اطلاعات تماس
  • 021843*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140010125614812957

برای آزمون تافل چه کتاب های بخوانیم؟

کد: 140010125614812957

https://bit.ly/3eN0PJa

، تهران , (اخبار رسمی): بگذارید به شیوه تبلیغات کلیشه‌ای صدا و سیما شروع کنیم و بپرسیم: آیا به فکر شرکت در آزمون‌ بین‌المللی تافل هستید؟ آیا به دنبال بهترین منابع تافل می‌گردید؟ نمی‌دانید نمونه سوالات و لغات تافل را از کجا باید پیدا کنید؟

برای آزمون تافل چه کتاب های بخوانیم؟
برای آزمون تافل چه کتاب های بخوانیم؟

قبلاً در آزمون تافل به خاطر نداشتن منابع مناسب شکست خورده‌اید؟ اگر از ما می‌شنوید خوب جایی آمده‌اید و حتی اگر شکست هم خورده‌اید «این، چیزی از ارزش‌هایتان کم نمی‌کند». این مقاله راه درست را به شما نشان خواهد داد. چون قرار است به شما بگوییم چه کتاب‌هایی بخوانید تا خیلی سرافرازانه و دلاورانه از آزمون تافل بیرون بیایید. پس تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

منابع تافل یا «چگونه کمر تافل را خم کنیم»؟

برای آمادگی در آزمون‌های مهمی مثل تافل، همیشه این سوال مهم مطرح است: «چه کتاب‌هایی بخوانیم؟». از طرف دیگر تبلیغات رنگارنگ و تنوع منابع هم سردرگمی زبان‌آموزان و داوطلبان آزمون‌های زبان را بیشتر می‌کند. به همین خاطر در ادامه گلچینی از معتبرترین کتاب‌های تافل را به شما معرفی می‌کنیم تا از این سردرگمی نجات پیدا کنید. به این ترتیب یک- هیچ از رقیب‌ها جلو خواهید افتاد.

معرفی کتاب لغت تافل

آشنایی با لغات مختلف و تسلط به انواع اصطلاحات، یکی از بنیادی‌ترین اصول یادگیری یک زبان خارجی است. به همین دلیل در آزمون تافل، آیلتس و … به این موضوع توجه ویژه‌ای شده است. در ادامه کتاب‌هایی را به شما معرفی خواهیم کرد، که هدف اصلی‌شان تقویت دایره لغات زبان‌آموزان است.

1100 words you need to know کتابی برای تمام فصول

یکی از معتبرترین و شناخته‌شده‌ترین منابع تقویت لغت (Vocabulary) را نشر بارونز (Barron’s) در اختیار زبان‌آموزان قرار داده است. این کتاب که با نام 1100 words you need to know  شناخته می‌شود، یکی از مهم‌ترین منابع یادگیری لغت برای شرکت در آزمون‌های تافل و آیلتس است.

این کتاب یک دوره آموزشی 48 هفته‌ای را برایتان درنظر گرفته است. به‌این‌ترتیب شما روزانه 5 کلمه جدید یاد می‌گیرید. به‌علاوه در هر درس با یک اصطلاح رایج انگلیسی (Idiom) آشنا خواهید شد. بنابراین اگر بخواهیم دقیق‌تر بگوییم با مطالعه این کتاب، هر هفته 20 لغت و 4 اصطلاح انگلیسی به دایره لغاتتان اضافه می‌شود و اگر از بهار مطالعه این کتاب را شروع کنید زمستان تمام نشده به لغت آخر خواهید رسید!

برای اینکه لغات جدید ملکه ذهن‌تان شود، هر کلمه در متنی به حجم یک پاراگراف به کار برده شده است. بعد از آن با جواب دادن به تمرین‌های تستی، جای خالی و …، جای کلمات را در سلول‌های خاکستری مغزتان محکم می‌کنید و به مرور با انواع نمونه سوالات تافل آشنا می‌شوید.

البته باید بدانید کلماتی که این کتاب آموزش می‌دهد نسبت به کلمات آموزشی سایر منابع، کمی دشوارتر است. کلماتی که معمولا در متن‌های آکادمیک کاربرد بیشتری دارند. به همین خاطر بهتر است با سطح زبان متوسط رو به ‌بالا، مطالعه‌‌ی این کتاب را شروع کنید یا این که اول به سراغ کتاب 504 بروید. کتابی ساده‌تر و درعین‌حال حرفه‌ای که کم‌کم شما را برای یادگیری واژه‌های دشوار آماده می‌کند. 

504 لغت ضروری زبان انگلیسی را در 42 هفته یاد بگیرید

کمتر کسی ممکن است اسم کتاب 504 Absolutely Essential Words نشنیده باشد. این کتاب با نام مختصر 504 خودش را در دل بسیاری از زبان‌آموزان داخلی و خارجی جا کرده است. چراکه انتشارات بارونز هیچ جوره کم نگذاشته‌ است و از بین کتاب‌ها، مجلات، روزنامه‌ها، فیم‌ها و همین‌طور مکالمه روزمره انگلیسی زبان‌ها پرکاربردترین لغات را جمع کرده‌ و به شکل قاعده‌مندی در کتاب 504 در اختیارتان قرار داده‌ است.!

کتابی برای آشنایی با لغات و نمونه سوالات تافل

در این قسمت یکی از حرفه‌ای‌ترین منابع تافل را به شما معرفی می‌کنیم. کتابی که به سبب روش آموزشی و مزیت‌های منحصربه‌فردش بسیار معتبر شده است.

با کتاب essential words for the TOEFL برای آزمون تافل دوپینگ کنید

اگر از بین منابع تافل به دنبال یک کتاب تخصصی هستید تا پیروزمندانه پشت تافل را به خاک بمالید، به شما پیشنهاد می‌کنیم کتاب essential words for the TOEFL را سفت بچسبید و ول نکنید. چون این کتاب به‌عنوان بهترین کتاب لغت تافل شناخته می‌شود. زیرا در کنار آموزش 500 لغت ضروری و کاربردی با ارائه تمرین‌ها و تست‌ها شما را حسابی آب‌دیده می‌کند. این کتاب شامل 30 درس است و با مطالعه هر درس 15 تا 17 لغت به دایره واژگانی‌تان اضافه می‌شود.

خوب است بدانید که یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد کتاب essential words for the TOEFL این است که برخلاف سایر منابع، معنی واژه‌های جدید را مستقیما جلوی کلمه قرار نداده است. این روش کمک می‌کند تا شما با تحلیل متن به معنی کلمه دست پیدا کنید و ماندگاری لغت در ذهن‌تان بیشتر شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه آنلاین سفیرمال

فروشگاه اینترنتی سفیرمال عرضه کننده محصولات فرهنگی آموزشی بوده و تمرکز اصلی آن بر روی کتابها، ویدئوها و پادکستهای آموزش زبان انگلیسی و فرانسه است. علاوه بر این، بازیهای فکری که در تقویت هوش و یادگیری موثر هستند نیز در این فروشگاه به فروش میرسند.

اطلاعات تماس
  • 021843*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش