اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140010045602417728

آشتایی با انواع روشویی سنگی

کد: 140010045602417728

https://bit.ly/32CY7De

، (اخبار رسمی): امروزه روشویی های قدیمی فلزی و سرامیکی جای خود را به روشویی های سنگی با طرح های متفاوت و نو داده اند. روشویی هایی که تنوع رنگی بالایی دارند...

انواع روشویی سنگی، سبکی مدرن برای طراحی داخلی
روشویی سنگی

روشویی های سنگی یکی از تولیدات صنعت سنگ است که در سال های اخیر صنعت معماری ساختمان را متحول کرده است. محصولی که جایگزین روشویی های قدیمی از جنس سرامیک، فلز و... شده است. این تولیدات علاوه بر طراحی و ظاهر روشویی ها، طول عمر و استحکام آنها را نیز بهبود بخشیده است. روشویی های فلزی به مرور زمان و در تماس با رطوبت واکنش نشان می دهد و تغییر شکل میدهد.

روشویی های سرامیکی نیز که از استحکام کمتری نسبت به روشویی های سنگی برخوردارند نیز با کوچکترین تحرک و یا ضربه دچار شکستگی میشود. ضمن اینکه این روشویی ها پس از آسیب دیدن معمولا قابل تعمیر نیستند.

روشویی های سنگی نسبت به روشویی های دیگر در برابر رطوبت از مقاومت بالاتری برخوردار هستند. این روشویی ها از جنس سنگ هایی هرسین، سیمکان، پرشین سیلک و... ساخته میشوند که در برابر رطوبت مقاومت بالایی دارند. همچنین اگر این روشویی ها دچار شکستگی شوند، به راحتی قابل تعمیر خواهد بود.

روشویی های سنگی در ظراحی گوناگونی بسیار زیادی دارند. روشویی سنگی قابدار بزرگ برای مکان هایی با فضای بزرگ بسیار متاسب است.

این روشویی ها معمولا در رنگ های کرم تیره و روشن و مشکی استفاده میشوند. روشویی های سنگی تک پایه برای مکان هایی که با کمبود فضا مواجه هستند مناسب است. برای افرادی که علاقه به رنگ های تیره دارند نیز روشویی سنگی دیپلمات مشکی با طراحی زیبا و خاص پیشنهاد میشود.

شما میتوانید برای دیدن انواع مدل های روشویی سنگی و خرید آن به سایت صنایع سنگ ملورینا مراجه کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

صنایع سنگ ملورینا

مجموعه صنایع سنگ ملورینا از سال 1396 در شهرک صنعتی شمس آباد تهران با یک سالن و یک خط تولید کار خود را برای تولید سنگ ساختمان آغاز کرد. در این سال‌ها سعی به فرآوری بروز و ارتباط مستقیم با مصرف کننده‌های انواع سنگ داشته ایم… در ماه های اولیه پس از بررسی قسمت های مختلف این صنعت گسترده و یافتن کمبودها و نقاط ضعف موجود در صنعت ساخت و ساز کشور و با مشورت و همفکری با بسیاری از اساتید و اهالی فن توانستیم لیست نهایی این مشکلات را با توجه به اولویت های فعالان این حوزه تهیه نماییم. در حال حاضر همکاری با سازندگان و معماران مطرح ایرانی و به دست آوردن جایگاه مناسب در بازار سنگ ایران از افتخارات صنایع سنگ ملورینا می باشد. چشم انداز ما در تولید انواع سنگ ساخنمان: چشم‌انداز ما تولید و ارائه انواع سنگ با بهترین کیفیت و قیمت رقابتی در سطح کشور می‌باشد و از نقاط قوت صنایع سنگ ملورینا ، می‌توان به نیروهای جوان و با انگیزه این مجموعه و رزومه موفق در زمینه تامین سنگ پروژه‌های انبوه سازی با بهترین کیفیت و نازل‌ترین قیمت اشاره کرد. انبار و کارخانه تولید سنگ ساختمانی: اینک مجموعه صنایع سنگ ملورینا با تولید و عرضه انواع سنگ های پرفروش ساختمانی در سراسر کشور مشغول به تامین پروژه‌های ساختمانی و انبارداران شهرستانها می‌باشد‌. انبار و کارخانه این مجموعه واقع در شهرک صنعتی شمس آباد – خیابان خواجه نصیر – نبش شقایق پنجم میباشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی