اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140202177272022732
در دسترس نیست

اپلیکیشن های سلامت، گامی نوین برای پیشرفت خدمات آنلاین سلامت در ایران

کد: 140202177272022732

، (اخبار رسمی): در سال 2023 دیگر دسترسی به خدمات مختلف در بستر آنلاین اتفاقی عجیب و غریب نیست؛ در همین راستا، متخصصان از این بستر برای توسعه اپلیکیشن های حوزه سلامت نیز بهره برده اند. این مطلب به شما کمک می‌کند تا با بخش سلامت آپ و مزایای استفاده از این خدمات بیش‌تر آشنا شوید.

اپلیکیشن های سلامت، گامی نوین برای پیشرفت خدمات آنلاین سلامت در ایران
اپلیکیشن های سلامت، گامی نوین برای پیشرفت خدمات آنلاین سلامت در ایران

خدماتی که در این سامانه آنلاین به شما ارائه می‌شود شامل مشاوره آنلاین پزشکی و روانشناسی، پزشک و پرستار در منزل، آزمایش در منزل، خدمات اقساطی، نوبت دهی اینترنتی، داروخانه آنلاین و مجله سلامت است.

در دورانی که هر روز شاهد پیوند بیش‌تر تکنولوژی با زندگی بشر هستیم، دسترسی به خدمات مختلف در بستر آنلاین اتفاقی عجیب و غریب نیست. به صورتی که امروز هیچکس از خرید آنلاین، پرداخت قبوض از طریق سامانه‌های بانکی و... تعجب نمی‌کند. در همین راستا، متخصصان و اهل فن به این نتیجه رسیدند که از این بستر برای کمک به سلامت انسان‌ها آن‌ها استفاده کنند. به دنبال آن، سامانه‌های مختلف خدمات آنلاین پزشکی در نقاط مختلف جهان از جمله کشور ما آغاز به کار کردند. «حال» با آدرس https://haal.ir، بخش سلامت در اپلیکیشن آپ، یکی از پلتفرم‌های آنلاین خدمات پزشکی است که فعالیت خود را با هدف ارائه خدمات پزشکی و روانشناسی سریع و آسان شروع کرد. 

پلتفرم «حال» چیست؟

این مجموعه یک بیمارستان آنلاین و حتی دارای خدماتی گسترده‌تر از آن است. خدماتی که در این سامانه آنلاین به شما ارائه می‌شود شامل مشاوره آنلاین پزشکی و روانشناسی، پزشک و پرستار در منزل، آزمایش در منزل، خدمات اقساطی، نوبت دهی اینترنتی، اجاره تجهیزت پزشکی و داروخانه آنلاین است. علاوه بر این، مجله سلامت حال هم دسترسی کاربران خود را به مجموعه‌ای از اطلاعات به روز در زمینه سلامت، بیماری‌ها، اطلاعات دارویی، اختلالات روانشناسی و... فراهم می‌کند. 

خدمات قابل ارائه در «حال»:

مشاوران آنلاین با پزشکان و روانشناسان مجرب

مشاوره آنلاین حال به شما امکان می‌دهد تا در هر شرایطی، به ده‌ها پزشک و مشاور معتبر دسترسی داشته باشید و با خیال راحت، راهنمایی‌های لازم را از آن‌ها دریافت کنید. به کمک مشاوره آنلاین دیگر نیازی به مراجعه حضوری به مطب یا مراکز درمانی، صرف وقت و هزینه زیاد ندارید. به کمک این خدمات، فاصله شما با بهترین پزشکان متخصص به اندازه چند کلیک است.

پزشک و پرستار در منزل

با استفاده از خدمات این بخش، شما دیگر نیازی به خروج از منزل برای رفع نیازهای خود در حوزه پرستاری از جمله تزریقات، کشیدن بخیه، جاگذاری و تعویض سوند و... ندارید. علاوه بر این، خدمات سونوگرافی و فیزیوتراپی در منزل هم از این طریق فراهم است.

آزمایش در منزل

به کمک خدمت آزمایش در منزل که یکی از مهم‌ترین خدمات سامانه حال است، دیگر نیازی به خروج از منزل ندارید. بلکه با ثبت نوع آزمایش خود در سایت که شامل بیمه نیز می شود، سفیران این سامانه با هدف دریافت نمونه خون، ادرار یا مدفوع به آدرس شما مراجعه و نمونه‌ها را به سرعت به آزمایشگاه‌های معتبر انتقال می‌دهند. نتایج آزمایش هم در کوتاه‌ترین زمان ممکن در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

سرویس اقساطی سلامت

پرداخت هزینه‌های درمان به ویژه برای خدماتی مانند دندانپزشکی یا جراحی‌های زیبایی که تحت پوشش اغلب بیمه‌ها نیستند، یکی از چالش‌های بزرگ بسیاری از کاربران است. سامانه حال با هدف تسهیل دسترسی کاربران خود به خدمات درمانی مناسب، سرویس اقساطی را راه‌اندازی کرده است. 

در این روش شما بر اساس نوع درخواست خود از جمله خدمات دندانپزشکی، لیزر، کاشت مو، زنان و زایمان، زیبایی و حتی روان درمانی از اعتباری تا حداکثر ۵۰ میلیون تومان بهره‌مند می‌شوید. این اعتبار در اختیار کلینیک مورد نظر شما قرار می‌گیرد و پس از انجام اقدامات درمانی یا زیبایی دلخواه، هزینه انجام شده را در اقساط ۶ ماهه یا یکساله پرداخت خواهید کرد.

نوبت دهی اینترنتی پزشکان

یکی از جدیدترین خدمات اضافه شده به سامانه حال، سرویس نوبت دهی اینترنتی از پزشکان است. در این بخش شما می‌توانید در صورت نیاز به مراجعه حضوری به پزشک، درخواست ویزیت برای زمان مورد نظر خود را ثبت کنید. این سرویس در حال حاضر برای پزشکان مختلف از تخصص گوناگون در شهر تهران امکان‌پذیر است و شما را از مراجعه حضوری یا تماس با مطب پزشک و مراکز درمانی برای دریافت نوبت بی‌نیاز می‌کند.

مزایای استفاده از خدمات سلامت آنلاین «حال»

مهم‌ترین مزایای استفاده از خدمات حال را در موارد زیر خلاصه کرد:

- امکان مشاوره یا دریافت خدمات مختلف به صورت محرمانه و در محیطی امن و مطمئن

- دریافت خدمات مشاوره‌ای و درمانی در تمام ساعت‌ها و روزهای هفته حتی روزهای تعطیل

- صرفه جویی در وقت به دلیل عدم نیاز به خروج از منزل و صرف وقت در ترافیک و... برای رسیدن به مراکز درمانی، آزمایشگاه یا مطب پزشک

- صرفه جویی در هزینه‌ها با توجه به عدم نیاز به پرداخت هزینه حمل و نقل و...

- دسترسی آسان و روزانه به انواع خدمات درمانی در منزل برای افراد ناتوان یا سالمند

- عدم نیاز به خروج بیماران از منزل و حضور در مراکز درمانی آلوده برای کودکان یا افرادی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند

- امکان مشاوره آنلاین با پزشک، ویزیت پزشک در منزل یا دریافت خدمات درمانی بدون نیاز به دریافت مرخصی، تنها گذاشتن فرزندان در خانه و...

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

حال

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

سلامت و زیبایی | روانشناسی و موفقیت