اطلاعات تماس
  • ۰۹۰۲۰۰*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140011065659518031

نکته های طلایی برای بسته بندی استارت آپ ها

کد: 140011065659518031

https://bit.ly/3G39UZV

، (اخبار رسمی): به عنوان یک استارت‌آپ به احتمال زیاد با چالش های بسیاری مواجه هستید و انتخاب بسته‌بندی برای محصولات یکی از این چالش ها است.

نکته های طلایی برای بسته بندی استارت آپ ها
یک بسته بندی خوب نه تنها از محصولات شما محافظت می کند بلکه کمک می کند متمایز از رقبایتان ظاهر شوید

اگر مشتری محصولی را دریافت کند که آسیب دیده به احتمال زیاد برداشت بدی از شما و برندتان خواهد داشت و تصویر ناخوشایندی از برند شما در ذهن او حک می شود.

به هنگام انتخاب بسته بندی باید عوامل متعددی را مدنظر قرار دهید که از آن میان می توان به بودجه تعریف شده برای خرید بسته بندی، ارزش بسته بندی به عنوان یک ابزار بازاریابی و فضای موجود در انبارتان اشاره داشت.

بهای بسته بندی را پایین نگه دارید

بدون تردید این مسئله یکی از مهم ترین نکاتی که باید به عنوان یک استارت‌آپ رعایت کنید و بسیاری از مباحثی که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت به بهای بسته بندی ارتباط دارد. روی هم رفته بسیاری از استارت‌آپ ها باید حواسشون به هزینه هایشان باشد و بسته بندی از این قاعده مستثنی نیست.

شاید با دیدن بسته بندی های جذاب و زیبا وسوسه شوید و بخواهید آن ها را انتخاب کنید. اما نباید این حقیقت را نادیده بگیرید که این بسته بندی ها گران قیمت بوده و باعث می شوند سود شما در هر سفارش کاهش یابد.

از سوی دیگر ممکن است پیش خودتان فکر کنید با انتخاب ارزان قیمت ترین بسته بندی می توانید سودتان را به حداکثر برسانید، اما این مسئله را هم در نظر بگیرید که با این انتخاب باعث می شوید محصولاتتان آسیب ببینند چرا که این بسته بندی ها نمی توانند آن گونه که باید و شاید از محصول شما محافظت کنند.

اگر مشتری محصولی را دریافت کند که آسیب دیده به احتمال زیاد برداشت بدی از شما و برندتان خواهد داشت و تصویر ناخوشایندی از برند شما در ذهن او حک می شود. بکوشید تا میان ظاهر بسته بندی و ویژگی های محافظتی آن و بهایی که باید بپردازید تعادل و توازن خوبی برقرار کنید. یک گزینه ایده آل استفاده کردن از مجموعه محصولات بسته بندی های اقتصادی است که کیفیت بسیار خوبی دارند و بهای آن ها مقرون به صرفه و اقتصادی است.

بسته بندی هایتان باید به قواره محصولاتتان اندازه باشند

یکی دیگر از نکاتی که باید به هنگام انتخاب بسته بندی مدنظر قرار دهید، اندازه و ابعاد بسته بندی است. باید بسته بندی شما هم سایز و اندازه محصولاتتان باشد. اول باید از شما بپرسیم، محصولاتتان را از طریق یک فروشگاه آنلاین به فروش می رسانید یا یک فروشگاه واقعی و فیزیکی؟ اگر به عنوان یک فروشگاه آنلاین فعالیت می کنید باید این نکته را هم مدنظر قرار دهید که ممکن است برای حفاظت بیشتر از بسته بندی تا در حین حمل و نقل باید مواد محافظتی و بسته بندی خارجی بیشتری مورد استفاده قرار دهید.

بسته بندی تان را اختصاصی کنید

یک بسته بندی خوب نه تنها از محصولات شما محافظت می کند بلکه کمک می کند متمایز از رقبایتان ظاهر شوید، به مشتریان بگویید چه محصولی در دل بسته بندی قرار گرفته و بکوشید آن ها را تحت تأثیر قرار دهید. برای خودتان یک برند بسازید و اطمینان یابید بسته بندی هایتان خوش می درخشند و یک تصویر عالی از برند شما در ذهن مشتریان ماندگار خواهد شد.

اگر از همان ابتدا به فکر راهکارهایی مقرون به صرفه برای اختصاصی کردن بسته بندی هایتان باشید، می توانید از بسته بندی هایتان به عنوان یک ابزار بازاریابی بهره بگیرید، متفاوت و متمایز ظاهر شوید و در ذهن مشتریان ماندگار شوید. اگر محصولات خود را در فروشگاه های فیزیکی عرضه می کنید، ما ساک های حمل اختصاصی و بسیار خوش کیفیت را به شما پیشنهاد می دهیم.

به حد نیازتان بسته بندی بخرید

تردیدی نیست که با خرید عمده بسته بندی می توانید در هزینه هایتان صرفه جویی کنید و بهای هر بسته بندی برایتان ارزان تر تمام شود اما برای انبار کردن این تعداد بسته بندی فضای کافی در اختیار دارید یا باید برای انبار کردن بسته بندی های مازاد برنیازتان هزینه انبارداری بپردازید؟

می توانید بی آن که مجبور باشید بیش از حد بسته بندی خریداری کنید، تخفیف های خوبی از فروشنده بسته بندی بگیرید. فقط باید بتوانید میان بسته بندی های موردنیازتان و بسته بندی هایی که می خرید، یک تعادل و توازن خوب برقرار کنید.

وقتی به حدنیازتان کارتن بسته بندی بخرید می توانید ویژگی ها و کارآیی بسته بندی ها را ارزیابی کنید و در صورت لزوم انواع متفاوت بسته بندی را امتحان کنید تا مزایا و معایب آن ها را سبک و سنگین کنید. وقتی تعداد سفارش هایتان افزایش یافت می توانید مناسب ترین بسته بندی را برای محصولاتتان انتخاب کرده و و با خرید عمده، بسته بندی را به قیمت بهتری تأمین کنید و سودتان را افزایش دهید.

یک استارت‌آپ باید به مسائل بسیاری فکر کند و شاید بسته بندی و انتخاب آن دغدغه اصلی او نباشد اما مهم است که با نگاهی دیقی و ریزبینانه به این موضوع بپردازید چرا که نقشی اساسی در تجربه مشتری از برند شما خواهد داشت.

با مدنظر قرار دادن این 4 نکته می توانید یک بسته بندی ایده آل برای محصولاتتان طراحی و تولید کنید، از محصولات خود در برابر آسیب های احتمالی محافظت کرده و هزینه هایتان را کاهش دهید. با این روش می توانید بر روی برندسازی و افزایش آمار فروشتان هم متمرکز شوید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • ۰۹۰۲۰۰*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کارآفرینی و استارتاپ