اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140111087138422131
در دسترس نیست

زندگی در مرسین ترکیه برای خارجی ها چگونه است؟

کد: 140111087138422131

، (اخبار رسمی): زندگی در مرسین ترکیه برای خارجی ها یک انتخاب عالی برای یک سبک زندگی راحت، آرام و دلپذیر است

زندگی در مرسین ترکیه برای خارجی ها چگونه است؟
زندگی در مرسین ترکیه برای خارجی ها چگونه است؟

زندگی در مرسین ترکیه برای خارجی ها یک انتخاب عالی برای یک سبک زندگی راحت، آرام و دلپذیر است. ترکیه یکی از بهترین کشورها برای زندگی به عنوان مهاجر است. مرسین به عنوان یک شهر توسعه یافته در ترکیه، شرایط عالی برای زندگی را برای ساکنان خود فراهم می کند. برای خرید آپارتمان در قبرس شمالی با ما در ارتباط باشید.

چرا مرسین برای زندگی به عنوان یک مهاجر خوب است؟

دلایل خوبی برای زندگی در مرسین به عنوان یک مهاجر وجود دارد. اول از همه، مرسین یازدهمین شهر بزرگ ترکیه از نظر جمعیت است و از نظر اقتصادی یکی از بزرگترین شهرهای ترکیه است. زیرساخت‌های توسعه‌ یافته، زیبایی‌های طبیعی خیره‌ کننده،Is Mersin Turkey a Good Place to Live As an Expat? آب‌ و هوای عالی و میراث فرهنگی این شهر، افراد زیادی را از سراسر جهان جذب می‌کند.

مرسین نیز مانند دیگر شهرهای منطقه مدیترانه، تاریخ ریشه‌ ای دارد. این شهر شاهد قوانین برخی از تمدن های بزرگ از جمله هیتی ها، رومی ها و عثمانی ها بوده است. امروزه، میراث فرهنگی مانند قلعه آمور، خرابه‌های کانبازالی، شهر باستانی سولی پمپیوپلیس، کلیسای غار آیا تکلا و موارد دیگر از جمله دلایلی هستند که مردم مرسین را انتخاب می‌کنند. علاوه بر این، مرسین مکان‌های طبیعی مسحورکننده زیادی برای دیدن دارد. برای خرید خانه در استانبول با ما همراه باشید.

علاوه بر این، هزینه های پایین زندگی در مرسین آن را به مکانی مناسب برای زندگی و سرمایه گذاری به عنوان یک خارجی تبدیل کرده است. در حال حاضر، قیمت مسکن در مرسین در سمت مقرون به صرفه تر است و محبوبیت مرسین روز به روز در حال افزایش است. این وضعیت خرید ملک در مرسین را به یک ابزار سرمایه گذاری خوب برای بلند مدت تبدیل می کند.

مرسین در سواحل جنوب شرقی ترکیه واقع شده است. این شهر از آب و هوای نیمه گرمسیری مدیترانه ای بهره می برد. آب و هوا در طول سال معتدل است و بیش از 300 روز آفتابی است. تابستان ها گرم و مرطوب است، در حالی که زمستان ها معتدل و بارانی است.

علاوه بر این، این شهر دارای خط ساحلی بسیار طولانی در امتداد سواحل دریای مدیترانه است. سواحل مرسین از سواحل شنی، یاروها و صخره ها تشکیل شده که آن را برای تعطیلات تابستانی عالی می کند. مهاجرانی که در مرسین ترکیه زندگی می کنند می توانند از یک زندگی روزمره مانند تعطیلات لذت ببرند.

آب و هوای بی نظیر مرسین همچنین این کشور را قادر می‌سازد تا یکی از بزرگترین تولیدکنندگان کشاورزی در ترکیه باشد. مرسین در حجم تولید چندین میوه و سبزی جایگاه اول را دارد. از سوی دیگر، خلیج های مرسین این امکان را فراهم کرده است که به یک شهر بندری طبیعی تبدیل شود. امروزه مرسین دومین بندر بزرگ و مهم ترکیه بعد از بندر آمبرلی در نزدیکی استانبول است.

بندر مرسین حجم قابل توجهی از صادرات و واردات را در ترکیه انجام می دهد. در نتیجه مرسین به یک شهر صنعتی بزرگ نیز تبدیل شده است. این شهر دارای چندین منطقه صنعتی فعال، مناطق آزاد تجاری و کارخانه های متعدد از بخش های مختلف است.Is Mersin Turkey a Good Place to Live As an Expat این امر زندگی در مرسین را با طیف گسترده ای از امکانات راحت تر می کند.

با این حال، مزایای زندگی در مرسین ترکیه به عنوان یک خارجی به این مزایا محدود نمی شود. با وجود اینکه مرسین یک شهر تولیدکننده صنعتی و کشاورزی بزرگ است، نسبت به شهرهای بزرگی مانند استانبول، آنکارا و آنتالیا خلوت تر و آرام تر است. این امر هزینه های زندگی در مرسین را بسیار مقرون به صرفه تر می کند. از آنجایی که اکنون تصمیم گرفته اید در مرسین زندگی کنید، بیایید بررسی کنیم که کجا در مرسین ترکیه اقامت کنید. در اینجا بهترین مناطق در مرسین برای زندگی آمده است.

بهترین مناطق برای زندگی در مرسین

بهترین مکان برای زندگی در مرسین برای مهاجران بسته به نوع سبک زندگی آنها تغییر می کند. مرسین از 4 منطقه شهری به نام های مزیتلی، ینی شهیر، آکدنیز، توروسلار و 9 ناحیه پیرامونی دیگر تشکیل شده است. هر یک از این منطقه ها سبک زندگی متفاوتی را برای ساکنان خود ارائه می دهند. بیایید به محبوب ترین مناطق مرسین نگاه کنیم.

• مزیتلی: یکی از مناطق شهری است و جایی است که می توانید بهترین محله های مرسین را برای زندگی پیدا کنید. مزیتلی از غرب توسط ناحیه اردملی، از شمال و شمال شرق با ناحیه توروسلار، از شرق به ینی شهیر و از جنوب به دریای مدیترانه احاطه شده است.

این منطقه زندگی راحت، آرام و شیک را به ساکنان خود ارائه می دهد. در مزیتلی، می‌توانید انواع امکانات روزانه و اجتماعی مورد نیاز خود را با طیف وسیعی از گزینه‌ها پیدا کنید. برخی از مکان های دیدنی مرسین مانند شهرهای باستانی، پارک ها، سواحل و شگفتی های طبیعی نیز در مرزهای این منطقه قرار دارند.

مزیتلی بهترین مکان برای اقامت در مرسین ترکیه است و جایی است که باید سفر مرسین خود را شروع کنید.

• ینی شهیر: ینی شهیر دومین منطقه پرطرفدار در میان کلانشهرهای مرسین محسوب می شود. در امتداد خط ساحلی قرار دارد و یکی از مراکز تجاری استان است. ینی شهیر نیز مانند همسایه غربی منطقه مزیتلی، شرایط عالی را برای زندگی فراهم می کند. از این رو، برخی از بهترین محله های مرسین ترکیه در منطقه ینی شهیر قرار دارند.

تفرجگاه پر جنب و جوش، اسکله تفریحی، پارک تفریحی، باغ ملی و مرکز خرید فروم مرسین از نقاط برجسته منطقه از نظر فعالیت های اوقات فراغت هستند.

• توروسلار: این ناحیه منطقه شهری شمالی مرسین است و هیچ ساحلی در دریای مدیترانه ندارد. این منطقه نام خود را از رشته کوه های اطراف گرفته است. کوه های توروس نزدیکی آن به مناطق مزیتلی و ینی شهیر دسترسی آسان به ساحل را امکان پذیر میIs Mersin Turkey a Good Place to Live As an Expat کند.

سبک زندگی راحت‌تر و آرام‌ تری با طیف وسیعی از امکانات رفاهی و شلوغی کمتر ارائه می‌دهد. علاوه بر این، گزینه های مسکن در توروسلار به دلیل موقعیت داخلی آن مقرون به صرفه تر هستند.

• آکدنیز: آکدنیز یکی از کلانشهرهای استان مرسین است. این ناحیه در سواحل دریای مدیترانه قرار دارد و از شرق با ناحیه تارسوس، از شمال و شمال غرب با ناحیه توروسلار و از غرب با ناحیه ینی شهیر همسایه است.

آکدنیز یکی از پرجنب‌ و جوش‌ترین مناطق مرسین از نظر اقتصادی است زیرا بندر مرسین، منطقه آزاد تجاری و مناطق صنعتی را در خود جای داده است. علاوه بر این، هزینه زندگی در مرسین ترکیه در منطقه آکدنیز کمترین هزینه را دارد. به همین دلیل، عموماً توسط طبقه کارگر ترجیح داده می شود.

• تارسوس: یکی از نواحی پیرامونی مرسین است. تارسوس در شرقی ترین نقطه مرسین و در همسایگی استان آدانا واقع شده است. اما با وجود اینکه یک منطقه پیرامونی است، موقعیت مناسبی دارد. از منطقه آکدنیز تقریبا 15 کیلومتر و تا فرودگاه آدانا شاکیرپاشا تنها 40 کیلومتر فاصله دارد.

این منطقه نه تنها با محیط آرام و طبیعی و موقعیت مناسب خود، بلکه با تاریخ ریشه دار و میراث فرهنگی خود نیز جلب توجه می کند.

• اردملی: اردملی همسایه غربی ناحیه مزیتلی و توروسلار است. این ناحیه پیرامونی از خط ساحلی تا مرزهای شمالی استان امتداد دارد. این یکی از مناطق کمتر شلوغ است، با این حال، به دلیل نزدیکی به مناطق شهری، روز به روز بر محبوبیت آن افزوده می شود.

موقعیت مناسب منطقه در نزدیکی مرکز و سواحل زیبا آن را به یک مرکز سرمایه گذاری امیدوارکننده از نظر سرمایه گذاری در املاک تبدیل کرده است. از آنجایی که مرکز شهر به سمت غرب در حال گسترش است، اردملی مکانی است که می توانید از مزایای خرید ملک در مرسین ترکیه بیشترین بهره را ببرید.

• آنامور: این ناحیه پیرامونی در غربی ترین نقطه استان مرسین و در جنوبی ترین نقطه ترکیه واقع شده است. آنامور با منطقه قاضی پاشا آنتالیا همسایه است و با فاصله 80 کیلومتری به فرودگاه قاضی پاشا-آلانیا نزدیکتر است نسبت به فرودگاه آدانا شاکیرپاشا.آیا مرسین ترکیه مکان خوبی برای زندگی به عنوان یک مهاجر است؟

این منطقه زیبا یک مرکز مهم کشاورزی است، اما همچنین مکانی است که با سواحل خود توجه مردم محلی را به خود جلب می کند. این یکی از مناطق با بهترین سواحل در مرسین ترکیه همراه با مناطق اردملی و مزیتلی است. ساحل آنامور با سواحل شنی و آب های کم عمق مورد علاقه بسیاری است. این یکی از مکان هایی است که محلی ها ترجیح می دهند خانه های تعطیلات بخرند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]