اطلاعات تماس
  • ۰۹۱۵۲۰*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140011095665518096

آشنایی با هوشمند سازان دات نت

کد: 140011095665518096

https://bit.ly/3gvX77R

، (اخبار رسمی): برای ایجاد یک مدرسه هوشمند مسیر مشخصی را باید پیش برد .مدیران مدارس هوشمند باید به این توجه نمایند که در صورت اینکه در هوشمندسازی سیستم مناسبی را انتخاب ننمایند ، علاوه بر اینکه مدرسه شان ، هوشمند نخواهد شد ، بلکه سیستم سنتی آنها نیز نسبت به گذشته ضعیف تر خواهد شد

هوشمند سازان دات نت
آشنایی با هوشمند سازان دات نت

در جامعه کنونی هوشمند سازی مدارس امری مهم در ارتقا آموزش و یادگیری دانش‌آموزان به حساب می‌آید

برای ایجاد یک مدرسه هوشمند مسیر مشخصی را باید پیش برد ، مسیری کارشناسی شده بر اساس قوانین و اصول هوشمندسازی مدارس
مدیران مدارس هوشمند باید به این توجه نمایند که در صورت اینکه در هوشمندسازی سیستم مناسبی را انتخاب ننمایند ، علاوه بر اینکه مدرسه شان ، هوشمند نخواهد شد ، بلکه سیستم سنتی آنها نیز نسبت به گذشته ضعیف تر خواهد شد .

منظور از هوشمند سازی مدارس این است که کلیه امور مربوط به دانش‌آموزان، معلمین، والدین و تمامی پرسنل مدرسه بر اساس تکنولوژی کامپیوتر و شبکه مدیریت شود. در واقع هدف از ایجاد مدارس هوشمند آن است که تا جایی که ممکن است فعالیت‌ها به صورت آنلاین صورت گیرد و بسیاری از مشکلات و دغدغه‌ها از دوش تمامی پرسنل مدرسه و والدین و دانش‌آموزان برداشته شود. با مدیریت صحیح تمامی این امور، میتوان زمان و هزینه خود را بر روی کارهای مهمتر دیگری تمرکز کرد و اینگونه هم بهره‌وری دانش آموزان ارتقا پیدا می‌کند و هم مدرسه به صورت مناسب می‌تواند در امر مدیریتی فعالیت داشته باشد.

چرا به مدرسه هوشمند نیاز دارم؟
با کمی دقت به رشد تکنولوژی و فناوری اطلاعات در چند سال اخیر، جواب این سوال را به خوبی میتوان درک کرد. در واقع ما به به دلایل مختلفی نیاز به هوشمند سازی مدارس داریم. تغییر در نگرش زندگی افراد از جمله دلایلیست که وجود یک سیستم هوشمند را در مدرسه بیش از پیش مهم می‌کند. از جمله دلایلی که علت نیاز به مدرسه هوشمند را توجیه می‌کند، عبارتند از:

ارتفا کیفیت مدیریتی
افزایش رضایتمندی
کنترل مدرسه
پیشرفت تحصیلی
ارتباطات آسان
دسترسی آسان
بایگانی آسان پرونده‌ها
اعتمادسازی

چگونه یک مدرسه هوشمند می‌شود؟
وقتی از یک سیستم مرکزی مبتنی بر هوش مصنوعی و یا فناوری اطلاعات و ارتباطات برای برنامه ریزی، کنترل و مدیریت آموزشی استفاده شود و حتی ارزیابی ها، تست ها، زمانسنجی ها و تمامی نیازمندی های آموزشگاه ها و یا مدارس بوسیله این سیستم مرکزی هدایت و کنترل شود مدرسه به سمت هوشمند سازی رفته و مفهوم مدرسه هوشمند یا آموزشگاه هوشمند و یا همان هوشمند سازی مدارس شکل گرفته است. مدرسه هوشمند مولفه‌ای اصلی و مهم در هوشمندسازی شهرها به حساب می‌آید.

برای هوشمند سازی مدارس نرم‌افزارهایی طراحی و پیاده‌سازی می‌شود که دارای ۳ جامعه هدف است. یک نرم ‌افزار برای معلمان، مدیران و مشاوران مدرسه طراحی می‌شود که در آن تمامی پرسنل مدرسه تمومی امور مدرسه را از طریق آن کنترل می‌کنند. اموری از جمله: ثبت نمرات دانش‌آموزان، سیستم حضور و غیاب، اطلاع‌رسانی‌ها، گزارشات پیشرفت تحصیلی دانش‌آموز، قرار دادن تکلیف و …

در نرم‌افزاری که برای دانش‌آموزان توسعه داده ‌شده‌است، دانش‌آموزان در آن می‌توانند کلیه تکالیف خود را تحویل دهند، از نمرات و اخبار مدرسه آگاه باشند و به راحتی با مدیر و معملمین خود ارتباط برقرار کنند. والدین هم می‌توانند با عضویت در نرم‌افزاری که در اختیارشان قرار داده می‌شود، از گزارشات تحصیلی فرزندان خود آگاهی یابند و با پرسنل مدرسه و معلمین در تماس باشند.

مجموعه هوشمند سازان دات نت
پخش ، فروش، تعمیرات تخصصی ؛ بدون واسطه و به صورت مستقیم ؛ یا کمترین قیمت در بازار و با کیفیت بالا و تمیز-گارانتی و مهلت تست
فروش انواع برندهای ویدیو پرژکتور
فروش لوازم جانبی مانند دانگل وایرلس ، پرزنتر
فروش لوازم کمک آموزشی از قبیل برد هوشمند ، کیت هوشمند ، ویژیولایزر

هوشمندسازی مدارس و مراکز آموزشی و رفاهی و ادارات

hooshmandsazanet14

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • ۰۹۱۵۲۰*****
[نمایش اطلاعات]