اطلاعات تماس
  • 021224***** - 021444*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140102105946818712

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه

لوله بازکنی و تخلیه چاه ارزان و شبانه روزی دکتر لوله

کد: 140102105946818712

https://bit.ly/3Lwo21j

، (اخبار رسمی): روش های لوله بازکنی لوله بازکنی توالت و یا سیستم لوله کشی حمام و دسشویی به منظور رفع گرفتگی لوله انجام میگیرد. روش های مختلفی برای لوله بازکنی وجود دارد که بسته به دلیل گرفتی لوله و یا شدت گرفتگی آن مورد استفاده قرار می گیرد.

لوله بازکنی و تخلیه چاه ارزان و شبانه روزی
لوله بازکنی و تخلیه چاه ارزان و شبانه روزی دکتر لوله

روش های لوله بازکنی

لوله بازکنی توالت و یا سیستم لوله کشی حمام و دسشویی به منظور رفع گرفتگی لوله انجام میگیرد. روش های مختلفی برای لوله بازکنی وجود دارد که بسته به دلیل گرفتی لوله و یا شدت گرفتگی آن مورد استفاده قرار می گیرد. فنر لوله بازکنی برای باز کردن گرفتگی های سخت لوله ی توالت، راه آب آشپزخانه، حمام، پشت بام و کفشور استفاده می شود.

فنر لوله بازکنی از موتور و فنر سه نظام تشکیل شده است. دستگاه لوله بازکنی وسیله ای به شکل دریل می باشد که فنر به سر آن متصل شده است. فنر لوله بازکنی در واقع یک فنر سرمته دار متناسب با لوله می باشد که  انعطاف لازم برای حرکت درون خمیدگی لوله را دارد.

 

تخلیه چاه فاضلاب و لوله بازکنی با دستگاه

پس از گذشت مدت طولانی از عمر چاه فاضلاب، چربی ها، فضولات و مو، باعث تنگ شدن و ایجاد رسوبات در دیواره و کف چاه می شوند. با وجود این اتفاق، هرچقدر هم که چاه ما در یک زمین جذب پذیر ایجاد شده باشد، نفوذ فضولات و آب، راهی غیر ممکن است. فرض کنید عمق چاه شما به حد مطلوب باشد و هرروز مقدار معقولی از فضولات را در خود جذب کند، به طور معمول این چاه‌ها، زمانی که به شب می رسند و حجم فعالیت آن ها کم می‌شود، مواد خود را به دل زمین می سپارند.

همانطور که دور از ذهن نیست مقداری از این فضولات و آشغال ها به دیواره چاه می چسبند و پس از گذشت سال ها، با ایجاد یک لایه رسوبی سخت، باعث گرفتگی می شوند. در این مواقع، نیاز به رفع گرفتگی حس می شود. در طی این فرآیند، از پمپ های کفکش و مکنده استفاده می شود. این پمپ ها مواد را از چاه خالی کرده و به وسیله تانکرهای مخصوص نگه داری مواد زائد در یک مکان امن و مورد تایید، دفن می کنند.  

استفاده از دستگاه تراکم هوا برای تخلیه چاه

استفاده از این دستگاه برای رفع گرفتگی چاه توالت فرنگی و سیفون توالت ایرانی است و برای گرفتگی های شدید کاربرد دارد. این دستگاه برای گرفتگی های مختلف ساخته شده و قابلیت تنظیم فشار برای انواع گرفتگی در آن کار گذاشته شده است. از آنجایی که این دستگاه، برای رفع گرفتگی چاه کاربرد دارد، صدای زیادی تولید می کند. همانطور که از اسم این دستگاه پیداست، هوا را داخل خودش متراکم می کند و با شدتی که تنظیم کرده ایم رها می کند. رفع گرفتگی چاه باید توسط متخصص انجام شود و نیاز به مهارت دارد.

 

علائم پر شدن چاه فاضلاب

معمولا در ساختمان های قدیمی که از سیستم فاضلاب شهری استفاده نمی کنند، پر شدن چاه فاضلاب امری طبیعی است. اما سوالی که پیش می آید این است که از کجا بفهمیم چاه فاضلاب پر شده است؟ برای پاسخ به این سوال باید علائم پر شدن چاه فاضلاب را دانست. نکته مهمی که وجود دارد ممکن است وجود برخی از این علائم نشان دهنده پر شدن چاه نباشد و دلایل دیگری باعث به وجود آمدن این علائم شده باشند. اما از مهم ترین نشانه های پر شدن چاه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • انتشار گازهای سپتیک
  • نم زمین و دیوارهای اطراف چاه فاضلاب
  • شنیدن صدای آب
  • بالازدن فاضلاب از لوله ها
  • هجوم ناگهانی تعداد زیادی از حشرات موذی
  • نشست خاک و زمین اطراف چاه
  •  

پس از تشخیص پر شدن چاه فاضلاب چه کنیم؟

بعد از اینکه با توجه به علائم پر شدن چاه فاضلاب، متوجه این امر شدیم باید با متخصصان و تیم فنی تماس گرفته شود. از آنجایی که اکثر خانه ها نقشه زیر ساخت ندارند و پیدا کردن محل دقیق چاه مشکل می باشد، متخصصان با دستگاه های مخصوصی که دارند می توانند محل چاه را پیدا نمایند. علاوه بر آن بعد از تخلیه چاه عمل لایروبی باید انجام شود و یا ممکن است نیاز به ترمیم هایی داشته باشد که متخصصین باید آن را انجام دهند.

 

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021224***** - 021444*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی