اطلاعات تماس
  • 031366***** - 031366*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140010065607117894

گفت و گو با حسین مرزنگوشی، مدیر عامل شرکت مهندسی آسمان آسانسور

آسمان آسانسور اولین و تنها تولید کننده آسانسورهای وکیوم در ایران

کد: 140010065607117894

https://bit.ly/3eoh1AJ

، (اخبار رسمی): دهمین نمایشگاه بین المللی آسانسور، پله برقی، بالابرها، نقاله‌ها، قطعات و تجهیزات جانبی که از پنجم تا هشتم آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد، فرصتی پیش آورد تا فعالان این حوزه بعد از یک وقفه نسبی در بازار که به خاطر تحولات یکی - دو سال اخیر رخ داد، گرد هم بیایند.

اولین و تنها تولید کننده آسانسورهای وکیوم در ایران
آسمان آسانسور اولین و تنها تولید کننده آسانسورهای وکیوم در ایران

دهمین نمایشگاه بین المللی آسانسور، پله برقی، بالابرها، نقاله‌ها، قطعات و تجهیزات جانبی که از پنجم تا هشتم آذر ماه  در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد، فرصتی پیش آورد تا فعالان این حوزه بعد از یک وقفه نسبی در بازار که به خاطر تحولات یکی - دو سال اخیر رخ داد، گرد هم آمده و به ایجاد تعامل و تبادل اطلاعات و تازه سازی ارتباط با مشتریان و مخاطبان خود بپردازند.

شرکت مهندسی آسمان آسانسور که اولین و تنها تولید کننده آسانسورهای وکیوم در ایران به شمار می رود، یکی از شرکت کنندگان فعال در این نمایشگاه بود. در حاشیه این رویداد صنعتی، با مهندس حسین مرزنگوشی، مدیرعامل این شرکت گفتگویی داشتیم که در ادامه می‌خوانید:‌

آقای مرزنگوشی به عنوان سوال اول، لطفا درباره تاریخچه و نحوه شکل گیری شرکت توضیح مختصری دهید.

ما به عنوان یک تیم تخصصی و صنعتی،  از سال ۱۳۸۷ در زمینه آسانسور در اصفهان مشغول به کار شدیم و مراحل توسعه را یکی بعد از دیگری طی کردیم تا حال حاضر که به عنوان یک شرکت فعال در صنعت آسانسور، با بخش هایی مانند طرح و توسعه و کارهای تحقیقاتی که در این حوزه انجام می دهیم تلاش می کنیم خدمات فنی لازم را به صنایع آسانسور کشور ارائه کنیم.

در این مدت ارتباطات گسترده ای هم با برند های معتبر بین المللی ایجاد کردیم و برای مثال  از سال ۱۳۹۴ نمایندگی آسانسور پنوماتیک را از طریق اروپا از  یک شرکت آمریکایی گرفتیم و نمونه های زیادی وارد کردیم. این آسانسورها با مکش هوا کار می کنند و از دو طبقه تا پنج طبقه قابل نصب هستند. آسانسورهای پنوماتیک در سه سایز یک نفره، دو نفره و سه نفره موجودند و حسن آن ها این است که با برق تک فاز کار می کنند و نیازی به چاله، آهن کشی، و موتورخانه ندارند و حتی در طول مدت یک روز توسط تیم متخصص نصب و راه اندازی می شوند.

از طرف دیگر، درباره آسانسورهای لوکس، گرد و شیشه ای، با توجه به افزایش نرخ دلار و یورو، وقتی امکان واردات این نوع آسانسور بسیار کم شد، ما تصمیم گرفتیم خودمان اقدام به تولید این مدل آسانسور کنیم. بنابراین، از سال 1396 شروع به تحقیق و توسعه درباره این نوع آسانسور کردیم و موفق به تولید آن شدیم که در حال حاضر در کارخانه ما این آسانسور تولید می شود.

مزیت محصول شما نسبت به بقیه محصولات مشابه در کشور چیست؟

نصب آسان و یک روزه محصول و این که نیازی به چاله و موتورخانه ندارد و با برق تک فاز کار می کند، از مهم ترین مزیت های این محصول جدید است. این محصول برای ساختمان های قدیمی بسیار مناسب است. یعنی ساختمان هایی که موقع ساخت در آن ها آسانسور نصب نشده است یا ساختمان هایی که در حال بازسازی هستند و همچنین خانه های دوبلکس و بناهایی شبیه به این ها، گزینه های بسیار مناسبی برای نصب آسانسورهای پنوماتیک هستند.

برنامه های آینده شرکت شما به چه صورت است؟

یکی از برنامه های ما توسعه این محصول برای صادرات است. این محصول در حوزه خلیج فارس تقریبا سالی 4 هزار دستگاه قابلیت نصب دارد. در کشورهای حاشیه خلیج فارس و عرب نشین، معمولا ساختمان های ویلایی زیاد است و طبق تحقیقات ما، آسانسور در آن ها تعبیه نشده است. البته شرکت های آمریکایی در حوزه خلیج فارس بسیار فعال هستند ولی قیمت های آنان تقریبا چهار برابر قیمت های ماست. به این خاطر ما ظرفیت رقابتی خوبی در این بازارها داریم.

هدف از حضور در نمایشگاه چه بوده است؟

نمایشگاه محل مناسبی برای بازاریابی، معرفی محصول و ارتباط با مشتریان جدید است. به این خاطر این رویداد را فرصت مناسبی برای فعالیت های شرکت تشخیص دادیم و در آن شرکت کردیم.

راه های ارتباط با شرکت مهندسی آسمان آسانسور:

آدرس دفتر مرکزی: اصفهان، میدان آزادی، خیابان چهار باغ بالا، کوچه 35،  ساختمان آرین، طبقه 4، واحد 12

شماره تماس مدیرعامل: 09133188964

شماره تماس شرکت: ۰۳۱۳۶۶۱۶۶۳۰

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 031366***** - 031366*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | مسکن و ساختمان