اطلاعات تماس
  • 021284*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140205067406422774
در دسترس نیست

ویزیت طب سنتی در بیمارستان فجر تهران توسط دکتر مسعود اکبری ناصری ماهیانه 2 بار

ویزیت طب سنتی در بیمارستان فجر تهران

کد: 140205067406422774

، (اخبار رسمی): ویزیت طب سنتی در بیمارستان فجر تهران توسط دکتر مسعود اکبری ناصری ماهیانه 2 بار همراه با تیم و مجموعه حرفه ای نازگلد انجام میشود.علاقمندان و بیماران گرامی که به دنبال راه درمان و مشکل خود پس از انجام هزینه های بالا و عدم نتیجه شدندمیتوانند راه درمان واقعی را با مراجعه به دکتر مسعود اکبری پیدا کنند.

ویزیت طب سنتی در بیمارستان فجر تهران
ویزیت طب سنتی در بیمارستان فجر تهران

ویزیت طب سنتی در بیمارستان فجر تهران توسط دکتر مسعود اکبری ناصری ماهیانه 2 بار انجام خواهد شد.

ویزیت طب سنتی در بیمارستان فجر تهران را که خیلی از دوستانمون در تهران و سراسر کشور از جناب آقای دکتر مسعود اکبری ناصری و مجموعه نازگلد درخواست کرده بودند بالاخره به مرحله اجرا درآمد و لازم دانستیم این خبر عالی را به اطلاع شما عزیزان برسانیم تا ازین پس بتوانید درمان های خود را در تهران نزد دکتر مسعود اکبری بصورت تضمینی آغاز کنید.

همانطور که از سر تیتر خبر معلوم است ویزیت طب سنتی در بیمارستان فجر تهران یا بیمارستان فوق تخصصی فجر توسط جناب دکتر مسعود اکبری ناصری در ماه 2 بار انجام میشود،و شما عزیزان میتوانید از راه های ارتباطی که در انتهای این خبر و مقاله برایتان ثبت میکنیم اقدام به رزرو نوبت نمایید.

برخی از درمان هایی که توسط دکتر مسعود اکبری ناصری با طب سنتی در بیمارستان فجر تهران انجام میشود بشرح زیر است:

حجامت عمومی

حجامت کبد

زالو درمانی

طب سوزنی

رژیم درمانی

درمان گوارش فقط با داروهای گیاهی

درمان دردهای مفصلی

درمان اگزما 

درمان مشکلات کلیوی

فصد خون

بادکش درمانی

سم زدایی

درمان پیسی

درمان نازایی

تعیین جنسیت نوزاد با روش های تخصصی

درمان های تخصصی معده

درمان بی حوصلگی

مزاج شناسی کاملا حرفه ای

و بسیاری درمان های تخصصی دیگر که میتوانید جهت مشاوره و اطلاعات بیشتر با پشتیبانان آنلاین ما در سایت و یا تماس با مجموعه نازگلد در ارتباط باشید.

توجه مهم: دوستان گرامی توجه داشته باشید همانگونه که اکثر شما عزیزان میدانید و از نامش پیداست “طب سنتی” فقط و فقط از داروهای گیاهی و روش های تخصصی با بازدهی بسیار بالا برای درمان شما استفاده میکند و یعنی اینکه به هیچ عنوان هیچ داروی شیمیایی در درمان شما عزیزان وجود نخواهد داشت.

پس به شما عزیزانی که برای مشکل یا بیماری خود،با توجه به هزینه های زیاد و مراجعه به پزشکان متعدد نتیجه نگرفتید دکتر مسعود اکبری ناصری و روش های درمانی ایشان را پیشنهاد میدهیم که با مراجعه به ایشان و بیمارستان فوق تخصصی فجر در تهران بتوانید بهترین نتیجه را بگیرید.

سوالات متداول:

آیا برای هر نوع بیماری و حتی بیماری های سرطانی میتوانیم به دکتر مسعود اکبری مراجعه کنیم؟بله قطعا،طب سنتی و دکتر اکبری راه های درمانی زیاد و شگفت انگیزی را برای درمان هر نوع بیماری ارائه میدهند.

آیا فقط به تهران باید مراجعه کنیم و در شهرهای دیگر ویزیت ندارید؟خیر،مطب و مجموعه اصلی دکتر مسعود اکبری ناصری در استان گلستان و شهرستان گرگان میباشد،اما بدلیل دسترسی آسانتر مردم عزیزمان به پایتخت در ماه دو بار در تهران هم ویزیت خواهند کرد و در صورت داشتن فرصت جناب دکتر اکبری در آینده نزدیک در شهرهای دیگر کشور حضور پر رنگی خواهند داشت.

تاریخ دقیق حضور دکتر مسعود اکبری در تهران و بیمارستان فجر کی است؟بدلیل وجود برنامه ها و مشغله های کاری دکتر اکبری تاریخ و زمان دقیق حضور را لطفا از طریق شماره 02128422583 پیگیری نمایید.

در ماه چند روز دکتر مسعود اکبری در تهران حضور دارند؟ فعلا 2 روز درماه ایشان در تهران ویزیت خواهند داشت.

آیا داروهای گیاهی را که دکتر اکبری تجویز میکنند را خودشان دارند یا باید برای تهیه دارو بابد دردسر بکشیم؟بله،جناب دکتر اکبری نیروهای متخصص خود را در هنگام ویزیت همراه خود دارند و شما میتوانید همانجا تهیه کنید یا خودشان اطلاع میدهند برایتان از مجموعه نازگلد و داروخانه گیاهی نازگلد ارسال کنند.

راه های ارتباطی جهت مشاوره و رزرو نوبت دکتر مسعود اکبری در بیمارستان فجر تهران:

تلفن: 02128422583

تلفن2: 01732349138

ایمیل: [email protected]

*ورود برای عموم آزاد است*

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه نازگلد

مجموعه تجاری درمانی نازگلد یک مجموعه قدرتمند ادغام شده بیزنسی پزشکی در زمینه های زیبایی و طب سنتی است که با پشتیبانی دکتر مسعود اکبری و مهندس زانا رسولی مدیریت میشود.

اطلاعات تماس
  • 021284*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بهداشت و درمان