اطلاعات تماس
  • 021889*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140102206065018780

زبان جدید را کجا و چگونه بیاموزم

آموزشگاه زبان پردیسان کجاست؟

کد: 140102206065018780

https://bit.ly/3wiP0CV

، (اخبار رسمی): به سفرهای خارجی علاقه دارید؟ می‌خواهید در اینستاگرام با مردمی از کشورهای مختلف صحبت کنید؟

چرا یک زبان جدید بیاموزم؟

زبان و فضا؛ کجا بهتر یاد می‌گیرم؟

سالن سینما نمی‌تواند روشن باشد؛ چون آنوقت تصویر روی پرده به‌درستی دیده نمی‌شود. یک ارکستر سمفونیک را نمی‌توان در اتاق خواب جا داد. از زیرزمین نمی‌توانید ستاره‌ها را تماشا کنید. بین فضا و فعالیتی که در آن رخ می‌دهد باید تناسب وجود داشته باشد. یادگیری زبان هم همینطور است.

تحقیقات نشان می‌دهد، آموزش خوب در فضای آموزشی خوب و یادگیری خوب زبان، در فضای ایده‌آل یک آموزشگاه خوب زبان اتفاق می‌افتد. پس حتما قبل از انتخاب آموزشگاه زبان و ثبت نام در یک دوره آموزشی، سری به آموزشگاه بزنید و فضای آموزشی خود از نزدیک را ببینید.

کلاس‌های درس، اتاق‌های اداری و مدیریت، سالن امتحانات، سالن سمعی و بصری، قفسه‌های کتاب، سرویس‌های بهداشتی، محوطه بیرونی و حیاط آموزشگاه را از نزدیک ببینید. اگر احساس مثبتی نسبت به آن‌ها دارید و احساس می‌کنید دوره آموزشی خوبی را در این فضای آموزشی طی خواهید کرد، پس حتما همین اتفاق برای شما خواهد افتاد.

چه کسی بهتر یاد می‌دهد؟

حدود 1.5 میلیارد نفر در دنیا به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند. به نظر شما چند نفر از آن‌ها می‌توانند یک معلم انگلیسی خوب باشند؟ پس این‌طور که به نظر می‌رسد، توانایی صحبت کردن به یک زبان، برای این که آموزگار آن زبان باشید کافی نیست! با این حساب ویژگی‌های یک معلم خوب زبان چیست؟ اگر به یک آموزشگاه زبان رجوع کردیم، برای ارزیابی معلمان خود، چه معیارهایی داشته باشیم؟! این معیارها را با هم مرور می‌کنیم:

  • همه زبان‌های دنیا در حال تغییر هستند؛ معلمان خوب زبان، دانش خود را به‌روز می‌کنند
  • استادان خوب زبان می‌توانند یک درس یا محتوای آموزشی را به چند شیوه تدریس کنند
  • استادان خوب زبان به‌خوبی کلاس را مدیریت می‌کنند؛ چه آنلاین باشد؛ چه حضوری
  • پر انرژی و خوش‌برخورد هستند
  • از برنامه آموزشی عقب نمی‌افتند
  • به‌موقع صحبت می‌کنند و به‌موقع به حرف‌های فراگیران، گوش می‌دهند
  • نقاط ضعف و قوت زبان‌آموزان کلاس خود را می‌شناسند
  • با داشتن یک استاد خوب زبان، هیچوقت احساس ناامیدی نمی‌کنید.

امروزه اما علاوه بر کتاب چاپی، محتواهای آموزشی در آموزشگاه‌های خوب زبان، در شکل‌های گوناگونی عرضه می‌شوند. دی‌وی‌دی‌های آموزشی، نرم‌افزارها، نرم‌افزارهای بازی همراه با آموزش برای کودکان، کتاب‌های صوتی، کتاب‌های الکترونیک، کارت‌های بازی و آموزش، کتاب‌های مصور، ویدئوها، فیلم‌ها و انیمیشن‌های آموزشی، وبینار، وب‌سایت و وبلاگ.

حتی وقتی می‌رویم با همکلاسی‌های‌مان در فضاهای آنلاین پلتفرم‌های آموزشی، بگوییم و بخندیم، شاید ندانیم در حال انتقال تجربه‌های آموزشی و در واقع یادگیری هستیم. یک آموزشگاه آیده‌ال زبان، آموزشگاهی است که بتواند از ظرفیت‌های آموزشی تعداد زیادی از این فضاها و پلتفرم‌ها در راستای اهداف آموزشی و ایجاد تنوع و محیطی دوستانه و پرشور برای زبان‌آموزان، استفاده کند.

آنلاین یا حضوری؟

قرار نیست از این یا آن سوی بام، پایین بیفتیم. هر کدام از این شیوه‌ها مزایا و محدودیت‌هایی دارند. از طرف دیگر، شرایط زبان‌آموزان نیز با هم متفاوت است. برای برخی زبان‌آموزان، کلاس آنلاین بهتر است، برای برخی دیگر، کلاس حضوری. برخی در کلاس حضوری، جدیت بیشتری برای آموختن از خود نشان می‌دهند، و برخی دیگر راحتی و امکانات فضای آموزشی آنلاین را ترجیح می‌دهند. بیایید مزایا و معایب هرکدام را بدون طرفداری بررسی کنیم.

مزایای کلاس‌ زبان آنلاین

کلاس زبان آنلاین ، مرزهای جغرافیایی و محدودیت‌های مکانی را کنار می‌گذارد. شما می‌توانید از یک شهر دیگر در کلاس زبان یک موسسه خوب آموزش زبان شرکت کنید و حتی به‌طور آنلاین دوره آموزشی را بخرید و شهریه خود را پرداخت کنید. کلاس‌های آنلاین زبان، از نظر زمانی، دارای انعطاف بالایی هستند. امکان آموزش خصوصی زبان یا برگزاری کلاس‌هایی با ظرفیت کم در کلاس‌های آنلاین وجود دارد.

پلتفرم‌های برگزاری کلاس‌های آنلاین امکانات بسیار خوبی برای راهنمایی استادان و فراگیران و ارتباط و تعامل زبان‌آموزان با هم دارند. هیچ نیازی هم به پرداخت هزینه‌های رفت‌وآمد در این نوع از کلاس‌ها وجود ندارد و هزینه‌های شما کاهش می‌یابد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021889*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش