اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140011045656418059

خرید و پس‌انداز ارز دیجیتال فقط با ۳۰ هزار تومان

اپلیکیشن دونه، اولین برنامه ایرانی سرمایه‌گذاری در بازار رمزارزها

کد: 140011045656418059

https://bit.ly/3GW1ODq

، (اخبار رسمی): اپلیکیشن دونه اولین برنامه ایرانی است که امکان خرید ارزهای دیجیتال فقط با مبلغ ۳۰ هزار تومان و با هدف سرمایه‌گذاری خرد و بلندمدت در بازار رمزارزها را فراهم کرده است. در بازار دونه فقط ارزهایی که دارای پشتوانه بالاتری هستند ارائه می‌شوند تا افراد بتوانند با مبالغ خرد، برای آینده سرمایه‌گذاری کنند.

اپلیکیشن دونه، اولین برنامه ایرانی سرمایه‌گذاری در بازار رمزارزها
سرمایه‌گذاری ساده ارز دیجیتال
اپلیکیشن دونه، اولین برنامه ایرانی سرمایه‌گذاری در بازار رمزارزها
اپلیکیشن دونه، سرمایه‌گذاری ساده ارز دیجیتال
اپلیکیشن دونه، اولین برنامه ایرانی سرمایه‌گذاری در بازار رمزارزها
اپلیکیشن دونه، سرمایه‌گذاری ساده ارز دیجیتال

اپلیکیشن دونه اولین برنامه ایرانی است که امکان خرید رمزارزها فقط با ۳۰ هزار تومان و با هدف سرمایه‌گذاری خرد و بلندمدت در بازار رمزارزها را فراهم کرده است تا افراد بتوانند خرد خرد خرید و پس‌انداز کنند.

ارزهای دیجیتال! شکل جدیدی از پول و راه جدیدی برای سرمایه‌گذاری که عده زیادی از مردم دنیا سالهاست که در آن فعالیت و سرمایه‌گذاری می‌کنند. خیلی از افراد هم به دلایل مختلفی مثل نداشتن شناخت یا اعتماد و حتی به این دلیل که فکر می‌کنند سرمایه‌کافی برای ورود به بازار ارزهای دیجیتال ندارند، از دور و شاید با تردید و اشتیاق تماشاگر هستند.

«الهام دختری مجرد و ۲۳ ساله‌ست که بعد از دانشگاه به‌تازگی در یک شرکت بیمه مشغول به‌کار شده و حقوق وزارت کار می گیرد. درآمد الهام خیلی بالا نیست و بخش زیادی از آن خرج رفت‌وآمد و هزینه‌های جاری او می شود، اما برایش مهم است حتما بخشی از حقوق خود را پس‌انداز کند.

او گاهی به جای خرید غذا از بیرون یا وسایلی که خیلی به آن‌ها احتیاج ندارد به همان مبلغ پس‌انداز می‌کند.»

« حمیدرضا ۳۲ ساله، متاهل و برنامه‌نویس موفقی که حقوق نسبتا خوبی دارد در شرایطی مشابه الهام گرفته، او هم دوست دارد در جایی سرمایه‌گذاری کند که خیالش راحت باشد تحت تاثیر اقتصاد، تحریم، تورم و مشکلات داخلی نیست»

حتما بسیاری از ما افراد مشابه الهام و حمیدرضا در اطراف خود زیاده دیده‌ایم. یا شاید شما هم در شرایط مشابهی باشیم. دانشجو، سرباز، کارمند، پزشک، راننده تاکسی و… همه کسانی که نمی‌خواهند سرمایه خود در بازارهایی مثل دلار، طلا، بورس و… که به‌شدت تحت تاثیر تورم، تحریم، مشکلات اقتصادی و سیاسی هستند بسپارند و جستجوگر بازارهای جدید هستند. یا حتی سرمایه کمی دارند و دوست دارند کم‌کم خرید کنند و چند سال بعد به چشم پس‌انداز به آن نگاه کنند و دنبال راه حل هستند.

راه‌حلی مانند آنچه این روزها همه درباره آن زیاد می‌شنویم، ارزهای دیجیتال!

دلیل محبوبیت ارزهای دیجیتال چیست؟

واقعیت شاید جذاب ماجرا این است که رمزارزها، پول‌های دیجیتالی هستند که دست دولت‌ها از دخالت در آن‌ها کوتاه است. از اقتصاد و سیاست‌های داخلی کشورها تاثیر نمی‌گیرند. تورم و تحریم اثری بر آن ها ندارد و به دلیل سهولت استفاده و سرمایه‌گذاری بالای کشورها و شرکت‌های بزرگ جهان به نظر می‌رسد آینده درخشانی در انتظار آن‌هاست.

از طرفی سرعت مبادله با آن‌ها بالاست، کارمزد آن‌ها پایین است و در مقابل سرعت و امنیت بالایی دارند که مجموع این ویژگی‌ها باعث شده تا این اندازه جای خود را در تمام دنیا باز کنند و در سراسر جهان بسیاری از افراد شروع به سرمایه‌گذاری در آن‌ها کنند.

البته رمزارزها ذاتا پرنوسان هستند، در بسیاری از کشورها هنوز قوانین دقیقی برای آن‌ها وضع نشده، مثل هر بازار دیگری افراد سودجویی هستند که می‌توانند برای مثال با ارائه و فروش رمزارزهای بدون پشتوانه از دیگران سوءاستفاده کنند و…

تا اینجا با مزایا و معایب این بازار آشنا شدیم. پس حالا اگر نگاه بلندمدتی به سرمایه‌گذاری دارید، می‌خواهید سهمی در آینده مالی دنیا و نقشی در این بازار پرسود داشته باشید، خبر خوب این است که فرودین ماه امسال (۱۴۰۰) با رونمایی از اپلیکیشن ایرانی ارز دیجیتال دونه، این فرصت برای افرادی که سرمایه‌ و دانش زیادی در حوزه ارزهای دیجیتال ندارند فراهم شد تا ساده و مطمئن وارد این بازار شوند و با خرید کم‌کم برای آینده خود سرمایه‌گذاری کنند.

اپلیکیشن دونه که از تیمی جوان و متخصص در حوزه فین تک و پرداخت‌ بانکی تشکیل شده در واقع اولین اپلیکیشن خرید و سرمایه‌گذاری ارز دیجیتال در ایران است که به افرادی مبتدی و حرفه‌ای کمک می‌کند تا به تومان سرمایه‌گذاری خود در بازار رمزارزها را شروع کنند.

اپلیکیشن دونه به قدری ساده طراحی شده که همه افراد با هر سطح دانشی بتوانند با آن کار کنند. به صورت کلی مراحل ثبت نام سریع و ساده است و حدود یک دقیقه زمان می‌برد.
مهم‌ترین ویژگی دونه این است که برخلاف صرافی‌ها، یک پلتفرم با همه امکانات مناسب برای پس‌انداز و سرمایه‌گذاری است. در دونه می‌توانید با ۳۰ هزار تومان شروع به خرید رمزارزهای معتبر بازار مانند بیت‌کوین، کاردانو، اتریوم و… کنید و با تکرار خرید در فواصل زمانی کوتاه برای آینده هم پس‌انداز داشته باشید و هم در بازار ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کنید.

در واقع دونه شرایطی را فراهم کرده که افراد با پول‌های خرد و کم‌کم و مداوم رمزارز بخرند و در قلک دونه برای آینده خود سرمایه‌گذاری کنند.

خرید و فروش در دونه به تومان انجام می‌شود و از طرفی علاوه بر اینکه امکان تسویه‌آنی دارد، کارمزدی هم بابت مبادلات دریافت نمی‌کند. در دونه ضمن تنوع مناسب رمزارزها فقط از ارزهایی که پشتوانه مالی بالای دارند پشتیبانی می‌شود.

به‌طور کلی محیط کاربری اپلیکیشن دونه با نمودارهای کاملا ساده و قابل کمک می کند که انتخاب درستی داشته باشید و کم‌کم به درک بهتری از بازار برسید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]