواهد گرفت.

تعمیر فن داکت اسپلیت ال جی:

یکی از بخش هایی که همواره باید مورد توجه قرار گیرد و در صورت لزوم سرویس شود، فن می باشد. فن علاوه بر اینکه عمل وزیدن باد سرد و گرم را به محیط فراهم می کند، باعث تهویه هوای دستگاه نیز می شود. در صورت عدم کار کردن فن اسپلیت می توان به کاهش سرعت پرتاپ باد، گرم شدن دستگاه و یا حتی روشن نشدن آن اشاره کرد. در فرآیند تعمیر داکت اسپلیت ال جی، برای بررسی فن و رفع مشکلات آن، ابتدا یونیت داخلی را باز کرده سپس با بیرون کشیدن فن اقدام به تعمیر آن می شود. ممکن است شدت آسیب دیدگی موتور فن بسیار زیاد باشد، در این صورت، فن دستگاه تعویض می شود.

خرید قطعات داکت اسپیلت ال جی:

اگر شما برای داکت اسپیلت خود نیاز به قطعه اصلی داشتید کافیست با تهران سرویس تماس حاصل نمایید .تهران سرویس تامین کننده قطعات داکت اسپیلت در سراسر ایران قطعه در خواستی را در کمتری زمان ممکن برای شما مشتریان عزیز ارسال خواهد کرد.

راهکارهای افزایش طول عمر داکت اسپیلت ال جی:

به جرات می توان گفت که، نحوه ی استفاده کاربر از داکت اسپیلت نقش تعیین کننده ای در میزان نیاز او به تعمیرات داکت اسپیلت ال جی دارد. به منظور افزایش طول عمر دستگاه بهتر است که همواره میزان برق ورودی به دستگاه را کنترل کنید و حتما از دستگاه های محافظ استفاده نمایید، همچنین توجه داشته باشید که کولر را تمام وقت با نهایت قدرتش روشن نکنید و حتما در فواصل زمانی معین به آن استراحت دهید. از طرفی باید به خاطر داشته باشید که هرگز به طور هم زمان از کولر آبی و گازی در یک مکان استفاده نکنید، زیرا عملکرد این دو دستگاه با هم کاملا متفاوت است و استفاده ی هم زمانشان می تواند باعث خرابی هر دو دستگاه شود.

فراموش نکنید که فیلتر ها و توری های داکت اسپیلت ال جی را همواره تمیز نگه دارید و هر ۳۰ روز یک بار آنها را شست و شو دهید. در اجرای تنظیمات داکت اسپیلت نیز باید محتاط باشید و هرگز در حالت روشن، حالت گرمایش و سرمایش داکت اسپیلت را تغییر ندهید. اکیدا توصیه می نماییم که با مشاهده ی هر گونه اختلالِ هر چند ناچیز، هرگز خودسرانه برای تعمیر دستگاه اقدام نکنید و در هنگام نصب نیز از تجربه و تخصص یک متخصص ماهر کمک بگیرید و اصول کلی دفترچه های راهنما را رعایت نمایید.

بهترین زمان برای سرویس داکت اسپیلت چه زمانیست؟

پیشنهاد ما این است قبل از اقدام به استفاده از داکت اسپیلت خود سرویس داکت اسپیلت خود را انجام دهید.

هزینه تعمیر داکت اسپیلت :

هزینه تعمیر داکت اسپیلت ال جی در تهران برای مشتریان عزیز متفاوت است و نمیتوان قیمت ثابتی را برای همه ارائه کرد.اما تهران سرویس به شما این اطمینان را میدهد که تمامی نرخ های این مجموعه پایین ترین نرخ بین رقبا و با ضمانت 180 روزه میباشد ،با اطمینان ما را انتخاب کنید.

سوالات رایج درباره داکت اسپیلت ال جی:

چرا داکت اسپیلت ال جی خود به خود خاموش می‌شود؟

ممکن است مشکل از برق تغذیه‌ی داکت اسپیلت باشد، بنابراین لطفا برق ورودی داکت اسپیلت و فیوز مینیاتوری را بررسی کنید. بهتر است از یک برقکار بخواهید که این مورد را بررسی نمایند.

گاهی به دلیل بروز یک مشکل در یکی از قسمت‌های داکت اسپیلت دستگاه پیغام خطا داده و خاموش می‌شود. اگر فیلترهای هوای داکت اسپیلت نیز خیلی کثیف شده باشد باعث داغ شدن کمپرسور، کندانسور و یونیت داخلی داکت اسپیلت می‌شود؛ در چنین شرایطی داکت اسپیلت خاموش می‌شود و معمولا برای تمامی این موارد دستگاه پیغام خطا نمایش خواهد داد.
برای رفع این خطا و روشن شدن دستگاه ابتدا توری های موجود در دستگاه را بشورید یونیت داخلی و خارجی را به صورت کامل سرویس نمایید در صورت حل نشدن مشکل با تعمیر کار داکت اسپیلت خود تماس حاصل نمایید.

علت نشتی آب از داکت اسپیلت ال جی:

گاهی اوقات از سقف خانه بدلیل نشتی آب داکت اسپیلت ال جی دچار مشکل میشویم .
معمولا مهمترین دلیل آبریزش داکت اسپلیت میتواند سوختن پمپ داکت اسپیلت شما باشد برای تعویض پمپ درین داکت اسپلیت ال جی با سرویسکار مجاز داکت اسپلیت تهران سرویس تماس میگیریم.
دلیل بعدی برای آبریزی داکت اسپیلت ال جی میتواند مسدود شدن مسیر تخلیه آب دستگاه داکت اسپلت باشد.

علت صدای غیر طبیعی داکت اسپیلت ال جی چیست؟

داکت اسپیلت تراز نیست

ساده ترین علت اینکه چرا داکت اسپیلت صدا می‌دهد این است که پنل خارجی را به درستی نصب نکرده‌اید به گونه ای که بر روی خط تراز قرار ندارد و همین امر منجر به صدای جیر جیر داکت اسپیلت خواهد شد.

وجود جسم خارجی در کندانسور

اگر داکت اسپیلت شما در حالت طبیعی کار می کند اما ناگهان صدایی از آن می شنوید احتمال دارد که یک جسم خارجی در داخل آن افتاده باشد.

موتور فن دو شفتی:

موتور فن یا موتور فن دو شفتی دارای یاتاقان‌هایی است که معمولاً به صورت همیشگی روغن‌کاری شده است. با این حال در طول سالیان، این روغن کاری ممکن است خارج شود و در نتیجه موتور صدا بدهد.

موتور فن بلوور:

اگر این‌طور نبود ولی همچنان صدا زیاد بود، یاتاقان موتور دمنده (موتور فن بلوور) را بررسی کنید. اگر مشکلی بود، موتور دمنده را عوض کنید.

سایر علت های صدای زیاد داکت اسپیلت را در مقاله ما دنبال کنید

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021665*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی