اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140009285587016954

آموزش رنگ و مش و کاشت ناخن در آموزشگاه آرایشگری نازنین ربانی

کد: 140009285587016954

https://bit.ly/3qu9MNl

، تهران , (اخبار رسمی): همانطور که میدانیم رنگ کردن موها باعث تغییر در چهره و ظاهر شخص میشود. انتخاب رنگ مناسب با توجه به سن، چهره، رنگ چشم و رنگ پوست صورت انجام می گیرد. با رنگ کردن موها می توان زیبایی آنها را تضمین کرد.

آموزش رنگ و مش و کاشت ناخن در آموزشگاه آرایشگری نازنین ربانی
آموزش رنگ و مش و کاشت ناخن در آموزشگاه آرایشگری نازنین ربانی

آموزشگاه آرایشگری نازنین ربانی با بیش از 25 سال سابقه در زمینه آرایشگری و زیبایی اقدام به برگزاری کلاس های آموزشی در سه سطح پایه ، تخصصی و فوق تخصصی نموده با مدرک فنی حرفه ای

آموزش رنگ و مش

همانطور که میدانیم رنگ کردن موها باعث تغییر در چهره و ظاهر شخص میشود. انتخاب رنگ مناسب با توجه به سن، چهره، رنگ چشم و رنگ پوست صورت انجام می گیرد. با رنگ کردن موها می توان زیبایی آنها را تضمین کرد. برای انجام این کار فقط انتخاب رنگ کافی نیست و شناخت رنگ ها و آموزش ترکیب کردن رنگ موها با همدیگر نیز اهمیت خیلی زیادی دارد. رنگ موها انواع مختلفی دارند از جمله رنگ های دائمی، نیمه موقتی و موقتی که با توجه به سلیقه مشتری انتخاب و استفاده می شوند.

آموزش مبتدی رنگ مو و مش شامل سرفصل های ذیل است:

 رعایت ایمنی و بهداشتی در محیط کار

آموزش حرفه ای ترکیب رنگ مو ها

آموزش دکلره مو

ریشه گیری روی رنگ تیره

ریشه گیری موی سفید

آموزش رنگ مو کامل

مش کلاهی

لایت با فویل یا سوئیت مش

آموزش هایلایت و لولایت

رنگساژ روی موی دکلره و دکوپاژ شده

رنگ و مش موی سر

 همانطور که پیشتر گفته شد مش کردن موی سر شیوه ای از رنگ کردن است که در آن تارهایی از موی سر رنگی متضاد با رنگ زمینه پیدا می کنند. اثر مش کردن بر زیبایی ظاهری بسیار زیاد است به همین دلیل بسیاری از آرایشگران در این زمینه به ایجاد تنوع روی آورده اند. آموزش رنگ و مش هم به صورت مبتدی و هم پیشرفته آموزش داده می شود. مش به طور کلی به چند دسته اصلی تقسیم می شود که در زیر به برخی از آنها اشاره می شود:

هایلایت

هایلات مخصوص بانوانی است که تمایل دارند رنگ زمینه ی موهای خود را حفظ کنند. در این روش لایه هایی از مو سه درجه روشن تر از رنگ زمینه اصلی می شود. به علت عدم نیاز به رنگ کردن کل موهای سر، در این نوع مش آسیب دیدگی موها در حداقل ممکن قرار دارد.

منظور از مش لولایت ایجاد لایه های تیره بر روی زمینه روشن است. در لولایت تارهای مو به اندازه 3 درجه تیره تر از رنگ زمینه می شوند.

فریزینگ

این نوع از مش مخصوص بانوانی است که تمایل دارند به طور کلی موهای خود را روشن یا تیره کنند.

سان لایت

در مش سان لایت ریشه های مو روشن می شود اما ساقه مو تیره با بدون تغییر باقی می ماند.

مون لایت

در مش مون لایت برخلاف سان لایت ریشه های مو تیره و ساقه مو روشن می شود. رنگ و مش جدید

آشنایی با کاشت ناخن

اکثر بانوان تمایل دارند برای جذابیت هر چه بیشتر دست ها و همچنین داشتن ناخن های زیبا از تکنیک کاشت ناخن استفاده کنند. این کار افزون بر جذابیت می تواند برای کسانی که دارای ناخن های بد فرمی هستند و یا عادت به جویدن ناخن دارند بسیار  مطلوب باشد. این عمل شیوه ای برای تصحیح و زیبایی ناخن ها می باشد. در این شیوه ناخن ها با به کارگیری مواد متنوع که بر روی ناخن قرار می گیرد شکلی زیبا پیدا می کنند و با توجه به سلیقه شخص می تواند کوتاه ، متوسط یا بلند باشد. این تکنیک اقسام متنوعی دارد که با توجه به هزینه ای که قرار است شخص بپردازد و نوع سلیقه ای که دارد نوع آن را انتخاب می کند. این کار بسیار حساس می باشد پس بهتر است این کار توسط متخصصین انجام گیرد تا ناخن ها دستخوش  اقسام عفونت ها و قارچ ها نشود.در آموزشگاه آرایشگری نازنین ربانی آموزش کاشت ناخن در دوره های مبتدی و پیشرفته آموزش داده میشود.

سرفصل های دوره مبتدی و پیشرفته کاشت ناخن

معارفه و آشنایی با ساختمان ناخن

مانیکور و پدیکور خشک و تر

اکسپرس مانیکور (سالنی)

اسمارت مانیکور و ایجاد قاب

ژلپولیش ناخن طبیعی (ژلیش)

نحوه صحیح تیپ گذاری و آماده سازی بدون آسیب به ناخن طبیعی

موادگذاری انواع کاشت: طبیعی / هلویی / میکس / کاور

سوهانکشی سرعتی و اصولی

ایجاد قاب برای ناخن و لاک ژل زدن از زیر کوتیکول

اینتریور دیزاین: گل خشک، مرمریت، سیلک، آکریل، تور، گرانیتی، پولک

ترمیم / شناخت عوامل لیفت مواد / ترمیم شکستگی ناخن

کاشت بدون سوهان کشی(قالب / دوآل سیستم)

معرفی انواع روش های کاشت ناخن

برای کاشت ناخن روش های متنوعی وجود دارد که عبارتند از:

قالبی

این روش جزء رایج ترین نوع کاشت ناخن به حساب می آید. در این روش مواد کاشت بر روی ناخن مصنوعی واقع می شود و پس از آن مواد ضد قارچ بر روی ناخن های طبیعی  قرار داده می شود و در پایان ناخن مصنوعی را روی ناخن اصلی قرار می دهند و طی مدت زمان معینی به آن نیرو وارد می نمایند تا به خوبی بچسبند. این نوع کاشت نیازی به سوهان کشی ندارد پس از مدت زمان اندکی به بیانی ناخن هوا می گیرد.

پودری

یکی از انواع  روش های کاشت ناخن، کاشت پودری است. این روش از نظر جذابیت و استقامت نسبت به دیگر روش ها در جایگاه نخست واقع شده است. در این نوع کاشت نخست ناخن مصنوعی که همان تیپ می باشد در ابتدا به ناخن طبیعی چسبیده می شود و به اندازه  مورد نظر کوتاه می شوند. بعد از آن مواد به ضد قارچ و در پایان به مواد کاشت در هم آمیخته می شوند. پس  پایان کار ناخن ها بایستی به صورت مرتب و با حوصله بسیار سوهان کشی شوند. به همین جهت این شیوه به اشخاصی که زمان و حوصله کافی ندارند به هیچ عنوان پیشنهاد  نمی شود چرا که این روش معمولا زمان بر است.

ژله ای

مواد ژله ای را می توان به شکل آماده تهیه نمود. در این روش پس از ضد قارچ مواد ژله ای را بر روی ناخن ها می گذارند بعد از آن برای اینکه مواد روی ناخن به سرعت خشک شود دست را دستگاه UV قرار می دهند. نحوه کاشت ژله ای با پودری تقریبا یکی است و تفاوت آنها فقط در مواد به کار برده شده در آنها   است.

میکس

از دیگر انواع روش های کاشت ناخن می توان به میکس اشاره نمود. همانگونه که از نام آن مشخص است تلفیقی از دو نوع کاشت پودری و ژله ای می باشد. در این شیوه پس از ضد قارچ کاشت پودری صورت می گیرد. پس از سوهان کشی تنها رویه ای از ژله را بر روی ناخن می گذارند و آن را درون سیستم UV خشک می کنند.

نکات ایمنی پس از کاشت ناخن

بعد از کاشت ناخن بایستی نکات مهمی رعایت شود که عبارتند از:

بهتر است از برخورد دست ها با اشیا آلوده و کثیف خودداری نمایید.

بایستی حتی الامکان مراقب ناخن ها بود تا ضربه ای به آنها وارد نشود.

در امور روزانه مخصوصا در زمان به کارگیری از مواد شوینده و آب تا جایی که امکان دارد از دستکش بایستی استفاده کرد.

در زمان کار با مواد شیمیایی و حلال بدون استفاده از دستکش بایستی به شدت خودداری نمود.

حضور در استخر ها می تواند سبب تشدید احتمال ایجاد امراض قارچی در بخش ناخن های کاشته شده شود.

علل به کارگیری کاشت ناخن

کاشت ناخن در شهرهای مختلف کشور ایران  بسیار همه گیر شده است. افرادی که به کاشت  روی می آورند دلایلی برای انجام این کار دارند. نداشتن ناخن و جذاب تر شدن ناخن ها یکی از دلایل این کاشت می باشد. ولی اکثر اشخاصی که از این شیوه استفاده می کنند که ناخن های طبیعی آنها رشد مطلوبی ندارند.

دلایل کاشت متنوع می باشد بعضی برای زیبایی بعضی دیگر به علت مسائل مربوط به ناخن ها، به عنوان مثال برای پوشش دهی ناخن هایی که رنگ و رویی جذاب ندارند. به کارگیری از این ناخن ها برای بانوانی که ناخن های شکننده ای دارند و نیز کسانی که عادت به جویدن دارند بسیار مطلوب می باشد زیرا که مانع این کار می شود. این ناخن ها در سایز های مختلف و در رنگ های زیبا و متنوعی موجود می باشند. برای این کار بایستی به فاکتور های بسیاری توجه کرد، لوازم و مواد کاشت را بایستی شناخت و اگرچه تصمیم به انجام این کار را داشتید بایستی تحت نظر متخصصان این کار صورت گیرد.

آموزشگاه آرایشگری زنانه نازنین ربانی

 حتما شما هم جز افرادی هستید که به دنبال یک آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای عالی در شهر تهران برای گرفتن مدرک دیپلم آرایشگری زنانه فنی حرفه ای میگردید.آموزشگاه مراقبت زیبایی و آرایشگری کژال شعبه جردن با مدیریت خانم نازنین ربانی زیر نظر موسس و بنیانگذار برند کژال سرکار خانم مژگان کوشش در حال فعالیت است.این آموزشگاه با ارائه 58 رشته آرایشگری زیر نظر بهترین اساتید فنی حرفه ای با سابقه 25 سال در حال فعالیت است.سرکار خانم کوشش استاندارد نویس چندین رشته ار قبیل آرایش دائم هستند.اساتید آموزشگاه کژال همه با تجربه و در عین حال به روز هستند و تمامی مراحلی را که یک مدرس باید طی کند طی کرده اند.

هنرجویان به راحتی می توانند در دوره های آموزشگاه با مدیریت حرفه ای خانم ربانی ثبت نام کنند و مدارک بین المللی فنی حرفه ای خود را در 58 رشته دریافت کنند.نازنین ربانی از مبتدی تا مدرسی در کنار هنرجویان می ماند تا با مدارک کژال زیر نظر فنی حرفه ای وارد بازار کار شوند.با گذراندن دوره در کژال فورا به دستیاری استادان معرفی می شوید و مستقل می شوید.دوره ها در مجموعه با توجه به بودجه مالی افراد و پیش زمینه شغلی آنها دسته بندی شده می توانید با دوره فشرده یک روزه رفع اشکال کنید و حتی با هزینه بسیار کم مطالب موثر و نکات مهم را یاد بگیرید.با دوره های خصوصی می توانید در کنار استادتون صفر تا صد پیشرفت کنید.و وقت کلاس فقط برای نقاط قوت و ضعف شما صرف بشه وبتوانید هر روز مدل زنده داشته باشید.و کلاسهای نیمه خصوصی با بودجه متوسط در عین حال بسیار پر بار و چندین استاد متفاوت که مرتب با شما در کلاس حضور دارند و هر روز مدل زنده خواهید داشت.

آموزشگاه آرایشگری نازنین ربانی با بیش از 25 سال سابقه در زمینه آرایشگری و زیبایی اقدام به برگزاری کلاس های آموزشی در سه سطح پایه ، تخصصی و فوق تخصصی نموده که شما عزیزان با توجه به شرایط تان مالی و شغلی و کاری تان می توانید انتخاب کنید که در دوره های عادی و یا فشرده شرکت کنید و پس از گذراندن دوره مربوطه مدرک دیپلم آرایشگری را کسب کنید.

آدرس :تهران ،جردن ، بلوار گلشهر ، پلاک ۲۰ ، واحد یک

تلفن ثابت :02122010692

تلفن همراه :09125080049

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بهداشت و درمان