اطلاعات تماس
  • ۰۲۱۴۷۶*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140101145791218507

آشنایی با محصولات شوینده هایوکس

کد: 140101145791218507

https://bit.ly/3K8zvn4

، (اخبار رسمی): شرکت فرآیند بهره ور سبز در سال ۱۳۹۲ جمعی از متخصصان مجرب تأسیس شد و در ابتدای با رویکرد پروژه های مهندسی محیط زیست و استقرار استانداردهای خانواده ایزو ۱۴۰۰۱ و به ویژه استاندارد ایزو ۱۴۰۵۱ با موضوع هزینه یابی جریان مواد Material Flow Cost Accounting (MFCA) شروع به کار نمود.

محصولات شوینده هایوکس
آشنایی با محصولات شوینده هایوکس

شرکت فرآیند بهره ور سبز در سال ۱۳۹۲ جمعی از متخصصان مجرب تأسیس شد و در ابتدای با رویکرد پروژه های مهندسی محیط زیست و استقرار استانداردهای خانواده ایزو ۱۴۰۰۱ و به ویژه استاندارد ایزو ۱۴۰۵۱ با موضوع هزینه یابی جریان مواد Material Flow Cost Accounting (MFCA) شروع به کار نمود. این رویکرد احترام به محیط زیست و سلامتی که ناشی از تعهد و مسئولیت سهامداران و هیأت مدیره آن است، در ادامه پروژه های تولیدی نیز محوریت اصلی را ایفا می نماید.

برند هایوکس HyOx توسط شرکت فرآیند بهره ور سبز ایجاد شده است. کلمه HyOx از دو کلمه Hydrogen به معنای عنصر هیدروژن و Oxygen به معنای اکسیژن گرقته شده است. این عناصر با هم آب را تشکیل می دهند که مایه حیات و زندگی بر روی کره زمین است. به عبارت دیگر HyOx به معنای عناصر زندگی است.

از آنجایی که برند HyOx برای محصولات شوینده مورد استفاده قرار می گیرد، لذا اوج پاکیزگی و درخشش هدف آن قرار می گیرد. این هدف بر خلاف بسیاری از شوینده های دیگر که با هدف ارزان بودن و کاهش قیمت تمام شده طراحی می شوند، بر پایه سلامت محور بودن طراحی و فرموله شده است. از این رو شعار اصلی برند HyOx این است:

* محافظ سلامتی در اوج درخشندگی * 

هایوکس
تولید و فروش محصولات شوینده ؛ ژل ماشین ظرفشویی

.تضمین کیفیت محصول
. تضمین عودت محصول
. ارسال رایگان به سراسر کشور
. پرداخت آنلاین

عیدانه هایوکس :
۳۰ درصد تخفیف در خرید بعدی + ۴۰ درصد تخفیف نقدی + ارسال رایگان

www.hyox.ir

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • ۰۲۱۴۷۶*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بهداشت و درمان