اطلاعات تماس
  • 021843*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140101315929312957

سفیرمال: فروشگاه آنلاین کتاب زبان

کد: 140101315929312957

https://bit.ly/3JXcmmv

، تهران , (اخبار رسمی): این روزها، با توجه به مشغله، ترافیک، آلودگی هوا و کمبود زمان بسیاری از ما ترجیح می‌دهیم تا خریدهایمان را آنلاین انجام دهیم و هر آنچه می‌خواهیم را درب منزلمان با خیال راحت دریافت کنیم.

سفیرمال: فروشگاه آنلاین کتاب زبان
سفیرمال: فروشگاه آنلاین کتاب زبان

 وقتی پای درس و کتاب و آمادگی برای آزمون‌های بین‌المللی مثل آیلتس و تافل در میان باشد یا حتی بخواهیم زبان‌های دیگر مثل آلمانی، اسپانیایی یا ترکی استانبولی و ... را فرا بگیریم ارزش زمان و استفاده از منابع صحیح و مناسب بیشتر و بیشتر می‌شود. فروشگاه اینترنتی سفیرمال، فروشگاه عرضه کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی و سایر زبان‌ها و آزمون‌ها است که خدماتی فراتر از فقط فروش کتاب به خریدارانش عرضه می‌کند.

 انتظار شما از یک فروشگاه اینترنتی فروش و عرضه کتاب و محصولات فرهنگی چیست؟

  • تمام محصولات آموزشی مد نظر شما را داشته باشد.
  • تیم پشتیبانی خرید قوی داشته باشد تا بتوان به راحتی سفارشات را پیگیری کرد.
  • ارسال سریع و به موقع و رایگان داشته باشد.
  • پشتیبانی آموزشی دقیق و حرفه‌ای داشته باشد تا با توجه به نیاز‌های شما بهترین کتاب را معرفی کند.
  • اطلاعات جامع و کاملی در مورد هر محصول نوشته شده باشد که بتوان با مقایسه کتاب‌‌ها صحیح‌تر و درست‌ترین انتخاب را انجام داد.

سفیرمال، همان فروشگاه اینترنتی است که تمام انتظارات شما و حتی بیشتر از آن را برآورده می‌کند. فقط کافی است اراده کنید تا یک زبان جدید مثل انگلیسی، آلمانی، ترکی، اسپانیایی و ... را یاد بگیرید.

در سایت فروشگاه اینترنتی سفیرمال هر آنچه مورد نیاز است از کتاب و سی دی و پادکست آموزشی گرفته تا کلاس خصوصی زبان برای شما فراهم شده است. کارشناسان آموزش سفیرمال به شما کمک می‌کنند تا کتاب مناسب با سطح و نیاز خود را تهیه کنید و برای شما بر طبق زمان‌های آزادتان با بهترین مدرسان زبان‌های مختلف در تهران کلاس خصوصی هماهنگ می‌کنند.

دسته بندی محصولات بر اساس رده سنی، زبان مد نظر و یا مهارت‌های آزمون‌های بین المللی دسته بندی شده اند و شما می توانید با چند کلیک ساده محصول مورد نظرتان را پیدا کرده و با استفاده از توضیحات محصولات، کتاب‌های مورد نظرتان را انتخاب نموده یا پس از مشورت با کارشناسان آموزش سفیرمال کتاب مورد نظرتان را انتخاب کنید.

مزیت خرید کتاب زبان انگلیسی از سفیرمال:

اگر می‌خواهید کتاب زبان انگلیسی مناسب با سطح‌تان را بخرید فروشگاه اینترنتی سفیرمال دقیقا همان جایی است که می‌توانید با اطمینان و پس از مشورت با کارشناسان اموزش  با تجربه خرید خود را انجام دهید و سپس بسته به هدفتان از یادگیری زبان انگلیسی، سن و سطح زبان‌تان تنها با چند کلیک ساده به محصول مورد نظرتان برسید.

اگر قصد دارید به صورت خودآموز زبان انگلیسی‌تان را تقویت کنید و روی مهارت‌های زبانی‌تان کار کنید هم می‌توانید قبل از خرید پکیج خودخوان مد نظرتان از تعیین سطح رایگان و مشاوره آموزشی سفیرمال استفاده نمایید. یکی از مهم‌ترین مزایای خرید کتاب خودآموز از سفیرمال این است که تمام پک‌های خودآموز به همراه برنامه درسی و پشتیبانی آموزشی رایگان خدمت شما ارسال خواهند شد و شما می‌توانید با یک برنامه‌ریزی دقیق و با همراهی معلمان با سابقه به اهدافتان برسید.

اگر هدف شما از یادگیری زبان انگلیسی، شرکت در آزمون‌های بین‌المللی آیلتس، تافل، دولینگو یا PTE است هم می‌توانید پس از تعیین سطح و دریافت مشاوره آموزشی در کلاس‌های خصوصی آمادگی هر آزمون شرکت نموده و با استفاده از تجربیات مدرسان سفیرمال خود را برای کسب نمره دلخواه در آزمون مورد نظرتان آماده نمایید.

هدف شما یادگیری زبانی دیگر است؟

اصلا نگران نباشید. در فروشگاه اینترنتی سفیرمال شما می‌توانید نه تنها کتاب مورد نظرتان برای یادگیری یک زبان دیگر را تهیه نمایید بلکه کتاب داستان انگلیسی، رمان، پادکست و هرآنچه برای یادگیری نیاز است را نیز یکجا خریداری نمایید. برای یادگیری هر زبان جدید شما باید تا می‌توانید خود را در معرض آن زبان قرار دهید بنابراین بهتر است با استفاده از کتابها و فایل های صوتی مناسب سطحتان، بهتر و راحت تر صحبت کنید.

از جمله مزیت های دیگر فروشگاه سفیرمال آزمون جامع مناسب هر سطح است که شما می‌توانید براحتی و با پاسخ دادن به مجموعه ای از سوالات استاندارد سطح دقیق زبان انگلیسی خود را بسنجید. همچنین اگر بخواهید در مورد موضوعی خاص مثل انگلیسی تجاری، آیلتس، مهارت‌های ترجمه و... اطلاعات تکمیلی کسب کنید وبینارهای گوناگونی با موضوعات مختلف و با کمک بهترین و با تجربه‌ترین اساتید هر حوزه برای شما در سایت سفیر مال تعریف شده است.

دیگر نگران از دست دادن زمان، انتخاب منابع نادرست و مسائلی از این دست نباشید. هر آنچه مورد نیاز شماست و حتی بیشتر در فروشگاه اینترنتی سفیرمال برای شما فراهم شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه آنلاین سفیرمال

فروشگاه اینترنتی سفیرمال عرضه کننده محصولات فرهنگی آموزشی بوده و تمرکز اصلی آن بر روی کتابها، ویدئوها و پادکستهای آموزش زبان انگلیسی و فرانسه است. علاوه بر این، بازیهای فکری که در تقویت هوش و یادگیری موثر هستند نیز در این فروشگاه به فروش میرسند.

اطلاعات تماس
  • 021843*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش