اطلاعات تماس
  • ۰۲۱۳۳۳*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140103246133919009

گروه مهندسی کاوه ؛ اجراکننده متدهای روز در زمینه ویلاهای پیش ساخته

کد: 140103246133919009

https://bit.ly/3ObFXLn

، (اخبار رسمی): خانه‌های پیش ساخته نسل جدیدی از سازه‌های مختلف هستند که برای ساخت و ساز یک مکان مسکونی یا یک مکان کسب و کار معمولاً استفاده می‌شوند. سازه‌های پیش ساخته اگر با هدف سکونت مورد استفاده قرار بگیرند به آن، خانه‌های مسکونی پیش ساخته گفته می‌شود.

گروه مهندسی کاوه ؛ اجراکننده متدهای روز  در زمینه ویلاهای پیش ساخته
گروه مهندسی کاوه ؛ اجراکننده متدهای روز در زمینه ویلاهای پیش ساخته

خانه‌های پیش ساخته نسل جدیدی از سازه‌های مختلف هستند که برای ساخت و ساز یک مکان مسکونی یا یک مکان کسب و کار معمولاً استفاده می‌شوند. سازه‌های پیش ساخته اگر با هدف سکونت مورد استفاده قرار بگیرند به آن، خانه‌های مسکونی پیش ساخته گفته می‌شود؛ و اگر برای اهداف کسب و کاری به کار روند، برای اقامت یا ساخت کارگاه و غیره برای یک فرایند تولیدی مناسب خواهد بود.

برای ساخت خانه‌های پیش ساخته با سازه‌های پیش ساخته، مصالح مختلفی به کار می‌رود. از مصالح چوبی گرفته تا مصالح کامپوزیتی، فولادی و آلومینیوم در این سازه‌ها به کار می‌روند. هم برای خانه‌های آپارتمانی که در شهرک‌های تحت نظر یک سازمان یا مجموعه قرار است ساخته شود می‌توان از این سازه‌ها استفاده کرد و هم برای ساخت و ساز ویلا در شمال کاربرد دارند. مثلاً برای ویلاهای جنگلی می‌توان از این سازه‌ها استفاده کرد؛ چون به راحتی قابل حمل به مکان‌های مختلف باشد.

گروه مهندسی کاوه

گروه مهندسی کاوه فعالیت خود را در سال ۱۳۴۵ با نام کارگاه صنعتی اسدی آغاز کرده است و طی این سال‌ها توانسته خود را با نام تجاری کاوه ثبت نام کند و فعالیت خود را در صنایع فلزی پرسکاری و قطعه سازی و طراحی قطعات و مهندسی و حتی خانه‌های پیش ساخته مدرن و تولید قطعات انجام دهد. این قسمت از مجموعه با تجربه در ۱۶ ساله نیز فعالیت خود را در زمینه طراحی و اجرا و مشاوره در خرید و فروش زمین و ویلا در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد.

فعال در زمینه صنایع فلزی پرسکاری و قطعه سازی و طراحی قطعات و مهندسی

۱۶سال تجربه در زمینه طراحی و اجرا و مشاوره در خرید و فروش زمین و ویلا

طراحی و اجرای صفر تا صد پروژه های معماری

انجام کارهای نقشه برداری طراحی و اجرای پلان سازه تاسیسات آب و مکانیکی ساختمان‌ها

و نمای داخلی و خارجی و دکوراسیونی‌ها به صورت کاملا تخصصی

www.kavehouse.com

instagram.com/kavehouse

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • ۰۲۱۳۳۳*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

مسکن و ساختمان