اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140011305715018251

جک پالت

راهنمای خرید جک پالت

کد: 140011305715018251

https://bit.ly/3H2Te5g

، (اخبار رسمی): جک پالت ها ابزار همه کاره ای هستند که برای حمل پالت و سایر بارهای کوچک استفاده می شوند. استفاده از آنها در فروشگاه ها و انبارها رایج هستند.

خرید جک پالت
از آنجایی که آنها در اندازه ها و سبک های متعددی هستند، مهم است که قبل از خرید جک پالت

اگر به دنبال اضافه کردن جک پالت جدید به فضای کاری خود هستید میتوانید با کارشناسان اپال ماشین تماس گرفته تا ضمن مشاوره رایگان محصولی با گرانتی و تضمین عملکرد را از ما دریافت کنید.

جک پالت ها ابزار همه کاره ای هستند که برای حمل پالت و سایر بارهای کوچک استفاده می شوند. استفاده از آنها در فروشگاه ها و انبارها رایج هستند. بیشتر فروشگاه های بزرگ همچون جانبو، کوروش، 7 و .... از این وسیله برای جا به جایی بارهای خود استفاده میکنند.

خرید جک پالت

از آنجایی که آنها در اندازه ها و سبک های متعددی هستند، مهم است که قبل از خرید جک پالت، تفاوت بین انواع مختلف جک پالت را درک کنید. اگر به دنبال اضافه کردن جک پالت جدید به فضای کاری خود هستید میتوانید با کارشناسان اپال ماشین تماس گرفته تا ضمن مشاوره رایگان محصولی با گرانتی و تضمین عملکرد را از ما دریافت کنید، برای مروری بر انواع مختلف به ادامه مطلب مراجعه کنید.

جک های پالت دستی

جک های پالت دستی با کارکردن یک اهرم متصل به پمپ هیدرولیک کار می کنند. آنها ساده ترین نسخه لیفتراک موجود هستند و اندازه آنها حمل و نقل و مانور آنها را در فضاهای کوچک آسان می کند.

نسخه الکتریکی دارای محدودیت وزنی کمتری نسبت به اکثر مدل های دستی است معمولا نوع الکتریکی جک پالت ها تا 3 تن را میتوانند جا به جا کنند و الکتریکی بین 1.500 تا 2 تن را قابلیت جابه جایی دارند. جک پالت دستی معمولاً مقرون به صرفه‌تر است و نیاز به تعمیر و نگهداری کمتری دارد، که آن را به گزینه‌ای محبوب برای انبارهای کوچکتر و کارگاه‌های بیرونی تبدیل می‌کند.

در حالی که اکثر جک های پالت دستی به یک شکل عمل می کنند، انواع مختلفی وجود دارد که باید به آنها توجه کرد.

1. جک پالت ترازو دار

 جک پالت های که مجهز به ترازو دیجیتالی هستند که وزن هر بار را نمایش می دهد.اگر به طور منظم نیاز به بررسی وزنه ها در محل بارگیری یا تنظیمات کارخانه دارید، این کار سودمند است. ترازو به خودی خود با باطری کار می کند و برخی از آنها دارای یک ضمیمه چاپگر هستند که به شما امکان می دهد وزن یا سایر اطلاعات را چاپ کنید.
بهترین گزینه برای جایگاه های بارگیری و کارخانه ها هستند. 

2. جک پالت قابل تنظیم 

شاخک های مدل قابل تنظیم را می توان مجدداً تنظیم کرد تا بارهای گسترده تر یا باریک تر را تحمل کند. این مدل برای کسانی که با پالت های با اندازه های مختلف کار می کنند ایده آل است. جک‌های دستی دیگر نیز در گزینه‌های پهن یا باریک عرضه می‌شوند، اما نسخه قابل تنظیم آن متنوع‌تر است و فضای ذخیره‌سازی را کاهش می‌دهد. 

بهترین گزینه برای فضاهای کاری با پالت ها در اندازه های مختلف

 3. جک پالت زمین های نا هموار 

جک های پالت تمام زمینی دارای چرخ های بزرگتری هستند که برای کنترل سطوح ناهموار طراحی شده اند. قاب محکم و سبک آنها مانور دادن آنها را آسان می کند و چرخ های آنها پهن هستند تا از واژگونی یا سر خوردن بار جلوگیری کنند. مانور دادن آنها در فضاهای تنگ دشوارتر است، اما پایه های ضربه گیر آنها را برای کف های ناهموار و پروژه های بیرونی عالی می کند و بهترین گزینه برای محل کار در فضای باز یا طبقات ناهموار است.

 4. جک پالت مینی

جک پالت های مینی مانور آسانتری دارند و برای بلند کردن بارهای کوچکتر طراحی شده اند. آنها برای پیچ های کوچکتر ایده آل هستند و قاب سبک وزن آنها ذخیره و حمل و نقل آنها را آسان می کند. آنها همچنین فاقد پمپ هیدرولیک هستند که هزینه نگهداری آنها را نسبت به انواع دیگر جک های پالت دستی کمتر می کند. 

مناسب برای بارهای سبک و فضاهای کاری کوچک هستند.

جک پالت برقی 

جک پالت های برقی عملکردی مشابه با نمونه دستی خود دارند اما کمی متفاوت عمل می کنند. به جای نیاز به پمپ هیدرولیک برای کار کردن، شاخک های جک پالت الکتریکی به صورت الکترونیکی بالا و پایین می روند و توسط دکمه ها یا اهرم ها کنترل می شوند. 

همانطور که از نام آنها پیداست، جک های پالت برقی توسط یک باطری قابل شارژ تغذیه می شوند که باید در بین استفاده وصل شود. اگر دسترسی آسان به ایستگاه شارژ ندارید، ممکن است ناراحت کننده باشد، اما باطری در کار دستی صرفه جویی می کند و کارایی کلی را افزایش می دهد.

جک پالت های برقی گران تر از مدل های دستی هستند و برای کار کردن به آموزش بیشتری نیاز دارند، اما اگر انبار بزرگی دارید با نیاز به حمل پالت ها در مسافت های طولانی تری دارید، ارزش انتخاب را دارند. 

اگر به دنبال کاهش کار دستی وانتقال موثر بارهای کوچک در فضای کاری خود هستید، جک پالت گزینه ای عالی است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تجارت و بازار