اطلاعات تماس
  • 021843*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140012075731512957

چگونه در آزمون آیلتس هفت بگیریم؟

کد: 140012075731512957

https://bit.ly/3M3Q2tL

، تهران , (اخبار رسمی): این روزها تب شرکت در آزمون بین المللی ایلتس بسیار داغ است و بسیاری از زبان آموزان در سر تا سر جهان با هدف کسب نمره ایده آل در این آزمون برنامه ریزی و تلاش می‌کنند. نمره ایده آل در آزمون آیلتس برای هر شخص متفاوت است و بسته به هدف مهاجرت، تحصیل یا کار، نمره ایده آل تعیین می‌گردد.

چگونه در آزمون آیلتس 7 بگیریم؟
چگونه در آزمون آیلتس هفت بگیریم؟

اکثر دانشگاه‌های مطرح دنیا برای پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد و یا بالاتر کسب نمره 6.5 و یا 7 در آیلتس را مناسب می دانند و این مدرک زبانی را به عنوان تاییدیه دانش زبان انگلیسی از زبان آموزان می‌پذیرند. اگر قصد مهاجرت کاری دارید و می‌خواهید به عنوان نیروی کار متخصص به بک کشور انگلیسی زبان مهاجرت کنید و در آن کشور زندگی کنید، بسته به سایر امتیازهایی که کسب می کنید نمره ای بین 6 تا 8 در آزمون آیلتس برای نیروی کار متخصص مورد نیاز است. اگر برای شروع پروسه مهاجرت می‌خواهید در عرض چند ماه نمره 6.5 یا 7 و بالاتر در آزمون آیلتس کسب کنید، حتما این مقاله را تا انتها بخوانید.

چگونه در آزمون آیلتس 7 بگیریم؟

نکته مهمی که در همین ابتدای مقاله کسب نمره 7 در آزمون آیلتس باید به آن اشاره کنیم این است که برای کسب نمره 6 و بالاتر در آزمون آیلتس شما باید حداقل زبان آموز سطح فوق متوسطه یعنی Upper- intermediate باشید و اگر نمره ای در سطح 6.5 یا 7 مد نظر شماست حتما باید دانشجوی سطح پیشرفته یا Advanced باشید و چند ماهی را به صورت متمرکز و فشرده به تمرین مهارت‌های آیلتس بپردازید. برای آشنایی بهتر با این آزمون حتما مقالات زیر را مطالعه نمایید.

همانطور که می‌دانید کسب نمره آیلتس منوط به کسب نمره مورد نیاز در هر مهارت آیلتس به صورت مجزا است. سپس نمره های کسب شده در هر مهارت (لیسنینگ، اسپیکینگ، ریدینگ و رایتینگ) با هم جمع شده و میانگین آنها نمره نهایی شما را خواهد ساخت.

اگر می خواهید از همین امروز شروع کنید و در منزل خود را برای کسب نمره 7 در آزمون آیلتس آماده نمایید به شما توصیه می کنیم از پک های خودآموز آیلتس که به صورت هدفمند برای این منظور طراحی شده اند استفاده نمایید و خود را به سطح آپر اینترمدیت برسانید و با استفاده از پک های خود خوان آیلتس در راه کسب نمره ایده آل قدم بردارید.

چگونه در مهارت لیسنینگ، اسپیکینگ، رایتینگ و ریدینگ نمره 7 کسب کنم؟

برای کسب نمره 7 در آزمون ایلتس در بخش ریدینگ شما باید به 30 سوال از 40 سوال پرسیده شده پاسخ صحیح دهید، دیکته تمام کلماتی که نوشته اید درست باشد و از تعداد کلمات خواسته شده در پاسخ اضافه تر ننویسید.

برای کسب نمره 7 در اسپیکینگ باید روان و کافی در مورد موضوع مطرح شده در Cue Card صحبت کنید، از Linking words به اندازه کافی استفاده کنید دایره لغت خوبی داشته باشید و روی تلفظ و Intonation خود تسلط کافی داشته باشید. برای تقویت مهارت اسپیکینگ حتما مقالات زیر را مطالعه بفرمایید.

برای کسب نمره 7 در بخش رایتینگ به سوال هر دو تسک به طور کامل جواب دهید. پاراگراف بندی مشخص و واضحی داشته باشید، از دایره واژگان غنی و مرتبط استفاده کنید و سعی کنید غلط گرامری نداشته باشید. برای آشنایی کامل و کسب نمره ایده آل در بخش رایتینگ حتما مقاله را مطالعه نمایید.

برای کسب نمره 7 در بخش لیسنینگ باید به 30 سوال از 40 سوال پاسخ صحیح دهید و جواب ها را با دیکته درست بنویسید و همانند بخش ریدینگ از تعداد کلمات خواسته شده بیشتر ننویسید. برای اینکه بدانید چطور می توانید مهارت لیسنینگ خود و نمره تان را ارتقا ببخشید حتما مقاله زیر را مطالعه نمایید.

در چه مدت زمانی می‌توان به نمره 7 در آیلتس دست یافت؟

بگذارید با شما صادق باشیم. نمی‌توانیم به این سوال پاسخ دقیقی بدهیم زیرا کسب نمره 7 یا بالاتر به عوامل متعددی از جمله سطح زبان فعلی شما، زمانی که به مطالعه اختصاص می‌دهید، توانایی شما در زمان بندی Timing مناسب در روز امتحان، سرعت شما در پاسخ‌گویی به سوالات و … بستگی دارد.

برای کسب نمره 7 چه کنم؟

بهترین پاسخی که برای این سوال وجود دارد این است که هرچه زودتر شروع کنید. منابع آیلتس مناسب و پک‌ها خود آموز را تهیه کنید، درس بخوانید، خود را در شرایط امتحانی قرار دهید و نمونه های آزمایشی آزمون آیلتس را پاسخ دهید و با کسی که سطح زبانی اش از شما قوی تر است مهارت اسپیکینگ را تمرین کنید. هر روز به مدت 40 دقیقه مقالات و متون انگلیسی بخوانید یا با استفاده از کتاب های تقویت ریدینگ به تقویت این مهارت بپردازید. روی دیکته کلمات تمرکز کنید، دایره واژگان ضروری خود را با استفاده از کتاب های لغت بهبود ببخشید و در مدت زمان باقیمانده تا امتحان‌تان حداقل 50 یا 60 رایتینگ بنویسید. خودتان از لحاظ ساختارهای گرامری و اصطلاحات نگارشی متن نوشته شده تان را Proof-read کنید و روی افزایش سرعت پاسخ‌گویی به سوالات‌تان کار کنید. زمان بندی مناسب داشته باشید و ثانیه ای را برای رسیدن به هدفتان از دست ندهید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه آنلاین سفیرمال

فروشگاه اینترنتی سفیرمال عرضه کننده محصولات فرهنگی آموزشی بوده و تمرکز اصلی آن بر روی کتابها، ویدئوها و پادکستهای آموزش زبان انگلیسی و فرانسه است. علاوه بر این، بازیهای فکری که در تقویت هوش و یادگیری موثر هستند نیز در این فروشگاه به فروش میرسند.

اطلاعات تماس
  • 021843*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش