اطلاعات تماس
 • 091318*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140203177320619075
در دسترس نیست

وکیل شرکت در اصفهان

کد: 140203177320619075

، اصفهان , (اخبار رسمی): زمینه های حقوقی زیادی وجود دارد که یک وکیل مشتاق می تواند وارد آنها شود. یکی از آنها حقوق شرکت است، که حوزه حقوق مربوط به مشاغل و فعالیت هایی است که در راه اندازی، نگهداری و مدیریت یک سازمان انجام می شود.

وکیل شرکت در اصفهان
وکیل شرکت در اصفهان

مانند سایر انواع حقوق، برای تضمین موقعیت در حقوق شرکت ها مستلزم این است که مراحل خاصی را دنبال کنید تا واجد شرایط شوید و دانش لازم برای موفقیت به عنوان یک وکیل شرکت در اصفهان را داشته باشید.

کمتر

نقش یک وکیل شرکتی چیست؟

نقش یک وکیل شرکتی، مشاوره دادن به موکلان در مورد حقوق، مسئولیت ها و وظایف آنها بر اساس قانون است.

هنگامی که یک وکیل شرکت توسط یک شرکت استخدام می شود، وکیل نماینده نهاد شرکت است، نه سهامداران یا کارکنان آن. این ممکن است یک مفهوم گیج کننده باشد تا زمانی که یاد بگیرید که با یک شرکت در واقع مانند یک شخص تحت قانون رفتار می شود.

شرکت یک نهاد حقوقی است که طبق قوانین کشور، معمولاً به منظور انجام تجارت ایجاد می شود. طبق قانون، یک شرکت به عنوان یک نهاد یا “شخص” منحصر به فرد، جدا از صاحبان یا سهامداران آن تلقی می شود.

قوانین شرکتی  شامل تمام مسائل حقوقی پیرامون یک شرکت می شود که بسیار زیاد است زیرا شرکت ها تابع مقررات پیچیده کشور هستند.

چه زمانی یک وکیل شرکت استخدام کنیم؟

وکلای شرکتی گاهی اوقات وکیل معاملاتی نامیده می شوند، زیرا آنها بسیاری از مسائل مربوط به خرید و فروش کالا در بازار و قانون قرارداد را مدیریت می کنند. ممکن است یک وکیل شرکت استخدام کنید زمانی که:

 • کسب و کار شما به دنبال خرید و فروش کالا در سطح بین المللی است
 • کسب و کار شما نیاز به مذاکره با سایر مشاغل یا افراد دارد
 • کسب و کار شما در رابطه با یک رابطه قراردادی با مشکلاتی مواجه است
 • کسب و کار شما به دنبال اجتناب از دعوای حقوقی پیرامون اسناد یا فرآیندهای قانونی است
 • شما می خواهید یک نهاد شرکتی را شروع کنید، بخرید، بفروشید یا منحل کنید
 • شما یا کسب‌وکارتان نیاز به یک قرارداد یا توافقنامه محکم دارید
 • برای گسترش کسب و کار خود نیاز به جذب سرمایه گذار یا شرکا دارید
 • شما در مورد ساختار کسب و کار خود سوال داشته یا نیاز به تغییر دارید
 • شما به مشاوره در مورد حقوق و تعهدات سهامداران نیاز دارید

بهترین وکیل شرکت چه نوع کاری انجام می دهد؟

برخلاف تصور رایج، اکثر وکلای شرکت‌ها به ندرت پا در دادگاه می‌گذارند. در عوض، بیشتر کارهایی که انجام می دهند ماهیت «معامله ای» تلقی می شود. این بدان معناست که آنها بیشتر وقت خود را صرف کمک به یک شرکت برای  جلوگیری از  دعوا می کنند .

به طور خاص، بهترین وکیل شرکت تجاری در اصفهان ممکن است وقت خود را صرف موارد زیر کند:

 • قراردادها : بررسی، تهیه پیش‌نویس و مذاکره برای قراردادهای قانونی از طرف شرکت، که می‌تواند شامل همه چیز از قراردادهای اجاره تا خرید چند میلیارد دلاری باشد.
 • نظارت بر معاملات : انجام بررسی های لازم، مذاکره، تهیه پیش نویس و به طور کلی نظارت بر “معاملات” یک شرکت با شرکت دیگر
 • حاکمیت شرکت : کمک به مدیران برای ایجاد چارچوبی برای نحوه هدایت و کنترل یک شرکت، مانند تهیه پیش‌نویس اساسنامه، ایجاد آیین‌نامه، مشاوره مدیران و افسران شرکت در مورد حقوق و مسئولیت‌هایشان، و سایر سیاست‌های مورد استفاده برای مدیریت شرکت.
 • سرمایه گذاری خطرپذیر : کمک به شرکت های نوپا یا موجود در یافتن سرمایه برای ایجاد یا گسترش کسب و کار، که می تواند شامل تامین مالی خصوصی یا دولتی باشد.
 • اوراق بهادار : مشاوره به مشتریان در مورد انطباق با قوانین اوراق بهادار، که شامل مقررات پیچیده با هدف جلوگیری از تقلب، آموزش افراد داخلی، دستکاری بازار، و همچنین ترویج شفافیت، در شرکت های سهامی عام است.

در بسیاری از موارد، وکلای شرکت‌ها در شرکت‌های حقوقی بزرگ یا متوسط ​​که دارای بخش‌های حقوقی شرکت‌ها هستند، کار می‌کنند. بسیاری از وکلای شرکت‌ها تخصص‌ها یا زمینه‌هایی از حقوق شرکت‌ها دارند که روی آن‌ها تمرکز می‌کنند، مانند سرمایه‌گذاری خطرپذیر یا اوراق بهادار.

اکثر شرکت های بزرگ دپارتمان های حقوقی داخلی خود را دارند. وکلای شرکت های داخلی به طور کلی طیف گسترده ای از مسائل را مدیریت می کنند.

برای تبدیل شدن به بهترین وکیل شرکت در اصفهان چه کاری باید انجام داد؟

مسیر تبدیل شدن به بهترین وکیل شرکت در اصفهان با مسیر وکالت دیگر تفاوت چندانی ندارد. برای تبدیل شدن به یک وکیل شرکتی، فرد باید در دانشکده حقوق شرکت کند تا مدرک دکتری حقوقی را دریافت کند و مجوز فعالیت وکالت در کشور خود را داشته باشد.

اغلب، وکلای شرکت‌ها تجربه کاری قبلی در تجارت دارند، اما معمولاً این کار لازم نیست.

وکیل شرکت در اصفهان به چه مهارت هایی نیاز دارد؟

وکلای شرکت‌ها باید مهارت‌های نوشتاری، ارتباطی و مذاکره عالی داشته باشند، زیرا این مهارت‌ها در کارهای روزمره حقوق شرکت‌ها به شدت بر آنها تکیه می‌کنند.

از آنجایی که حقوق شرکت ها یک حوزه عملی متنوع است که به بسیاری از موضوعات مختلف فرا ملی، نظارتی و تجاری مربوط می شود، برای یک وکیل شرکتی مهم است که تمایل به یادگیری در مورد بسیاری از زمینه های مختلف حقوقی داشته باشد، مگر اینکه بخواهد در یک حوزه تخصصی تخصص داشته باشد. حوزه هایی مانند قانون اوراق بهادار.

علاوه بر این، بسیاری از وکلای شرکت‌ها، موکلان متعددی در صنایع مختلف دارند، به این معنی که آنها باید مایل به یادگیری نکات و موضوعات در صنایع منحصر به فرد باشند.

در نهایت، وکلای شرکت‌ها به مهارت‌ها و امکانات لازم برای ارتباط با سایر وکلا هنگام رسیدن به موضوع تخصصی که در آن تجربه ندارند، مانند مالیات، استخدام یا املاک و مستغلات نیاز دارند.

چه زمانی ممکن است یک فرد یا کسب و کار به کمک یک وکیل شرکت نیاز داشته باشد؟

یک وکیل شرکتی به شرکت ها در مورد نحوه رعایت قوانین مشاوره می دهد، اما این تنها آغاز کار است. در حقیقت، هر فردی که یک سرمایه گذاری تجاری را شروع می کند می تواند از یک وکیل شرکتی بهره مند شود. چرا؟ زیرا یک وکیل شرکتی می‌تواند به شما در ساختار و برنامه‌ریزی کسب و کارتان برای موفقیت کمک کند، حتی اگر در نهایت به ساختار تجاری دیگری غیر از یک شرکت بروید.

همیشه ایده خوبی است که یک وکیل در هیئت مدیره داشته باشید تا اسناد مدیریتی کسب و کار شما را تهیه کند، قراردادها را بررسی کند و به شما در تصمیم گیری استراتژی دیگر کمک کند.

 اگر در حال راه اندازی یک سرمایه گذاری تجاری یا نیاز به مشاوره در مورد هر چیز دیگری مربوط به معاملات تجاری یا برنامه ریزی هستید، با بهترین وکیل شرکت در اصفهان ملاقات کنید.

مشاوره حقوقی وکیل شرکت در اصفهان چگونه است؟

یکی از بهترین تصمیماتی که شرکت ها باید از ابتدای تاسیس و راه اندازی شرکت بگیرند، استفاده از مشاوره حقوقی تخصصی و وکیل شرکت تجاری در اصفهان قبل از طرح دعوا می باشد. به عبارت دیگر گاهی دیده می شود که پس از طرح دعوای شرکت یا طرح دعوی علیه آنها اقدام به گرفتن وکیل می کنند. ضمن اینکه باید از دانش و مشاوره حقوقی یک وکیل متخصص در امور شرکت از زمان تاسیس شرکت و قبل از بروز هرگونه اختلاف بهره مند شوند. بنابراین مشاوره حقوقی وکیل شرکت تجاری به این صورت است که وکیل در کلیه امور شرکت حضور داشته و همواره اجزای حقوقی شرکت را بیان می کند و در هنگام انعقاد قراردادها رعایت حقوق و منافع شرکت را الزامی می کند.

تبصره: وکیل شرکت می تواند تا پایان ورشکستگی شرکت به ارائه خدمات حقوقی خود در قالب مشاوره حقوقی ادامه دهد.

خدمات حقوقی وکیل شرکت در اصفهان مختص به شرکت ها:

 • نحوه ثبت شرکت و برند و علامت تجاری
 • تشکیل پرونده مالیاتی واخذ کد اقتصادی
 • اخذ گواهی ارزش افزوده
 • پلمپ دفاترقانونی شرکت و تحریر آن
 • بیمه کارکنان شرکت
 • ضمانت نامه های بانکی شرکت
 • نحوه نقل و انتقال سهام و سم الشرکه
 • نحوه تغییر در سرمایه شرکت
 • ورود و خروج اعضاء شرکت
 • ثبت شعبه شرکت
 • اخذکارت بازرگانیبرای شرکت
 • قراردادهای تجاری و حرفه ای شرکت با اشخاص ثالث
 • نحوه تقسیم مسئولیت ها بین اعضاء شرکت و اعضاء هیات مدیره شرکت
 • مسئولیت های قانونی دارندگانحق امضاء شرکت
 • ثبت صورتجلسه تصمیمات وتغییرات شرکت
 • نحوه دعوت و تعداد لازم سهامداران و شرکاء شرکت جهت تشکیل مجامع عمومی
 • نحوه انحلال شرکت ، ثبت انحلال شرکت، تعیین مدیر تصفیه و شیوه تصفیه شرکت

قرارداد شرکت با وکیل چگونه است؟

آیا یک شرکت می تواند فقط یک وکیل تلفنی داشته باشد؟ پاسخ بله است. وکیل تلفنی شرکت، وکیلی است که با انعقاد قرارداد همکاری با شرکت تحت عنوان مشاوره حقوقی غیرشخصی و تلفنی برای شرکت کار می کند. قرارداد شرکت با وکیل باید شامل مدت همکاری و موضوع وکالت باشد. شرکت می تواند تنها برای وکالت در یک موضوع خاص یا یک اختلاف حقوقی خاص با وکیل قرارداد ببندد. در مواردی که شرکت خواهان حضور وکیل برای چند ساعت در هفته در شرکت باشد، قرارداد به گونه ای تنظیم می شود که علاوه بر مشاوره تلفنی حقوقی با وکیل، وکیل موظف است برای چند روز در هفته در محل شرکت حضور داشته باشد.

تبصره: وکیل شرکت تجاری و انعقاد قرارداد شرکت با وکیل و سایر دعاوی حقوقی و قراردادهای حقوقی با توافق طرفین قابل انجام است.

قرارداد وکیل با شرکت چگونه تنظیم می شود؟

قرارداد حقوقی با شرکت شامل نکاتی است که بین طرفین قرارداد توافق می شود. وکیل شرایط فعالیت خود را اعلام می کند. میزان حق الوکاله و نحوه پرداخت آن در قرارداد وکیل با موسسه تعیین می شود. حدود و محدودیت های فعالیت وکیل در قرارداد مشخص شده است. ممکن است وکیل شرکت تجاری صرفا وکالت در پرونده ای را داشته باشد که در دادگاه در جریان است؛ بنابراین با مختومه شدن پرونده مورد نظر، وکالت وکیل شرکت نیز به پایان رسیده و برای ادامه همکاری نیاز به عقد قرارداد جدید است.

وکیل شرکت تجاری به صورت تمام وقت بهتر است یا پاره وقت؟

پاسخ دقیق به این سوال بستگی به این دارد که شرکت چقدر به خدمات حقوقی وکیل نیاز دارد، اما این تصور اشتباه در بین شرکت های تجاری است که وکیل تمام وقت بهتر از وکیل پاره وقت بوده و تنها شرکت هایی که منابع لازم برای جذب وکیل تمام وقت ندارند ، به سراغ استخدام وکیل پاره وقت می روند که ما با این رویکرد موافق نیستیم.

در حرفه وکالت کیفیت خدمات حقوقی از اهمیت بالایی برخوردار است و در نتیجه کار با یک وکیل شرکتی متخصص حتی پاره وقت معمولاً تأثیر بهتری نسبت به وکیل تمام وقت دارد. ضمناً در بسیاری از موارد نیازی به حضور روزانه وکیل در محل نیست و با برنامه ریزی صحیح مدیر مربوطه، امور شرکت با حضور چندین روز در هفته به خوبی پیش خواهد رفت که در این صورت هم امکان استفاده از وکیل با تجربه تر وجود دارد وهم صرفه جویی در منابع مالی شرکت اتفاق می افتد.

در نهایت، مدیران شرکت و صاحبان مشاغل می‌توانند با تماس تلفنی یا مراجعه حضوری به دفتر وکالت علی رضا نوری از مشاوره با وکلای متخصص بهره ببرند و درباره وکالت شرکت‌ها و کسب‌وکارها اطلاعات بیشتری کسب کنند.

بهترین وکیل شرکت در اصفهان

شما می توانید مسائل ناشی از دعاوی مربوط به شرکت را که بین اعضای شرکت و سهامداران و سایر موارد مرتبط با آن به وجود می آید با وکیل شرکت در اصفهان که به کلیه قوانین و حقوق مرتبط با این موضوع آشنایی دارد در میان بگذارید. از یک وکیل شرکتی متخصص در این زمینه کمک بگیرید و در صورت نیاز، قرارداد وکالت منعقد کنید زیرا انتخاب وکیل مناسب در این زمینه می تواند بهترین تصمیم برای رسیدن به حق شما باشد زیرا وکیل شرکت اصفهان دارای تخصص و تجربه بالا می باشد، تجربه ای که در زمینه شرکت های بازرگانی و امور مالی مربوط دارد می تواند اقدامات لازم را مطابق استانداردهای مربوطه در خصوص امور مربوط به شرکت انجام دهد.

هزینه بهترین وکیل شرکت در اصفهان چقدر است؟

در بحث حق الوکاله حقوقی وکلای شرکتی باید مواردی را مد نظر قرار داد زیرا تنها ایجاد مشکل در شرکت ها عاملی برای مشاوره گرفتن از وکیل نیست و شرکای یک شرکت با هر ماهیتی می توانند از همان ابتدای تاسیس شرکت، از بهترین وکیل شرکت تجاری بهره مند شوند تا از بروز مشکلات در آینده جلوگیری کنند و یا در صورت بروز مشکل با استفاده از مشاوره وکیل شرکت به طور صحیح آنها را حل نمایند.

بنابراین می توانید با مراجعه به دفتر وکالت علیرضا نوری و مشاوره با وکیل مجموعه از حق الزحمه وکیل مطلع شوید و ضمن دریافت مشاوره مشکل خود را شرح دهید.

مزایای مشاوره با بهترین وکیل شرکت در اصفهان در دفتر وکالت علیرضا نوری

یکی از مزایای مشاوره وکیل شرکت متخصص که وکیل اصلی دادگاه است این است که وکیل شرکت به دلیل داشتن اطلاعات کامل و جامع در مورد کلیه قوانین حقوقی مربوط به انواع شرکت ها از جمله حقوق تجارت می تواند افراد ذی نفع را به هر طریقی و به بهترین نحو، حضوری و تلفنی راهنمایی کند و راه هایی را که فرد می تواند به بهترین نحو به حق خود برسد، به او بگوید. پیشنهاد ما به شما قطعا این است که با یک وکیل متخصص شرکت که در تمام زمینه های مرتبط با شرکت ها و قوانین آنها دانش دارد صحبت کنید.

در واقع مشاوره با وکیل شرکت می تواند در هر مرحله از ثبت شرکت تا زمان تاسیس شرکت و نیاز به راهنمایی در امور مربوط به آن به افراد کمک کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژانس مارکتینگ آداس

مسیر موفقیت کسب و کار شما از آداس میگذرد! این یک شعار نیست، بلکه پیشنهادی است که از یک تیم خلاق و توانمند به شما ارائه میشود.تیم متخصصی که سال هاست با چالش های واقعی دنیای کسب و کار روبه رو شده است و در یافتن خلاقانه ترین و بهترین راه حل ها تخصص دارد.

اطلاعات تماس
 • 091318*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

حقوقی و قانون