اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140011205695518027

صفر تا صد دریافت جاب آفر کانادا (پیشنهادات شغلی)

کد: 140011205695518027

https://bit.ly/3uzVu10

، تهران , (اخبار رسمی): جاب آفر کانادا یکی از روش‌های مهم پروسه ویزا می‌باشد. Express Entry با دارا بودن یک Job Offer معتبر از کارفرمای کانادایی، امتیاز بالاتری خواهید داشت به مراتب آسان‌تر و سریع‌تر از افرادی که جاب آفر کارفرمای کانادایی را ندارد وارد کانادا شوید، چرا که از قبل کار خود را پیدا کرده‌ایید.​​​​​​​

صفر تا صد دریافت جاب آفر کانادا (پیشنهادات شغلی)
صفر تا صد دریافت جاب آفر کانادا (پیشنهادات شغلی)

یکی از بهترین و سریع ترین راه های مهاجرت به کانادا از طریق پیشنهاد کاری و یا جاب آفر کاناداست

صفر تا صد دریافت جاب آفر کانادا (پیشنهادات شغلی) 

جاب آفر کانادا یکی از روش‌های بسیار مهم‌ برای شروع پروسه ویزا امن‌ترین کشور جهان می‌باشد.. زمانی که می‌خواهید روند Express Entry را شروع کنید، با دارا بودن یک Job Offer معتبر از کارفرمای کانادایی، امتیاز بالاتری خواهید داشت و می‌توانید به مراتب آسان‌تر و سریع‌تر از افرادی که جاب آفر کارفرمای کانادایی را ندارد وارد کانادا شوید، چرا که از قبل کار خود را پیدا کرده‌ایید.

1.      موسسات کاریابی

به جرئت می‌توان گفت در بازار امروز  استفاده از بسترهای کاریابی، چه در سطح غیراینترنتی و چه در سطح اینترنتی بهترین روش برای دریافت job offer است. برقراری هر نوع تماس با آژانس‌های کاریابی عمدتا کانادایی و یا نمایندگانی که در ایران حضور دارند می‌تواند به شما کمک بسیار زیادی برای گرفتن نامه جاب آفر در دستتان قرار بگیرد. 
آژانس‌های بسیاری وجود دارند که دریافت جاب آفر کانادا را برای شما میسر می‌کنند، چرا که حوزه کاری آن‌ها روی نیروی کار متخصص خارج از کانادا است. در نتیجه، آژانس‌های کاریابی عمدتا تاثیر بسیار زیادی روی تصمیم مهاجرتی شما دارند. حداقل اگر نتوانستند برای شما کار پیدا کنند، اطلاعات خوبی از بازخورد حوزه تخصص شما ارائه خواهند کرد.

چند مورد از معروف‌ترین آژانس‌های کاریابی در کانادا:
1.    directjobs
2.     ca.indeed
3.    monster
4.     neuvoo
5.    workbc
6.     jobshark
7.     jobbank
8.    eluta
9.     canjobs
10.jobfutures
11.alis.gov.ab
12.now-hiring
13.glassdoor
14.roberthalf

2.       شبکه سازی

 یکی از راحت‌ترین روش‌های دریافت جاب آفر برای کانادا عنوان کرد که کسی در آن کشور باشد و پیش کارفرما از شما تعریف کند. اکثریت جاب آفرهای کانادا باید از نظر LMIA مثبت باشند، این یعنی که اداره کار و توسعه اجتماعی کانادا (ESDC) باید به این باور برسد که این شغل از طرف یک کانادایی و یا شخصی که در این کشور اقامت دائم دارد قابل انجام نیست.
آن‌ها همچنین باید تایید کنند، شخصی که جاب آفر کانادا را دریافت کرده برای بازار کاری کانادا مضر نیست.

3.       خودتان آغازگر باشید

در عوض کارفرما ترجیح می‌دهد که شغل مورد نظر خود را به دوستان و آشنایان بگوید تا شخصی برای آن پیدا شود. این روش در دریافت جاب آفر کانادا برای خیلی از افراد کارساز بوده است. 
کارفرما می‌تواند رزومه شما را نگه دارد و در زمان مورد نیاز به شما اعلام کند
به شما پیشنهاد بدهد که تا چند ماه دیگر با او ارتباط بگیرید، چرا که شغل مورد نظر تا چند ماه دیگر آماده می‌شود
به شما کارفرمای دیگری را پیشنهاد بدهد که به دنبال فردی همچون شما است
کارفرمایان به متقاضیانی که خودشان اقدام به کاریابی کرده‌اند و البته که برای آن حقوق دریافت می‌کنند توجه بسیاری دارند.


4.       بانک شغلی Job Bank

یکی دیگر از بهترین مکان‌هایی که می‌توانید شغل مورد نظر خود را بیابید Job Bank است که می‌تواند سرچشمه جاب آفر کانادا برای شما باشد. این پلتفرم مانند پلتفرم‌های دیگر آنلاین است، اما علاوه بر مشاغل خصوصی،‌ پست‌های دولتی مورد نیاز را نیز قرار می‌دهد.

5.      از LinkedIn غافل نشوید

سایت لینکدین یکی از بهترین سایت‌ها برای حوزه کاری است که بیشتر از نیم میلیارد نفر در آن حضور دارند، لینکدین یک ابزار شبکه‌ساز حرفه‌ای است که می‌توانید پیشنهادات کاری را ببینید.


صفر تا صد دریافت جاب آفر کانادا (پیشنهادات شغلی) 

جاب آفر کانادا یکی از روش‌های بسیار مهم‌ برای شروع پروسه ویزا امن‌ترین کشور جهان می‌باشد.زمانی که می‌خواهید روند Express Entry را شروع کنید، با دارا بودن یک Job Offer معتبر از کارفرمای کانادایی، امتیاز بالاتری خواهید داشت و می‌توانید به مراتب آسان‌تر و سریع‌تر از افرادی که جاب آفر کارفرمای کانادایی را ندارد وارد کانادا شوید، چرا که از قبل کار خود را پیدا کرده‌ایید.

1.       موسسات کاریابی

 در بازار امروز  استفاده از بسترهای کاریابی، چه در سطح غیراینترنتی و چه در سطح اینترنتی بهترین روش برای دریافت job offer است. برقراری هر نوع تماس با آژانس‌های کاریابی عمدتا کانادایی و یا نمایندگانی که 
آژانس‌های بسیاری وجود دارند که دریافت جاب آفر کانادا را برای شما میسر می‌کنند، چرا که حوزه کاری آن‌ها روی نیروی کار متخصص خارج از کانادا است. 


کاریابی ها در کانادا

1.    directjobs
2.     ca.indeed
3.    monster
4.     neuvoo
5.    workbc
6.     jobshark
7.     jobbank
8.    eluta
9.     canjobs
10.jobfutures
11.alis.gov.ab
12.now-hiring
13.glassdoor
14.roberthalf

2.       شبکه سازی

 یکی از راحت‌ترین روش‌های دریافت جاب آفر برای کانادا عنوان کرد که کسی در آن کشور باشد و پیش کارفرما از شما تعریف کند. اکثریت جاب آفرهای کانادا باید از نظر LMIA مثبت باشند، شخصی که جاب آفر کانادا را دریافت کرده برای بازار کاری کانادا مضر نیست.

3.       خودتان آغازگر باشید

بسیاری از مشاغل تبلیغ نمی‌شوند و نمی‌توانید آن‌ها را در کانال‌های کاریابی پیدا کنید. این روش در دریافت جاب آفر کانادا برای خیلی از افراد کارساز بوده است. 
کارفرما می‌تواند رزومه شما را نگه دارد و در زمان مورد نیاز به شما اعلام کند.


4.       بانک شغلی Job Bank

یکی دیگر از بهترین مکان‌هایی که می‌توانید شغل مورد نظر خود را بیابید Job Bank است که می‌تواند سرچشمه جاب آفر کانادا برای شما باشد. این پلتفرم مانند پلتفرم‌های دیگر آنلاین است.
با وجود اینکه Job Bank برای بسیاری از فرصت‌های مهاجرت کاری زمینه‌هایی را فراهم کرده، اما نباید زیاد روی آن متمرکز باشید.

5.       از LinkedIn غافل نشوید

سایت لینکدین یکی از بهترین سایت‌ها برای حوزه کاری است که بیشتر از نیم میلیارد نفر در آن حضور دارند، لینکدین یک ابزار شبکه‌ساز حرفه‌ای است که می‌توانید در آن با کارمندان شرکت‌های مختلف ارتباط برقرار کنید و یا پیشنهادات کاری را ببینید.


 نکاتی برای جاب آفر کانادا رعایت کنیم؟

کانادا به تازگی اعلام کرده که تا سال ۲۰۲۳ یک میلیون و دویست هزار مهاجر برای دریافت اقامت دائم یا همان PR کارت معروف پذیرش خواهد کرد. در حال حاضر هزاران شغل در این کشور نیازمند متقاضی هستند و دریافت جاب آفر کانادا خیلی امر دور از انتظاری نیست.  شانس خود برای زندگی در سرزمین کانادا افزایش دهید.

·        یک CV یا رزومه قدرتمند بسازید

رزومه مهم‌ترین و اصلی‌ترین سندی است که می‌توانید روی یک کارفرما با آن تاثیر مثبت بگذارید. حتما در CV خود مشاغل قبلی و تجاربی را که با شغل در کانادا ارتباط دارند فهرست کنید.

·        برای چند شغل Apply نکنید

هزاران شغل در کانادا وجود دارند و ممکن است فکر کنید که تک تک این مشاغل برای شما هستند و دریافت جاب آفر کانادا برای هر یک از آن‌ها برایتان مقدور است،‌ اما وسوسه نشوید! برای همه کارها اپلای نکنید! 
این کار نه تنها اثر مثبتی  روی شما نمی‌گذارد،‌ بلکه می‌تواند تاثیر منفی نیز داشته باشد. خیلی از کارفرمایان به دنبال استخدام پاره وقت هستند، در نتیجه ممکن است که برای PR‌ دچار مشکل شوید.  برای دریافت اقامت دائم باید جاب آفر یک ساله کانادا را داشته باشید.

شرایط، مراحل و قوانین جاب آفر کانادا

 جاب آفر کانادا یک گذرگاه مهم و بسیار حیاتی است که با داشتن تاییدیه این گذرگاه یا همان پیشنهاد شغلی معتبر از کارفرمای کانادایی، مسیر خود را برای رسیدن یه این کشور هموار ساخته‌اید. 

دریافت جاب آفر کانادا در برنامه اکسپرس اینتری و در گروه نیروی کار ماهر فدرال

​​​​​​​جاب آفری که در این گروه وجود دارد مشاغل خاصی را شامل می‌شود. برای دریافت جاب آفر در این گروه کاری علاوه بر اینکه باید دعوتنامه همراه با تاییدیه LMIA باشد، بلکه شغل درخواستی باید در لیست مشاغل کانادا یا NOC در سه سطح صفر، A و B نیز وجود داشته باشد.

دریافت جاب آفر کانادا در برنامه اکسپرس اینتری و در گروه تجربه کاری

​​​​​​​در این گروه نیز با داشتن LMIA می‌توانید با جاب آفر کانادا برای برنامه Work Permit اقدام کنید. پس از ۱۲ ماه کار در سطوح A، B و صفر از طریق تجربه کاری کانادا می‌توانید برای اقامت دائم اقدام کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه محبوب مهاجر

سازمان مهاجرتی الهام کیا با سابقه درخشان در امور مهاجرتی به شما کمک می‌کند تا تا اقامت کانادا را سریع‌تر به دست آورید. برای دریافت اقامت کانادا راه‌های مختلفی وجود دارد. برای کسب اطلاعات دقیق‌تر و استفاده از مشاوره رایگان می‌توانید با ما در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]