اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140010205627817966

هفت نکته ماورائی و طلسمی واقعی

کد: 140010205627817966

https://bit.ly/3GDG9Qh

، (اخبار رسمی): در این مقاله هفت طلسم واقعی ماورائی به صورت خلاصه ذکر شده است از جمله طلسم هزارطلسم

انواع طلسم واقعی کدامند؟

1-طلسم آب: یکی از انواع طلسم های واقعی طلسم آب است. این طلسم در گذشته بیشتر توسط افراد صاحب ثروت خوانده می شد. روش کار طلسم واقعی آب اینگونه بود که یک منطقه وسیع -که در آن ثروت فراوانی دفن شده بود- توسط این طلسم از افراد غریبه در امان می ماند و هر چقدر که اقدام به خالی کردن آب می کردند آب تمام نمی شد و عملا دستیابی به گنجینه های دفن شده غیرممکن می شد.

2-طلسم اژدها: طلسم اژدها یکی از خطرناکترین نوع طلسم به حساب می آمد. کاربرد اصلی طلسم اژدها برای فحط ثروت و منافع بوده است و دستیابی به ثروت مدفون را غیرممکن می کرد.

یکی از طرفداران پروپاقرص طلسم اژدها پادشاهان و سردمداران امپراطوری ها بزرگ بوده اند. این طلسم در طول تاریخ بسیاری از افراد را به مرگ سوق داده است به گونه ای که از طلسم اژدها به ترسناک ترین طلسم نیز تعبیر می شود.

3-طلسم اسکندر(ذوالقرنین): این طلسم فایده های بسیاری در قدیم داشته است در پایین لیست خاصیت های طلسم اسکندر نوشته شده است:

طلسمی برای اتحاد قلب ها

شناخت عناصر جهان

شناخت حیوانات

شناخت کیمیا

و ..

گروهی از افراد بر این عقیده اند که کتاب علم کیمیا بر اساس طلسم واقعی اسنکدر نوشته شده است. اگر چه گروهی با این عقیده مخالفند اما موضوعی که هر دو گروه بدان اعتقاد دارند خاصیت بی شمار این طلسم است.

خوب است بخوانید:  دانلود رایگان هزارطلسم

4-طلمس اهنوس: قدیم تر ها که به یک مشکل بزرگ در زندگی برمی خوردند از این طلسم استفاده می کردند. در واقع طلسم آهنوس برای ایجاد راه دررو در میان مشکلات و سختی ها بوده است و برای بازگشایی امور استفاده می شده است.

از ویژگی های بارز اهنوس که در کتاب های قدیمی آمده است سریع الحاجت بودن آن است همچنین تاثیر زودهنگام قوی ای به دنبال خودش دارد.

5-انواع مختلف طلسم برای گشایش بخت: طلسم های متفاوت زیادی برای گشایش بخت وجود دارند و مختص به یک نوع نیستند. این نوع طلسم ها در دسته طلسم های هم موضوع با طلسم اهنوس دسته بندی می توان کرد.

6-طلسم عقرب: یکی از سیاه ترین و بدنام ترین طلسم ها به شمار می آمد. در قدیم از طلسم عقرب به عنوان طلسم منفور باید می شده است. این طلسم برای ایجاد جدایی بین افراد استفاده داشت. به عنوان مثال جدایی بین مادر و پسر، جدایی بین مرد و زن، جدایی بین برادران و … .

7-طلسم برای ثروتمندی: کسب ثروت آرزوی گروه بسیاری از مردم است از همین رو طلسم های متفاوتی برای آن وجود دارد که افراد زیادی با خواندن آن به ثروت رسیده اند. گروهی بر این عقیده اند که قارون برای بدست آوردن ثروت نامحدودش از طلسم استفاده کرده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش