اطلاعات تماس
 • 071323*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140010145619417932

اهمیت طراحی سایت در کسب و کارهای کوچک

کد: 140010145619417932

https://bit.ly/3EMmR9P

، (اخبار رسمی): امروزه با گسترش اینترنت و شبکه های مجازی سبک خرید مردم عوض شده است . اگه در شبکه های اجتماعی فعالیت داشته باشیم ممکن کالایی را ببینیم که آن را دوست داشته باشیم و در شهر ما موجود نباشد و بخواهیم آنرا سفارش دهیم اما با تاخیر در پاسخ میل ما برای خرید کمتر شود .

اهمیت طراحی سایت در کسب و کارهای کوچک
اهمیت طراحی سایت برای کسب و کارهای کوچک

در خرید‌های حضوری امکان گرفتن ایمیل و یا شماره تلفن کمی غیر ممکن است. اما در وب‌سایت با ارائه امتیازاتی مانند عضویت در خبرنامه، تخفیف و یا اطلاع از آخرین خبرها، اطلاعات تماس مشتری را دریافت کنید.

اگر بادقت به اطراف خودمان نگاهی بیندازیم می‌بینیم که دنیا به سمت دیجیتال شدن در حال حرکت است و افراد برای کارهای روزمره خود مانند انجام کارهای اداری، خرید محصول یا خدمات، ارتباط گرفتن با دیگران و غیره از دنیای دیجیتال مانند وب‌سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی کمک می‌گیرند.

شما در هر تجارتی که باشید به وبسایت نیاز دارید تا بتوانید خدمات و محصولات خودتان را در معرض دید مشتریان هدف خود قرار بدهید تا مخاطبان هم با برند شما آشنا بشوند. و علاوه بر همه اینها میتوانید از رقبای خود در تجاریتان پیشی بگیرید و حس منحصر به فرد بودن خودتان را به مشتریان القا کنید تا مشتریان بتوانند به شما اعتماد کنند.

طراحی سایت این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا قدرت کسب و کار خودتان را افزایش دهید و در سطح جهانی مشتری جذب نمایید و اعتماد دیگران را به خود جلب کنید . 

امروزه یکی از معیارهای سنجش اعتبار یک کسب و کار از نظر مشتریان، داشتن یک وب‌سایت حرفه‌ای و کامل است. ممکن است شما در کارتان بهتر از رقبا عمل کنید، اما آن‌ها به دلیل معرفی خود به دنیای وب، توانسته‌اند نظر مخاطبان خود را جلب کرده و اعتماد آن‌ها را به دست آورند.

 

خرید اینترنتی روز به روز پرطرفدارتر می‌شود!

آمار‌ها اینطور نشان می‌دهند که هر ساله تمایل مردم به انجام خرید‌های خود به صورت اینترنتی بیشتر می‌شود. توجه به این ارقام و آمار‌ها، دقیقا پاسخی به سوال ( چرا باید و‌ب‌سایت داشته باشم؟) است! امروزه عدم راه اندازی و‌‌ب‌سایت برای کسب و کارتان به معنی چشم پوشی از خیل عظیم مشتریان است!

 

از طریق وب‌سایت می‌توانید اطلاعات مشتریان خود را جمع آوری کنید!

از دیگر اهمیت های طراحی سایت این است که، در خرید‌های حضوری امکان گرفتن ایمیل و یا شماره تلفن کمی غیر ممکن است. اما در وب‌سایت خود می‌توانید با ارائه امتیازاتی مانند عضویت در خبرنامه، تخفیف و یا اطلاع از آخرین خبرها، اطلاعات تماس مشتری را دریافت کنید و تعامل خود را با او حفظ کرده و در مواقع لازم، مانند جشنواره‌ها و… او را تشویق به خرید کنید.

 

برخی از مزایای داشتن وب سایت  :

 • ٪90 از تصمیم گیری ها برای خرید، از جستجو در گوگل شروع می شود
 • داشتن وب سایت، حرفه ای بودن شما را نشان می دهد
 • سهولت در دسترسی به شما و اطلاعات شما
 • هزینه بسیار پایین در عین بازاریابی قدرتمند و موثر
 • نرخ بازگشت سرمایه (ROI) مثبت و قابل توجه
 • به شما ارزش و اعتبار بخشیده و تا همیشه برایتان باقی خواهد ماند
 • ایجاد فرصت های خوب خارج از کشور بدون محدودیت مکانی
 • یک پایگاه داده و اطلاعات با دسترسی آسان و دقت بالا
 • پشتیبانی بهتر و آسان تر و ارائه سرویس های پشتیبانی خودکار
 • جمع بندی

 • با ارائه تمام این اطلاعات سعی شد، مزایای داشتن سایت از جمله افزایش فروش، حاشیه سود بیشتر، ارائه اطلاعات بیشتر به مخاطب، صرفه جویی در زمان و ... بیان گردد. این روز ها با طراحی سایت می توانید بیش تر از قبل برای پیشرفت کسب و کار خود تلاش کنید. برگرفته از مقاله : اهمیت طراحی سایت 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
 • 071323*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی