اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140101295925318626

با سوپر مارکت آنلاین اسنپ ارزان تر از همه جا خرید کنید

کد: 140101295925318626

https://bit.ly/3JPmBt1

، (اخبار رسمی): همه ما دوست داریم یک خرید سوپرمارکتی بی دغدغه، راحت، امن و ارزان را تجربه کنیم. اما با وجود اوضاع نابسامان اقتصادی و قیمت های سرسام آور کالاها نمی توان انتظار چنین شرایطی را داشت.

با سوپر مارکت آنلاین اسنپ ارزان تر از همه جا خرید کنید
سوپرمارکت آنلاین اسنپ
با سوپر مارکت آنلاین اسنپ ارزان تر از همه جا خرید کنید
خرید سوپرمارکتی

در کنار این وضعیت قیمت زیاد سوخت و هزینه استهلاک خودرو برای جابه‌جایی و هدر دادن زمان زیاد برای خرید اقلام سوپرمارکتی را هم که حساب کنیم، شرایط خیلی پیچیده تر از قبل می شود.

البته بسیاری از ما به دلیل درگیری های روزمره چندان متوجه هزینه های هنگفتی که می کنیم، نیستیم. اما کافی است برای یک بار از طریق سوپرمارکت اسنپ خریدهای خود را انجام دهیم تا درک بهتری از اوضاع داشته باشیم و بتوانیم بسیار بهتر از قبل برنامه ریزی کنیم. طوری که هم در زمان و هم در هزینه های ما صرفه جویی های چشمگیری اتفاق بیفتد.

خرید از سوپرمارکت آنلاین اسنپ

دلایلی زیادی وجود دارد که نشان می دهد خرید از سوپرمارکت آنلاین اسنپ می تواند تا چه اندازه برای ما سودمند باشد. اول اینکه در این هایپرمارکت شما می توانید به بیش از 6 هزار محصول مختلف دسترسی داشته باشید. این یعنی بدون اینکه نیاز باشد دقیقاً مثل خرید حضوری چندین و چند فروشگاه را بگردید تا لیست خرید خود را کامل کنید، تنها با چند کلیک ساده در قسمت جستجو یا نوار ذره بین اپلیکیشن اسنپ، قادر خواهید بود به تمامی اقلام سوپرمارکتی از برندهای مطرح و حتی معمولی داخل دسترسی داشته باشید.

برای مثال شما قرار است یک شوینده خریداری کنید. اما در کنار شوینده خرید پروتئینی هم دارید. آنچه مسلم است این است که شما نمی توانید انتظار داشته باشید که یک سوپرمارکت محلی در یک فضای محدود بتواند تمامی نیازهای شما و سایر مشتریان را برآورده کند. در چنین شرایطی مجبور خواهید بود به قصابی بروید و مایحتاج گوشتی خود را نیز تهیه کنید. صرف زمان و انرژی در این اوضاع می تواند بر ضرر شما تمام شود. اما در مورد سوپرمارکت آنلاین اسنپ شرایط کاملاً متفاوت است. وقتی صحبت از 6 هزار محصول می کنیم، یعنی اینکه در معمولی ترین حالت ممکن شما می توانید به راحتی و بدون نگرانی از موجود نبودن یک کالا، اقدام به سفارش این محصول یا نمونه مشابه آن از برند دیگری کنید.

استفاده از کوپن های تخفیف سوپرمارکت اسنپ

یکی از شعارهای همیشگی مجموعه اسنپ مارکت، خرید ارزان قیمت و پر از تخفیف از این مجموعه است. اما برای کسانی که تا به حال فقط از دور با اسنپ مارکت آشنایی داشته اند شاید این پرسش مطرح شود که چه چیزی باعث می شود که خرید از سوپرمارکت اسنپ ارزان تر از سایر فروشگاه ها باشد؟ در واقع با روی کار آمدن  اسنپ مارکت واسطه های زیادی از میدان خارج شدند و محصولات به صورت مستقیم از دست فروشنده اصلی و یا نهایت یک واسطه در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد. در چنین شرایطی سود مازادی که واسطه ها دریافت می کردند حذف می شود که منجر به کاهش هزینه های خرید خواهد شد.

از طرف دیگر مجموعه اسنپ برنامه های تخفیفی متعدد برای مشتریان خود، خصوصاً افرادی که به نوعی مشتریان وفادار مجموعه هستند در نظر گرفته است. برای مثال اگر برای بار اول از اسنپ مارکت خرید خود را انجام می دهید، می توانید از تخفیف ویژه مشتریان جدید بهره مند شوید. البته در حالت عادی اگر سوپراپلیکیشن اسنپ را روی گوشی خود نصب کنید و به طور مداوم به بخش هایپراستار یا همان سوپرمارکت آن سری بزنید، می توانید از تخفیف هایی که به طور مستقیم روی کالاها اعمال می شود، نهایت استفاده را ببرید. طرح های تشویقی، تخفیفی اسنپ به این لیست ختم نمی شود. در این مجموعه متناسب با مناسبت های گوناگون شاهد انواع تخفیف خواهید بود.

دسته بندی های محصولات سوپرمارکت اسنپ

اسنپ مارکت به عنوان یکی از محبوب ترین پلتفرم های سفارش آنلاین مواد غذایی و خواروبار در زمینه های گوناگون فروش مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی و دیگر اقلام پرمصرف فعالیت می کند. از جمله مزایای خرید از سوپرمارکت اسنپ می توانیم به قیمت مناسب محصولات، تنوع کالاها، کیفیت اجناس، سیستم سفارش گیری و پشتیبان گیری قوی اشاره کنیم.

برای اینکه هنگام استفاده از اپ اسنپ مارکت دچار مشکل نشوید، باید خرید خود را بر اساس دسته بندی های مرتبط انجام دهید. از جمله این دسته بندی ها می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

 • خواروبار و نان
 • لبنیات
 • دستمال و شوینده
 • تنقلات
 • نوشیدنی ها
 • مواد پروتئینی
 • اقلام آرایشی بهداشتی
 • چاشنی و افزودنی ها
 • خشکبار
 •  دسر و شیرینی
 • صبحانه
 • میوه و سبزیجات
 • خانه و سبک زندگی
 • کودک و نوزاد

دلایل کار نکردن کوپن های تخفیف اسنپ مارکت

افراد با خریدهای متعدد از کلیه خدمات و کالاهای مجموعه اسنپ می توانند امتیازات زیادی را جمع آوری کنند و بر حسب آنها کد تخفیف دریافت کنند. اما در برخی از این موارد، این کد تخفیف کار نمی کند که در ادامه دلایل بروز چنین حالتی را برای شما شرح می دهیم.

 • در صورتی که تاریخ انقضاء کد تخفیف شما تمام شده باشد.
 • در مواردی که کد تخفیف اشتباهی را وارد می کنید.
 • زمانی که حداقل میزان سفارش را برای بهره مندی از تخفیف در نظر نگیرید.
 • از کد تخفیف به طور مکرر استفاده کنید.
 • از کد تخفیفی استفاده کنید که تنها برای یک شهر خاص قابلیت استفاده داشته باشد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]