اطلاعات تماس
  • 021660*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140011065659618073

ارزیابی و تامین ایمنی لرزه ای مامن ایرانیان

کد: 140011065659618073

https://bit.ly/3u1hKAQ

، (اخبار رسمی): ایران در کمربند فعال زلزله قرار دارد. تنها در یک ماه (اردیبهشت ماه سال ۹۹) تعداد ۹ زمین لرزه با بزرگی بیش از ۴ ریشتر به ثبت رسیده است. جلوگیری از خسارات مالی و جانی ناشی از زلزله های شدید و برطرف کردن نیازهای مردم پس از وقوع حادثه امری اسا بسیار دشوار ولی ممکن.

ارزیابی و تامین ایمنی لرزه ای مامن ایرانیان
ارزیابی و تامین ایمنی لرزه ای مامن ایرانیان

ایران در کمربند فعال زلزله قرار دارد. تنها در یک ماه (اردیبهشت ماه سال ۹۹) تعداد ۹ زمین لرزه با بزرگی بیش از ۴ ریشتر به ثبت رسیده است. جلوگیری از خسارات مالی و جانی ناشی از زلزله های شدید و برطرف کردن نیازهای مردم پس از وقوع حادثه امری اسا بسیار دشوار ولی ممکن.

با افزایش سطح اطلاعات، آموزش همگانی، ترویج فرهنگ ایمنی، شناسایی و مطالعه دقیق وضعیت آسیب پذیری مستحدثات (ساختمان ها، تاسیسات زیربنایی و شریان های حیاتی) و ایمن سازی و مقاوم سازی صحیح و اصولی آنها، می توان تا حد زیادی تلفات و خسارات را کاهش داد. همچنین با انجام اقدامات مدبرانه برای اسکان موقت مردم (با استفاده از ساختمانهایپیش ساخته مدولار) در مناطق آسیب دیده می توان نیازهای اولیه خانواده ها پس از سانحه را برطرف نمود. 

اعضای هیات علمی پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله و فعالان صنعت ساختمان با همکاری یکدیگر در شرکت ارزیابی و تامین ایمنی لرزه ای مامن ایرانیان برآنند تا با بهره گیری از توان جوانان و بر بنیان دانش، با سرعت گام های موثری تا نقطخ مطلوب بردارند.
متخصصین شرکت ارزیابی و تامین ایمنی لرزه ای مامن ایرانیان سوابق کاری برجسته ای در همکاری با شرکت ها و موسسات بین المللی ازجمله شرکت های توتال و دوریس فرانسه در پروژه طراحی فازهای ۱۲ و ۱۳ پارس جنوبی داشته اند.

چرا ما ؟
بهترین تجهیزات
بکارگیری بهترین و به روزترین تجهیزات بمنظور ارزیابی آسیب پذیری لرزه ای ساختمان ها
مصالح استاندارد و دارای مجوز
تمامی مصالح بکار رفته شده ذارای استاندارد و در صورت لزوم دارای گواهی نامه فنی از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی است.
قیمت مناسب
قیمت تمام شده ساخت هر متر مربع زیربنا در پروژه های انبوه سازی با استفاده از روش های نوین صنعتی سازی ساختمان ها، در مقایسه با استفاده از روش سنتی کاهش پیدا کرده است.
ضمانت ۱۰ ساله
شرکت ما با بکارگیری مصالح با کیفیت و استاندارد، محصول نهایی خود را به مدت ۱۰ سال ضمانت میکند.
۳۰ سال تجربه اعضای شرکت
متخصصین شرکت با بهره گیری از ۳۰ سال تجربه کاری برجسته در همکاری با شرکت های بین المللی آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند.
پشتیبانی عالی
پشتیبانی کامل از زمان ثبت سفارش تا تحویل محصول نهایی به مشتریان عزیز و ارائه خدمات در دوره بهره برداری و استفاده از محصول

http://www.irquake.com

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021660*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

حقوقی و قانون