اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140012015717713873

شرایط نصب و اجاری برنامه‌های اندرویدی بر روی ویندوز ۱۱ مشخص شد

کد: 140012015717713873

https://bit.ly/3sXydUf

، یزد , (اخبار رسمی): بالاخره اجرای برنامه‌های اندرویدی بر روی ویندوز ۱۱ محقق شد اما برای اجرای این برنامه ها شما نیاز به حداقل ۸ گیگابایت رم و حافظه SSD هستید.

شرایط نصب و اجاری برنامه‌های اندرویدی بر روی ویندوز ۱۱ مشخص شد
شرایط نصب و اجاری برنامه‌های اندرویدی بر روی ویندوز ۱۱ مشخص شد

۸ گیگابایت رم و حافظه SSD برای اجرای برنامه‌های اندرویدی بر روی ویندوز ۱۱

در اوایل این هفته بود که آپدیت جدیدی برای کاربران پیش نمایش ویندوز ۱۱ منتشر شد. بعد از آپدیت کاربران می‌توانستند برنامه‌های اندرویدی را بر روی ویندوز ۱۱ اجرا کنند.

 بیش از 1000 برنامه اندرویدی برای انتخاب از طریق فروشگاه Appstore آمازون وجود دارد و حتی اگر می‌دانید چگونه برنامه‌های اندروید را روی ویندوز 11 قرار دهید می‌توانید از بین آنها انتخاب کنید. 

ویژگی جدید و می‌توان گفت بزرگی که در ویندوز ۱۱ به وجود آمده تا کاربران بیشتری را به سمت این سیستم عامل سوق دهد اما برای استفاده از این ویژگی‌ها شما نیاز به حداقل ویژگی‌های سخت افزاری هستید.

یک سند پشتیبانی از مایکروسافت مشخصات لازم برای اجرای برنامه‌های اندروید در ویندوز 11 را نشان می‌دهد. رایانه شما برای اجرای برنامه‌های اندروید به یک SSD و حداقل 8 گیگابایت رم نیاز دارد، اگرچه مایکروسافت 16 گیگابایت رم را توصیه می‌کند.

در بخش CPU برنامه‌های اندروید روی رایانه‌های شخصی ویندوز 11 با حداقل نسل هشتم اینتل Core i3، AMD Ryzen 3000 یا Qualcomm Snapdragon 8c اجرا می‌شوند.

در حالی که مطمئناً می توان دستگاهی را پیدا کرد که حداقل الزامات را برآورده نکند، بهترین لپ تاپ های ارزان قیمت معمولاً دارای پیکربندی هایی هستند که این مشخصات را برآورده می کنند. برای رسیدن به مشخصات توصیه شده 16 گیگابایتی باید بیشتر هزینه کنید.

آیا سیستم شما هم می‌تواند برنامه های اندرویدی را بر روی ویندوز ۱۱ اجرا کند؟

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ویندوز ایران

سایت تخصصی ویندوز فون سنتر (در حال حاضر ویندوز ایران) از مهر ۹۲ با هدف آشنایی هر چه بیشتر تمام هموطنان با گوشی های هوشمند ویندوز فون ایجاد شد. با توجه ناموفق بودن تولید گوشی های ویندوزی از سوی مایکروسافت تصمیم بر این گرفتیم تا آموزش‌ها و ترفند‌های حوزه ویندوز را ادامه دهیم. سعی ما بر این است تا هرگونه اخبار، آموزش ، برنامه و ترفند مرتبط با ویندوز و Xbox را در اختیار شما قرار بدهیم. امیدواریم که در این راه بتوانیم رضایت شما کاربران عزیز را جلب کرده و سوالات و درخواست های شما را بی پاسخ نگذاریم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]