اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140101175799618540

معرفی بهترین بالابر پله پیما در شیراز

کد: 140101175799618540

https://bit.ly/3NRBu1e

، شیراز , (اخبار رسمی): فروش بالابر پله در شیراز- بالابر پله اقتصادی در شیراز- پله پیمای کارکرده در شیراز - بالابر پله پیمای ارزان در شیراز - تعمیرات بالابر پله ای در شیراز - پله پیما مخصوص پایان کار ساختمان از شهرداری در شیراز

معرفی بهترین بالابر پله پیما در شیراز
بالابر پله پبما در شیراز

بهترین مرکز بالابر پله ای در شیراز

بالابر پله دستگاهی است که وظیفه آن ، ایجاد ارتباط آسان بین دو سطح از مسیر پلکان ساختمان است. در حقیقت پله پیما قرار است سختی پله های پرتکرار را آسان و هموار کند. سالمندان و افراد دارای مشکلات جسمانی و حرکتی در صف اولیه استفاده کنندگان از این دستگاه به شمار می روند.

بالابر پیما متشکل از یک موتور گیربکس است که روی یک ریل راهنما بوسیله کفشکها و غلتک ها به حرکت در می آید. برای استقرار سرنشین از یک صندلی استفاده می شود تا در حین حرکت روی آن بنشیند و تعادل خود را کاملا حفظ کند مه در اصطلاح به آن ثندلی پله پیما می گویند. همچنین برای قرارگیری پاهای سرنشین، یک عدد صفحه با نام footrest  یا همان جاپایی تعبیه می شود. سرنشین بوسیله ریموت کنترل که در اختیارشان قرار میگیرد، یا روی صندلی نصب شده است، فرمان حرکت را صادر می کند ، دستگاه حرکت می کند و در نقطه توقف بعد پیاده می شود.

از آنجا که سرنشین بالابر پله، فردی سالمند یا دارای محدودیت حرکتی است، نیاز به تعبیه وسایلی برای حفظ تعادل و ایمنی سرنشین بود. لذا سازندگان کمربند ایمنی را در دستگاه تعبیه کردند. همچنین برای زمانی که احیانا عصوی از بدن یرنشین بخواهد به جایی از دستگاه گبر کند و مشکل زا شود ، از سنسورهای تشخیص دهنده مانع استفاده گردید که در تمام قسما های دستگاه توزیع و پخش شده اند. حتی سازندگان به فکر زمان قطع بودن برق شهر نیز بوده اند و با استفاده از باتری پشتیبان، خیال سرنشینان را از همه لحاظ راحت کردند.

اما آیا واقعا تعبیه اینهمه موارد ذکر شده در دستگاه لازم بود؟ آیا اصلا اینها به کار می آید؟

این را به یاد داشته باشید در تمام موارد بالا، هدف سازندگان دست یافتن به امکان استفاده کاربران از دستگاه به تنهایی و بدون کمک دیگران است. در حقیقت آن ها می خواستند طعم شیرین استقلال شخصی و حرکتی را برای کاربرانشان به ارمغان آورند. و انصافا هم که در این زمبنه سنگ تمام گذاشتند و نتیجه دلخواهشان را هم گرفتند.

پله پیما برای سالمندان نیست

بیایید یکبار برای همیشه کرکره این ذهنیت که را که پله پیما برای افراد سالمند است را باهم پایین بکشیم و از حقیقت را با هم بیابیم.

  لغت اصلی و انگلسی پله پیما ، stairlift است که تشکیل شده از دو کله stair  به معنای پله و Lift به معنای آسانسور است. لذا پله پیما ، یک آسانسور و در خانواده آسانسور قرار دارد. حالا یک سوال پیش می آید: آیا آسانسور برای سالمندان ساخته شده است؟

پاسخ این سوال خیر است. آسانسور برای ساختمان است، نه برای کودک یا جوان یا سالمند. حتی برای حمل بلر هم نیست. بلکه دقیقا برای ساختمان است. در حقیقت افزایش تمایل انسان ها به رفاه و آسایش، باعث گردیده است تا مردم ، اختلاف سطوح موجود در محل زندگیشان را با استفاده از وسایلی چون آسانسور، پله برقی و پله پیما جبران کنند و این امر روز به روز گسترش می یابد.

بالابر پله پیما در شیراز

آلفاتک، به عنوان مرجع و مرکز بالابر پله پیما در شهر شیراز و جنوب کشور، همواره تلاش کرده است با ارائه بالابر پله ای از بهترین برندهای دنیا، به خانه شما ارزش افزوده ای ایجاد کند. و لازمه این امر، تحقق زیبایی منحصربفرد و کیفیت عالی به صورت همزمان در محصولات خود بود. در حقیقت خود را بجای مشتری گذاشتن و نگاه از زایه دید مشتریان، مهمترین رمز موفقیت آلفاتک در خوشنامی در زمینه بالابر پله پیما بوده است.

همچنین ارائه خدمات نصب و تعمبرات بالابر پله در شیراز باعث گردیده که پشتیبانی قدرتمندی از کلیه  محصولات پله پیما در سراسر ایران شکل بگیرد و شیراز به عنوان شهر پله پیما در بین متخصصان این حوزه شناخته شده باشد.

برای تماس با کارشناسان آلفاتک و مشاوره رایگان پله پیما، به سایت https://alphatak.ir/ مراجعه کنید.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آلفاتک

الفاتک ارائه دهنده کلیه خدمات فروش، نصب، تعمیر و سرویس بالابر پله پیما در شیراز بالابر پله شاتین در شیراز بالابر پله پیما تیسن کروپ در شیراز بالابر پله آکورن در شیراز

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]