اطلاعات تماس
  • 021886*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140101265817518584

بهترین بوت کمپ برنامه نویسی کدام است؟

کد: 140101265817518584

https://bit.ly/37oxdlt

، (اخبار رسمی): انتخاب مرکزی که در آن آموزش میبینیم در آینده ی کاری ما نقش بسیار پررنگی ایفا می کند. یک انتخاب درست نه تنها از لحاظ مالی برای ما به صرفه است بلکه در زمان و انرژی ما صرفه جویی می کند و آینده مان تضمین می شود. برای انتخاب درست هم کافی است که تعدادی معیار را در موسسه مورد نظرمان بسنجیم.

بهترین بوت کمپ برنامه نویسی کدام است؟
بهترین بوت کمپ برنامه نویسی کدام است؟
بهترین بوت کمپ برنامه نویسی کدام است؟
بهترین بوت کمپ برنامه نویسی کدام است؟
بهترین بوت کمپ برنامه نویسی کدام است؟
بهترین بوت کمپ برنامه نویسی کدام است؟

تمام بوت کمپ های برنامه نویسی همه ویژگی های مثبت لازم را در خود جای نداده اند. باید در موسسات مورد نظرتان این موارد را جستجو کنید تا بتوانید بوتکمپی را انتخاب کنید که بالاترین امکانات را داشته باشد.

تصمیم خودتان را گرفته اید و می خواهید برنامه نویس شوید؟ پس حتما به دنبال یک بوت کمپ برنامه نویسی هستید تا بتوانید مهارت های لازم را خیلی زود یاد بگیرید و وارد بازار کار شوید.

همانطور که میدانید موسسه ای که در آن آموزش می بینید تاثیر بزرگی بر روی مهارت شما و در نتیجه آینده ی شغلی تان خواهد گذاشت. در نتیجه باید بهترین را انتخاب کنید.

ممکن است انتخاب بهترین بوت کمپ برنامه نویسی کمی برای شما سخت باشد برای همین ما در این مقاله به شما کمک می کنیم تا بوت کمپ برنامه نویسی را بهتر بشناسید و بتوانید بهترین آنها را انتخاب کنید. در نهایت نیز 3 نمونه از بهترین بوت کمپ های برنامه نویسی جهان را به شما معرفی می کنیم.

آیا بوت کمپ برنامه نویسی تفاوتی با دوره های آموزشی عادی برنامه نویسی دارد؟

باید گفت بله، تفاوت زیادی با یکدیگر دارند. بوت کمپ های برنامه نویسی دوره های آموزشی ای هستند که در مدت زمان کوتاهی و به صورت فشرده در آن آموزش حرفه ای میبینید.

در بوت کمپ برنامه نویسی شما خیلی زودتر به نتیجه می رسید و می توانید سریع تر وارد بازار کار شوید. دیگر ویژگی اصلی بوت کمپ برنامه نویسی که آن را از دوره های آموزشی دیگر متمایز می کند استخدامی بودن آن است. اکثر بوت کمپ های برنامه نویسی استخدامی هستند و پس از اتمام دوره ی آموزشی تان شما را به شرکت های متقاضی نیرو معرفی می کنند. در نتیجه شانس استدام شما به شدت بالا می رود.

در ادامه مزایای بوت کمپ های برنامه نویسی را به شما معرفی می کنیم تا به طور دقیق تری با برتری این نوع یادگیری نسبت به سایر روش ها آشنا شوید.

مزایای بوت کمپ برنامه نویسی

بوت کمپ های برنامه نویسی مزایای زیادی دارند که باعث رشد تصاعدی طرفداران این نحوه ی آموزش، در بین علاقه مندان به این حوزه شده است. این مزایا عبارت اند از:

  • نرخ بالای استخدام فارغ التحصیلان
  • تجربه کار بر روی پروژه های واقعی
  • آموزش حرفه ای توسط مدرسین با تجربه
  • آموزش کامل در مدت زمان کوتاه (میانگین 4 ماه)
  • قیمت مناسب به نسبت خدمات
  • معرفی به شرکت های معتبر و متقاضی نیرو برای استخدام
  • آموزش مهارت های کار بر روی یک پروژه به صورت گروهی
  • آموزش های لازم برای آمادگی در مصاحبه و رزومه نویسی

همه ی موسسات برگزار کننده ی بوت کمپ های برنامه نویسی تمام این ویژگی ها را ندارند اما بهترین آنها، موارد ضروری و بیشتری را در بوت کمپ های خود جای داده اند.

بهترین بوت کمپ برنامه نویسی کدام است؟

شاید تمام بوت کمپ های برنامه نویسی تمام ویژگی های مثبت گفته شده را در دل خودشان جای نداده باشند. برای همین شما باید در موسسات مورد نظرتان این موارد را جستجو کنید تا بتوانید بوت کمپی را انتخاب کنید که بالاترین تعداد از مزایایی که گفتیم را داشته باشد.

فراموش نکنید که در مرحله ی اول ببینید مطلبی که شما می خواهید آموزش ببینید (زبان برنامه نویسی، فریم ورک و …) آیا در آن موسسه تدریس می شود یا خیر.

3 نمونه از برترین بوت کمپ های برنامه نویسی

1. بوت کمپ برنامه نویسی مپصا اچ آر

از جمله بهترین بوت کمپ های برنامه نویسی در کشور می توان به بوت کمپ برنامه نویسی مپصا اچ آر (bootcamp.mapsahr.com) اشاره کرد. مپصا اچ آر تمام مزایا و ویژگی های لازم برای یک بوت کمپ برنامه نویسی خوب را دارد. شما در بوت کمپ برنامه نویسی مپصا اچ آر علاوه بر آنکه توسط منتورهای مجرب، آموزش تخصصی و حرفه ای میبینید، تحت نظر آنها بر روی پروژه های واقعی نیز کار می کنید و مهارت های کار گروهی را نیز آموزش می بینید.

در مپصا اچ آر شما نگرانی مالی هم نخواهید داشت. می توانید درصد بیشتر شهریه را پس از استخدامتان به صورت قسطی و از حقوقتان پرداخت کنید.

پس از پایان دوره، علاوه بر آنکه مپصا اچ آر شما را برای استخدام به شرکت ها و موسسات معتبر و متقاضی نیروی برنامه نویسی معرفی می کند، شما را به طور کامل برای مصاحبه آماده میکند. حتی اگر تمایل داشته باشید جلسات شبیه سازی شده به مصاحبه شغلی برای شما انجام می شود. رزومه نویسی هم که جزو مراحل مهم در پیدا کردن شغل است در بوت کمپ های مپصا اچ آر به خوبی یاد خواهید گرفت.

برای آشنایی بیشتر با برنامه نویسی و دوره های آموزشی مپصا اچ آر به سایت و شبکه های اجتماعی آنها سر بزنید:

Site: https://bootcamp.mapsahr.com/

Instagram: https://www.instagram.com/mapsahr/

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/mapsahr/

2. بوت کمپ برنامه نویسی Flatiron School

فلتیرون یک موسسه معتبر در آمریکا است که از سال 2012 مشغول به کار است. این موسسه دارای 9 شعبه در سراسر آمریکا است و به دانشجویان زیادی خدمات رسانی می کند.

این بوت کمپ در زمینه های مختلفی مثل مهندسی نرم افزار، علم داده (data science)، امنیت سایبری (cybersecurity)، طراحی UX/UI و … بوت کمپ برگزار می کند.

دوره های مختلف Flatiron School (FlatironSchool.com) بسته به نیاز در حدود 12 تا 15 هفته به طول می انجامد و شما در زمینه های مختلفی مهارت کسب خواهید کرد. کلاس ها هم به صورت حضوری و هم آنلاین برگزار می شود.

هدف این موسسه این است که مشکلات مالی مانعی بر سر راه آموزش نباشد. در نتیجه روش های مختلفی برای پرداخت شهریه در نظر گرفته است. در بسیاری از موارد شما می توانید بخش زیادی از هزینه کلاس ها را پس از استخدامتان پرداخت کنید.

3. بوت کمپ برنامه نویسی Fullstack Academy

آکادمی فول استک که در سال 2012 در نیویورک تاسیس شد، میزبان کلاس های کد نویسی و برنامه نویسی در منهتن و شیکاگو و به صورت آنلاین است

این مدرسه دوره های آموزشی تمام وقت و پاره وقت در زمینه کد نویسی، امنیت سایبری و توسعه وب ارائه می دهد.

این موسسه (fullstackacademy.com) بر حل مسئله و نوشتن کدهای کارآمد و ایمن تاکید دارد. Fullstack عملکرد حرفه ای دارد و به دانشجویان خود تضمین کیفیت می دهد.

دانشجویان این بوت کمپ به صورت گروهی بر روی پروژه ها کار می کنند تا مهارت های لازم برای ورود به بازار کار را پیدا کنند.

پس از پایان دوره، اساتید این موسسه با توجه به علاقه مندی ها و استعداد دانشجویان، آنها را به شرکت ها برای موقعیت های شغلی مناسبشان معرفی میکنند.

تعداد بوت کمپ های برنامه نویسی معتبر در دنیا بسیار بیشتر از این مواردی است که مطرح کردیم. این موارد تنها نمونه هایی بودند تا شما بتوانید بوت کمپ های حرفه ای و خوب را از غیر حرفه ای تشخیص دهید و بهترین و مناسب ترین انتخاب را داشته باشید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021886*****
[نمایش اطلاعات]