اطلاعات تماس
  • ۰۲۱۸۸۹*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140101155794918522

آشنایی با سامانه‌های هوشمند نسل سوم

کد: 140101155794918522

https://bit.ly/3j06qy2

، (اخبار رسمی): شرکت سامانه‌های هوشمند نسل سوم ارائه دهنده خدمات تولید نرم‌افزارهای تحت وب و موبایل با بیش از ۱۵ سال تجربه در سازمان‌های مختلف بزرگ، متوسط و کوچک توانسته است خدمات خود را توسعه دهد.

سامانه های هوشمند نسل سوم
آشنایی با سامانه‌های هوشمند نسل سوم

شرکت سامانه‌های هوشمند نسل سوم ارائه دهنده خدمات تولید نرم‌افزارهای تحت وب و موبایل با بیش از ۱۵ سال تجربه در سازمان‌های مختلف بزرگ، متوسط و کوچک توانسته است خدمات خود را توسعه دهد. سامانه اتوماسیون اداری تحت وب سیما نوین به عنوان محصول اصلی شرکت سامانه‌های هوشمند نسل سوم ارائه دهنده امکاناتی است که در آن سازمان‌ها می‌توانند خدمات اتوماسیون اداری و دبیرخانه خود را به صورت نرم‌افزاری انجام داده و به راحتی در یک صفحه و با تعداد کمترین کلیک تمامی کاربران بر اساس چارت سازمانی و دسترسی‌های تعریف شده امورات محوله را انجام دهند.

با توجه به تجارب بسیار موفقی که در زمینه اتوماسیون اداری تحت وب و همچنین توسعه آن بر روی اپ موبایل داشته‌ایم امروزه ارائه این خدمات با ضمانت اجرایی در اختیار سازمان‌های مختلف می‌باشد. همچنین در این راستا و با توجه به درخواست‌هایی که از مشتریان خود داشته‌ایم موضوع تبدیل اطلاعات از سیستم‌های دیگر و آوردن نامه‌ها و اسناد دیجیتال به محیط اتوماسیون اداری سیما نوین بارها و بارها با توجه به تنوع اتوماسیون‌ها صورت گرفته و کارشناسان این شرکت .دارای تجربه بسیار خوبی در این موضوع می‌باشند. 

سیما نوین ؛ سامانه‌های هوشمند نسل سوم

ارائه دهنده خدمات تولید نرم‌افزارهای تحت وب و موبایل

سیستم های اصلی اتوماسیون سیما نوین :
گردش اطلاعات / دبیرخانه / مدیریت چاپ / مدیریت سیستم

وب سرویس های دولتی در اتوماسیون سیما نوین :
“وب سرویس شبکه دولت در اتوماسیون سیما نوین” / “وب سرویس رصد در اتوماسیون سیما نوین” / “شناسه شمس در اتوماسیون سیما نوین”

آدرس سایت : www.intelsysco.ir

پیج اینستاگرام : instagram.com/istg.simanovin

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • ۰۲۱۸۸۹*****
[نمایش اطلاعات]