اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140101225808918571

همه چیز در مورد محاسبه قیمت پنجره دوجداره یو پی وی سی

قیمت پنجره دوجداره یو پی وی سی، همه چیز در مورد قیمت در و پنجره دوجداره

کد: 140101225808918571

https://bit.ly/3riAd9T

، تهران , (اخبار رسمی): قیمت پنجره دوجداره یو پی وی سی و روش های محاسبه قیمت تمام شده آن یکی از مهمترین دغدغه های تمام کسانی است که به فکر خرید درب و پنجره های دوجداره UPVC هستند است.

قیمت پنجره دوجداره یو پی وی سی، همه چیز در مورد قیمت در و پنجره دوجداره
قیمت پنجره دوجداره یو پی وی سی، همه چیز در مورد قیمت در و پنجره دوجداره
قیمت پنجره دوجداره یو پی وی سی، همه چیز در مورد قیمت در و پنجره دوجداره
قیمت پنجره دوجداره یو پی وی سی، همه چیز در مورد قیمت در و پنجره دوجداره
قیمت پنجره دوجداره یو پی وی سی، همه چیز در مورد قیمت در و پنجره دوجداره
قیمت پنجره دوجداره یو پی وی سی، همه چیز در مورد قیمت در و پنجره دوجداره

قیمت پنجره دوجداره به عوامل بسیار زیادی مانند اندازه های دقیق به منظور نصب، نوع پروفیل پنجره های دوجداره، یراق آلات مورد استفاده، نوع و جنس شیشه های دوجداره، تعداد بازشو ها و ... بستگی دارد.

قیمت پنجره دوجداره یو پی وی سی

همه چیز در مورد قیمت در و پنجره دوجداره

قیمت پنجره دوجداره یو پی وی سی و روش های محاسبه قیمت تمام شده آن یکی از مهمترین دغدغه های تمام کسانی است که به فکر خرید درب و پنجره های دوجداره UPVC هستند است.

اولین و مهمترین نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که قیمت پنجره دوجداره و در دوجداره و تمامی محصولات یو پی وی سی به طور دقیق قابل اعلام نمی باشد مگر با دانستن ابعاد دقیق و جزئیات مورد نیاز اعم از تعداد بازشو، یراق آلات، نوع و جنس شیشه های دوجداره، نوع پروفیل یو پی وی سی، رنگ و ... که منظور ساخت و تولید پنجره دوجداره UPVC به آن نیاز است.

نکته بسیار مهم در مورد محاسبه قیمت درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی

یکی دیگر از مشکلاتی که مصرف کننده را بسیار گیج میکند و تخمین قیمت پنجره دوجداره را برای آن بسیار سخت میکند ارائه قیمت پنجره و درب دوجداره به صورت متر مربعی است ! که در ابتدا، به ظاهر قیمت بسیار پایینی را استعلام می گیرند و در انتهای کار با صورتحساب غیر معقول و متفاوت با آنچه در نظر داشتند مواجه می شوند.

روش درست و غلط محاسبه قیمت پنجره دوجداره UPVC

با ذکر یک مثال این موضوع را برای شما روشن تر میکنیم.

دو عدد پنجره دوجداره یوی پی وی سی را در نظر بگیرید که هر دوی آنها ابعادی برابر با 1 در 1 متر مربع دارند. پنجره اول، پنجره دوجداره فیکس و بدون باز شو هست که در این مدل طول کل پروفیل مصرفی 4 متر طول خواهد بود. هم چنین در نظر داشته باشید هیچ گونه یراق آلاتی در این پنجره استفاده نشده است.

در پنجره دوم که با همین ابعاد است یک لنگه ثابت و یک لنگه بازشو داریم که در این حالت طول پروفیل مصرفی 6 متر طول خواهد بود و همچنین یراق آلات مورد نیاز برای این نوع پنجره هزینه بر است. با این وجود آیا امکان ارائه قیمت پنجره دوجداره به صورت متر مربعی وجود دارد ؟

تخمین درست هزینه ساخت پنجره و در دوجداره

به همین منظور است که در شرکت های معتبر ساخت و تولید پنجره و در دوجداره یو پی وی سی مانند در و پنجره دوجداره روماپن، قیمت به صورت متر مربعی اعلام نمی شود. هزینه ساخت محصولات دوجداره در روماپن با توجه به ابعاد دقیق و جزئیات کامل به صورت کامل رقابتی اعلام میشود.

قیمت پنجره دوجداره و عوامل موثر در آن

قیمت پنجره دوجداره همانطور که بالاتر گفته شد به عوامل بسیار زیادی مانند اندازه های دقیق به منظور نصب، نوع پروفیل پنجره های دوجداره، یراق آلات مورد استفاده، نوع و جنس شیشه های دوجداره، تعداد بازشو ها و ... بستگی دارد.

از مهمترین نکاتی که برای محاسبه قیمت در و پنجره دوجداره یو پی وی سی باید رعایت شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ابعاد اندازه گیری شده به منظور ساخت و نصب پنجره و درب دوجداره باید بر اساس میلیمتر ارائه شود.
  • نوع و جنس پروفیل مصرفی در ساخت محصولات دوجداره باید قبل از استعلام هزینه پنجره دوجداره و در دوجداره تعیین شود. چرا که پروفیل های مصرفی در بازار اختلاف قیمت زیادی با یکدیگر دارند. ( گروه تولیدی روماپن نماینده رسمی پروفیل های وینتک، هافمن، ویستابست است که میتوانید تمامی پروفیل های مورد نیاز خود را از این شرکت با اطمینان خاطر تهیه کنید.)
  • نوع شیشه و جزئیات آن را تعیین کنید. برای مثال تعداد جداره های شیشه، ضخامت، رنگ و ... رنگ پروفیل خود را جهت استعلام قیمت پنجره دوجداره از قبل تعیین کنید. چرا که پروفیل های رنگ شده قیمت بالاتری نسبت به پروفیل سفید رنگ دارند
  • در صورت امکان از کارشناسان گروه تولیدی پنجره دوجداره روماپن، مشاوره رایگان قبل از استعلام قیمت را درخواست کنید.

نوع پروفیل یوی پی وی سی عامل بسیار مهم در تعیین قیمت

یکی از مهمترین عواملی که در تعیین هزینه پنجره دوجداره و درب دوجداره تاثیر دارد. برند و نوع پروفیل مصرفی در ساخت و تولید پنجره های دوجداره است. این اختلاف قیمت در پروفیل ها متناسب با برند و رنگ آن میتواند تا 50% هم برسد.

پیشنهاد میشود به هیچ وجه از پروفیل های نا معتبر و نا شناخته استفاده نکنید چرا که این انتخاب میتواند در مدت کمی با تغییر شکل دادن پروفیل، کد شدن و ... تمامی هزینه هایی که برای پنجره های ساختمان خود کردید را از بین ببرد و هزینه پنجره دوجداره تمام شده را برای شما بسیار بالا ببرد.

اهمیت یراق آلات در تعیین هزینه نهایی پنجره دوجداره

یراق آلات پنجره های دوجداره یکی دیگر از عوامل هزینه بر در تعیین قیمت پنجره دوجداره، در ساخت و تولید محصولات دوجداره است.

یراق آلات علاوه بر تعیین قیمت پنجره دوجداره و درب دوجداره نقش بسیار مهمی در کاهش سر و صدا، آب بندی و ... دارند. این نکته هم بدانید که معمولا یراق آلات مرغوب و معقول در ساخت و تولید محصولات دوجداره ساخت کشورهای اروپایی و در درجه بعد ترکیه هستند.

قیمت در دوجداره و عوامل موثر در آن

قیمت پنجره دوجداره و درب دوجداره نیز مانند پنجره دوجداره یو پی وی سی به عوامل مختلفی بستگی دارد که همانطور که در بالا به آن اشاره شد پیشنهاد میشود قبل از خرید و استعلام قیمت با کارشناسان روماپن تماس گرفته از مشاوره رایگان خرید در و پنجره دوجداره بهره مند شوید.

چرا روماپن؛ انتخاب شرکت مناسب جهت خرید محصولات دوجداره upvc

بی شک انتخاب یک شرکت معتبر و مناسب به منظور خرید محصولات دوجداره مانند در و پنجره های دوجداره یو پی وی سی میتواند علاوه بر کاهش هزینه ها ساخت و نصب، تضمین کننده کیفیت بالای محصولات دوجداره برای شما باشد.

  • شرکت روماپن، نماینده رسمی پروفیل های معتبر وینتک، هافمن، ویستابست و ... است.
  • تمامی پروفیل های مصرفی در این شرکت با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت در ساخت محصولات استفاده میشود.
  • شیشه های مصرفی در ساخت در و پنجره دوجداره دارای بالاترین کیفیت و شفافیت است.
  • هم چنین میتوانید تمامی شیشه های دوجداره مورد نیاز خود را در هر رنگی سفارش دهید.
  • یراق آلات مصرفی در ساخت و تولید پنجره های دوجداره در روماپن، از مرغوب ترین نوع یراق آلات به همراه ضمانت 10 ساله است.
  • نصب حرفه ای پنجره های دوجداره، یکی از مهمترین مراحل انتخاب شرکت مناسب جهت خرید محصولات دوجداره شرکتی است که نصب این محصولات را با بالاترین کیفیت انجام دهد چرا که هر چقدر هم که محصول با کیفیت باشد اما نصب خوبی نداشته باشد در نهایت در و پنجره دوجداره کارایی حداکثری خود را ندارد.

روماپن تولید کننده درب و پنجره های دوجداره یو پی وی سی

شرکت روماپن، با سابقه ی بیش از 15 سال در تولید محصولات دوجداره و تمامی محصولات وابسته با آن میتواند گزینه ی مناسبی جهت خرید درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی باشد. برای اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت میتوانید به وبسایت گروه تولیدی روماپن به آدرس https://romapen.com رفته و یا با شماره 02188084369 تماس بگیرید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

روماپن

روماپن با پیشینه و دانش فنی بیش از دو دهه در سال 1385 واحد صنعتی، تولید پنجره دوجداره آلومینیوم اختصاصی طبق استاندارد روز اروپا و مقاطع آلومینیوم ایتالیایی اقدام به قالب سازی و تولید انواع پنجره اختصاصی ترمال بریک نمود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

مسکن و ساختمان | دکوراسیون و منزل