اطلاعات تماس
  • 021223*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140009265582217794

رونمایی از سایت نازار مال با هدف فروش محصولات بهداشتی و آرایشی

کد: 140009265582217794

https://bit.ly/3IXZ2yV

، (اخبار رسمی): با هدف فروش محصولات بهداشتی و آرایشی و ارائه محصولات مراقبتی پوست و مو، از سایت نازار مال به آدرس www.nazarmall.com در سال 1400 رونمایی شد.

رونمایی از سایت نازار مال با هدف فروش محصولات بهداشتی و آرایشی
خودت رو بیشتر دوست داشته باش

گفتنی است نازار مال، به مناسبت این رونمایی، اقدام بهارائه 15 درصد تخفیف با کد nazar2020کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید میتوانید به سایت نازار مال به آدرس www.nazarmall.com مراجعه کنند.

به گزارش نازار مال، سایت www.nazarmall.com که یک سایت فروشگاهی با هدف فروش محصولات بهداشتی با برند های آروماتیک و mnd و سوپر استار و بلک بری و الن بیوتی و مورال آپ است با ارائه سرویس‌ها و خدمات جدیدی در این حوزه قصد دارد فروش محصولات بهداشتی و آرایشی و ارائه محصولات مراقبتی پوست و مو را تسهیل کند.

آرش امیرحسینی، مدیرعامل نازار مال در زمینه ضرورت‌ها و دلایل راه‌اندازی این وب‌سایت گفت: «دسترسی آسان همه به محصولات با کیفیت ایرانی با قیمت مناسب را دلیل ایجاد این وب سایت میداند .

وی در زمینه امکانات و خدمات این سایت و تمایز آن افزود: « سایت نازار مال اقدام به ارائه محصولات بهداشتی و مراقبت پوست و مو و آرایشی و همچنین انواع عطر و ادکلن نموده است .»

گفتنی است نازار مال، به مناسبت این رونمایی، اقدام بهارائه 15 درصد تخفیف با کد nazar2020کرده و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فعالیت‌ها و خدمات آن می‌توانند به سایت نازار مال به آدرس www.nazarmall.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021223*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بهداشت و درمان