اطلاعات تماس
  • 021843*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140108116804612957
در دسترس نیست

5 دلیل برای یادگیری زبان اسپانیایی

کد: 140108116804612957

، تهران , (اخبار رسمی): کمتر کسی است که از شنیدن ریتم موزیک‌های اسپانیایی لذت نبرد. از طرفی، اشعار استفاده شده در این نوع از موسیقی بسیار عاشقانه و لطیف هستند و فهمیدن اشعار یا lyrics لذت گوش دادن به آن‌ها را دو صد چندان خواهد کرد.

5 دلیل برای یادگیری زبان اسپانیایی
5 دلیل برای یادگیری زبان اسپانیایی

بنابراین اگر شما هم قصد دارید بعد از زبان انگلیسی، یادگیری زبان دیگری را آغاز کنید، پیشنهاد ما به شما یادگیری زبان اسپانیایی است. چرا که دانستن این زبان بین‌المللی، دریچه‌های جدیدی از جهان را به روی شما خواهد گشود و شما را با دنیای رنگ، موسیقی و عشق آشنا خواهد کرد.  

به لطف اینترنت، موسیقی و نام غذاها، احتمالاً تعداد انگشت شماری از کلمات اسپانیایی را بلد هستید. اما آیا صرف زمان و هزینه برای یادگیری اصولی زبان اسپانیایی به صرفه است؟ بله!  در اینجا 5 دلیل که چرا باید اسپانیایی یاد بگیریم آورده شده است:

1-اسپانیایی زبان مادری بیش از 400 میلیون نفر در 20 کشور جهان است.

اسپانیایی یک زبان رسمی یا زبان دوم در 20 کشور است که در اروپا، آفریقا، مرکزی، جنوبی و آمریکای شمالی پراکنده شده اند و بیش از 400 میلیون نفر در جهان به این زبان صحبت می‌کنند.
در واقع علاوه بر اسپانیا و کشورهای آمریکای لاتین، اسپانیایی زبان رسمی گینه استوایی و صحرای غربی و یک زبان اقلیت قابل توجه در جبل الطارق، بلیز، آندورا و ایالات متحده است. در واقع، در ایالات متحده، استفاده از زبان اسپانیایی بسیار رایج است.
در حالی که آمار و ارقام متفاوت است، تخمین زده می‌شود که این زبان توسط حدود 45 میلیون نفر به عنوان زبان اول یا دوم صحبت می‌شود. همه اینها به اسپانیایی جایگاهی به عنوان یکی از رایج‌ترین زبان‌های جهان می بخشد.

2-اسپانیایی زبان‌ها دومین رتبه جمعیتی در سراسر جهان هستند.

اسپانیایی دومین زبان مادری رایج است که تنها از زبان چینی که بیش از یک میلیارد بومی دارد، کمتر جمعیت دارد. با این وجود، زبان اسپانیایی به مراتب بیشتر صحبت می‌شود، و آن را به زبانی فوق العاده مفید برای یادگیری تبدیل می کند.

3-یادگیری زبان اسپانیایی ساده است.

بله درست شنیدید! علیرغم اینکه در زبان اسپانیایی مذکر و مونث، 14 زمان برای صرف فعل، دو حرف تعریف و تعداد زیادی فع بی قاعده دارد، یادگیری این زبان به خصوص در سطوح پایه کار ساده‌ای است.
میانبرهایی برای یادگیری اسپانیایی وجود دارد، به خصوص اگر یک زبان دیگر که ریشه لاتین دارد بلد باشید. زبان‌آموزانی که فرانسوی، ایتالیایی و پرتغالی صحبت می‌کنند، شباهت‌های زبانی بی‌پایانی با اسپانیایی پیدا خواهند کرد. برای یادگیری سریع اسپانیایی نیز می توانید در کلاس خصوصی اسپانیایی نیز شرکت نمایید.

4-تلفظ لغات در اسپانیایی آسان است.

اسپانیایی یک زبان آوایی است، به این معنی که کلمات همانطور که نوشته شده‌اند، تلفظ می‌شوند. البته، تفاوت‌هایی در گویش‌ها بین مناطق و کشورها وجود دارد – اما اینها مانع بزرگی برای فهمیدن معنی کلمات به حساب نمی‌آیند.

5-زبان اسپانیایی برای خواندن ادبیات، بی‌نظیر است.

تقریباً هر شخص تحصیلکرده‌ای علاقه زیادی به سروانتس یا «Cien Años de Soledad» گابریل گارسیا مارکز دارد و دلیل آن واضح و مشخص است. اما نویسندگان اسپانیایی زبان مطرح دیگری نیز وجود دارند که آثار بسیار قابل تاملی دارند.
کتابخانه خود را با آثار رابرت بولانیو، ایلدفونسو فالکونز، خولیو کورتازار، ماریو بارگاس یوسا، لئونورا کارینگتون، و کارمن مارتین گیت پر کنید تا از خواندن کتاب‌ها به زبان اسپانیایی لذت ببرید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه آنلاین سفیرمال

فروشگاه اینترنتی سفیرمال عرضه کننده محصولات فرهنگی آموزشی بوده و تمرکز اصلی آن بر روی کتابها، ویدئوها و پادکستهای آموزش زبان انگلیسی و فرانسه است. علاوه بر این، بازیهای فکری که در تقویت هوش و یادگیری موثر هستند نیز در این فروشگاه به فروش میرسند.

اطلاعات تماس
  • 021843*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش