اطلاعات تماس
  • 021885*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140107176761918929
در دسترس نیست

آشنایی با گیت مترویی کنترل تردد اشخاص

کد: 140107176761918929

، (اخبار رسمی): پسوند مترویی که در اسم این گیت‌ها به کار رفته است به این معنا نیست، که از این گیت‌ها می‌توان تنها در مترو استفاده کرد. بلکه به این دلیل از این پسوند استفاده شده است، تا بتوان به قدرت و سرعت این گیت‌ها اشاره کرد.

آشنایی با گیت مترویی کنترل تردد اشخاص
آشنایی با گیت مترویی کنترل تردد اشخاص

گیت مترویی یکی دیگر از گیت‌های کنترل تردد است، که سرعت و عملکرد بهتری نسبت به سایر گیت‌ها ارائه می‌دهند. از این گیت‌ها می‌توان در اماکنی که روزانه تردد افراد زیادی را به خود می‌بینند استفاده کرد. با بهره‌گیری از این گیت‌ها می‌توانید تردد و ورود و خروج افراد را به خوبی مدیریت و کنترل نمایید.

البته پسوند مترویی که در اسم این گیت‌ها به کار رفته است به این معنا نیست، که از این گیت‌ها می‌توان تنها در مترو استفاده کرد. بلکه به این دلیل از این پسوند استفاده شده است، تا بتوان به قدرت و سرعت این گیت‌ها اشاره کرد.

همانطور که می‌دانید مترو یکی از اماکنی است، که روزانه با سیر جمعیت زیادی از افراد در آن رو به رو هستیم و جزو یکی از شلوغ‌ترین و پر رفت آمدترین اماکنی است، که می‌بایست نظارت دقیقی بر تردد افراد داشت. از این رو استفاده از این دسته از گیت‌ها در این اماکن می‌تواند بسیار مفید و کارآمد باشد.

ویژگی‌های گیت مترویی کنترل تردد اشخاص

بسیاری از افراد این گیت‌ها را با نام گیت‌های کنترل تردد سریع می‌شناسند، چرا که یکی از مهم‌ترین ویژگی‌ها و شاخصه اصلی این دستگاه‌ها دقت و سرعت عمل بالای آن‌ها است. با استفاده از این دستگاه‌ها می‌توانید از بی نظمی و ازدحام در جلوی ورودی‌ها و اماکن شلوغ جلوگیری نمایید. اما این دستگاه‌ها ویژگی‌های دیگری نیز دارند.

کیفیت بالا گیت کنترل تردد مترویی

از آنجایی که این گیت‌ها در مناطق پرتردد و شلوغ مورد استفاده قرار می‌گیرند و بیش‌تر در معرض آسیب هستند، در نتیجه باید متریال و قطعاتی که در ساخت آن به کار رفته است، از کیفیت بالایی برخوردار باشند.

هم‌چنین با توجه به این که در اماکن شلوغ با سرعت بالایی از تردد افراد رو به رو هستیم، می‌بایست گیربکس و موتوری که در دستگاه استفاده شده است، بسیار با کیفیت و مناسب باشد تا بتواند بهترین کارایی را از خود به نمایش بگذارد.

اعمال محدودیت در تردد افراد

همانطور که می‌دانید در برخی از اماکن تردد افراد با یکسری محدودیت‌هایی رو به رو است. در بعضی از امکان به منظور کنترل هرج و مرج و بالا بردن امنیت می‌توان از این گیت‌ها استفاده نمود. به عنوان مثال برای ورود به بعضی از اماکن نیاز است تا شما مبلغی را پرداخت کنید.

با بهره‌گیری از این گیت‌ها می‌توانید محدودیت‌های لازم را در اماکن خود اعمال کنید و در هزینه‌های سازمان خود صرفه جویی نمایید. به عبارت دیگر با وجود این گیت‌ها علاوه بر اینکه می‌توانید در هزینه‌های سازمان صرفه جویی کنید، می‌توانید استفاده از منابع انسانی و خطاهای انسانی را به حداقل برسانید.

افزایش سطح امنیت

امنیت یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی است، که نمی‌توان از آن چشم‌پوشی کرد. در برخی از اماکن به دلیل حساسیت بسیار بالایی که دارند، می‌بایست تردد افراد را با دقت بسیار بالایی کنترل و مدیریت کرد، چرا که ورود افراد متفرفه ممکن است پیامد‌های بدی به همراه داشته باشد.

در این صورت نیاز است تا تمهیدات لازم را در اماکن خود پیاده سازی نمایید. با استفاده از گیت‌ها می‌توانید تردد افراد را به شکل هوشمندانه‌ای کنترل نمایید و امنیت اماکن خود را به طور چشم‌گیری بالا ببرید.

شمارش افراد

این گیت‌ها با توجه به ساختار و قابلیت‌هایی که دارند می‌توانند کاربردهای مختلفی داشته باشند. در بعضی از مناطق نیاز داریم تا آمار دقیقی از تردد افراد داشته باشیم، از این رو استفاده از این گیت‌ها می‌تواند برای شما بسیار کاربردی و مناسب باشد.

از این گیت‌ها می‌توان در سازمان‌ها، ارگان‌های دولتی، ادارت و دیگر اماکن عمومی و خصوصی استفاده کرد، تا بتوانیم شاهد امنیت و ایجاد نظم بالایی در آن‌ها باشیم.

جلوگیری از بی نظمی و ازدحام

بارها شده است، که در هنگام ورود یا خروج از گیت‌ها با صف‌های طولانی و کلافه کننده رو به رو شده باشید و حتی ممکن است از ایستادن در این صف‌ها منصرف شده باشید. بعضی از کسب و کارها با حجم انبوهی از مشتریان رو به رو هستند و نیروی کافی برای کنترل تردد مشتریان خود ندارند. با استفاده از این دستگاه‌ها می‌توانید به راحتی رفت و آمد مشتریان خود را کنترل نمایند و به آن نظم ببخشید.

سرعت پاسخگویی بالا گیت کنترل تردد

یکی از جذاب‌ترین نکاتی که در مورد این گیت‌ها وجود دارد عملکرد و سرعت پاسخگویی بالای آن‌ها است. سرعت باز و بسته شدن این گیت‌ها بسیار زیاد است به قدری که می‌توانند بین 30 تا 40 نفر در دقیقه از آن‌ها عبور کنند. این گیت‌ها علاوه بر سرعت و عملکرد خوبی که دارند، با تمام استانداردهای داخلی و بین المللی مطابقت دارند و می‌توانند برا مدت زمان زیادی در محیط‌های سخت کار کنند.

سخن پایانی

این گیت‌ها دارای عملکرد ضد برخورد و خطا هستند و می‌توانند در هنگام سو استفاده افراد متفرقه و غیر مجاز هشدار دهند و جلوی دسترسی‌های غیر مجاز را بگیرند. به طور کلی این گیت‌ها قابلیت‌ها و ویژگی‌های بسیار زیادی دارند، که می‌توانید از آن‌ها برای ایجاد نظم و بالا بردن امنیت در اماکن خود استفاده نمایید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021885*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید