اطلاعات تماس
  • 021665*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140101295924016118

بررسی ارور 70 80 پکیج ایران رادیاتور

کد: 140101295924016118

https://bit.ly/3jLo8FW

، (اخبار رسمی): تعمیر انوع مدل پکیج ایران رادیاتور در سراسر تهران با ضمانت شش ماه و استفاده از قطعات اصلی

بررسی ارور 70 80 پکیج ایران رادیاتور
ارور 70 80 پکیج ایران رادیاتور

ارور 70 80 پکیج ایران رادیاتور و راه های برطرف کردن این ارور را به صورت کامل توضیح داده ایم برای مشاوره تماس بگیرید 66593368

اگر شما هم از پکیج ایران رادیاتور استفاده میکنید شاید ارور 70 80 را بر روی صفحه نمایشگر پکیج خود دیده باشید ، امروز قصد داریم دلایل بروز ارور 70 80 را در پکیج ایران با هم بررسی کنیم و ببینیم در چه شرایطی شاهد بروز این ارور در پکیج های ایران رادیاتور هستیم.

در هرکدام از مراحل در صورت بروز مشکل و یا نیاز به کارشناس برای مشاوره رایگان با یکی از شعب تهران سرویس در تماس حاصل نمایید.

دلایل بروز ارور 70 80 در پکیج ایران رادیاتور

شما بیشتر در زمستان و هنگامی که مصرف گاز بالاست و دچار افت فشار گاز میشویم شاهد بروز این ارور خواهیم بود. به طور کلی این ارور به علت عدم تشخیص شعله در پکیج نمایش داده میشود.

۱- گاز ساختمان را چک کنید

قبل از هر چیزی از آنجایی که این ارور مربوط به عدم تشخیص شعله در پکیج است لطفا قبل از دست زدن به دستگاه از باز بودن شیر گاز ساختمان و عدم قطعی گاز اطمینان حاصل نمایید و سپس به سراغ مراحل بعدی بروید.

۲- باز کردن شیر گاز

از آنجایی که شاید داخل شلنگ گاز شما دچار گرفتگی شده باشد و یا گاز با مقدار زیادی هوا مخلوط شده باشد شیر گاز پکیج خود را از حالت اتصال خارج کنید گاز را باز کنید تا زمانی که بوی گاز را استشمام کنید گاز را قطع نکنید .به محض استشمام بوی گاز گاز را بسته و شلنگ را به دستگاه متصل نمایید. (توجه داشته باشید در هنگام تست این مرحله تمامی درب و پنحره ها را باز بگذارید )

در این مرحله اگر مشکل شما ازافت فشار باشد فشار گاز را میتوان بالا برد

  • کاور پکیج را باز می کنیم
  • پیچ کنترل گاز را پیدا می کنیم
  • قاب شیشه ای را بیرون می کشیم
  • پیچ تنظیم شیر کنترل را در جهت عقربه های ساعت می چرخانیم
  • پکیج را ریست می کنیم

۳- ریست کردن پکیج

2 یا 3 بار پکیج خود را ریست کنید و اجازه دهید تا مرحله تشخیص شعله پیش روی کنید با این کار تمامی هوای داخل پکیج خارج شده و پیکج در صورت نداشتن مشکل دیگر روشن میشود.

۴- شیر گاز پکیج ایران رادیاتور

اگر بعد از تست مراحل بالا همچنان مشکل شما پا برجاست باید به سراغ شیرگاز دستگاه بروید.اگر بعد از تست گاز پکیج و ریست مجدد شما از دودکش دستگاه بوی گاز را استشمام کردید یعنی شیر گاز سالم است و مشکل از جرقه زدن و قسمت جرقه است.

راه دوم

روکش پکیج خود را باز کنید و سپس دستگاه را روشن کنید و هنگام جرقه زدن بوسیله ی یک کبریت روی مشعل پکیج را روشن کنید اگر پکیج روشن شد ، یعنی مشکل شما از قسمت جرقه زن پکیج است.

۵- مشکل برد پکیج

معیوب بودن برد پکیج به دو صورت بروز پیدا میکند:

حالت اول: وصل نکردن شیر گاز
حالت دوم: جرقه نزدن برد بعد از باز شدن شیر گاز

اگر بوبین 220 را تست کردید و بوبین سالم بوده اما همچنان شعله برقرار نمی‌شود و اصلا گاز از شیر کنترل خارج نمی‌شود به طور قطع رله شیر گاز روی برد الکترونیک سوخته که باید توسط تکنسین برد تعمیر شود.

۶- تنظیم نبودن جرقه زن

میله جرقه زن باید در فاصله مشخصی از مشعل قرار بگیرد که اگر این فاصله بیشتر یا کمتر شود در هنگام تشخیص شعله به دلیل تنظیم نبودن این فاصله شعله تشکیل نمیشود.

۷-ترانس جرقه زن

اگر پس باز کردن درب محفظه احتراق متوجه شدید شیر کنترل، گاز را وصل می‌کند ولی هیچ جرقه ای زده نمی‌شود و بعد از چند لحظه دیگه گاز هم قطع میشه و ارور 70 80 ظاهر می شود به خاطر سوختن ترانس جرقه برد الکترونیک می‌باشد.

۸- بررسی دودکش پکیج ایران رادیاتور

پکیج دیواری باید دارای دودکش باشد ، در صورت نداشتن دودکش برخی موارد شاهد ارور 70 80 در پکیج ایران رادیاتور هستیم.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور

برای تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در سراسر تهران کافیست با یکی از شعب تهران سرویس در نزدیکی محل خودتان تماس حاصل نمایید .تا در کمتر از یک ساعت نیروی متخصص در محل حاضر و اقدام به رفع مشکلات پکیج شما نمایند .تمامی خدمات تهران سرویس با ضمانت 6 ماه صورت میپذیرد.

تماس شبانه‌روزی در تهران : 02166593368 -02122669196-02144284743-02177241505-02155795334

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021665*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی