اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140206207478323494
در دسترس نیست

کفسابی و مزایای آن

کفسابی چگونه است؟

کد: 140206207478323494

، (اخبار رسمی): کفسابی چگونه است و این خدمات چگونه انجام می شود؟ ما را همراهی کنید چگونگی انجام کفسابی را در این مطلب مورد بررسی قرار می دهیم.

کفسابی چگونه است؟
کفسابی چگونه است؟

در کفسابی با استفاده از دستگاه های مخصوص لایه بسیار نازکی از سطح سنگ کف را می‌ سابند. در صورتی که نیروهای ماهر این عمل را انجام دهند سنگ بسیار درخشان می ‌شود و ظاهری آینه ای به خود می گیرد.

کفسابی چگونه است؟

این پرسش معمولاً ذهن افرادی که قصد استفاده از این خدمات را دارند درگیر می کنند. بعضی از اشخاص به اشتباه این تصور را دارند که سنگ سابی و کف سابی منجر به آسیب رسیدن به سنگ ها می شود. اما این ذهنیت کاملاً اشتباه است، کفسابی اصولی باعث رفع ایرادات سنگ ها خواهد شد و به آن ها آسیبی وارد نمی کند. اما این خدمات چگونه انجام می شود؟ ما را همراهی کنید چگونگی انجام کفسابی را در این مطلب مورد بررسی قرار می دهیم.

معرفی خدمات کفسابی انجام کفسابی چگونه است؟

در این عمل با استفاده از دستگاه های مخصوص لایه بسیار نازکی از سطح سنگ کف را می‌ سابند. در صورتی که نیروهای ماهر این عمل را انجام دهند سنگ بسیار درخشان می ‌شود و ظاهری آینه ای به خود می گیرد. افراد متخصص و آموزش دیده باید با توجه به نوع سنگ باید از دستگاه‌ های مخصوص استفاده کرده و تعداد دفعات ساب را به درستی تعیین کنند.

اپراتورهایی با تجربه کفسابی با ما در ابتدا مشخص می کنند که سنگ چه ایرادی دارد و متناسب با آن عمل کفسابی را انجام می دهند. با کمک این خدمات قادر خواهید بود سنگ خود را بدون پرداخت هزینه نه چندان زیادی نو کنید. علاوه بر این امر کف بنا دیگر پستی بلندی ندارد و کاملاً یک دست می‌ شود. کفسابی لایه کهنه و قدیمی سنگ را از بین برده و لایه جدیدی از آن را نمایان خواهد کرد.

مراحل کفسابی چگونه است؟

این خدمات مراحل بخصوصی دارد که باید توسط اپراتورهای انسانی به درستی انجام شوند. اما مراحل کفسابی چگونه است؟ باید گفت با توجه به نوع سنگ و همچنین مجموعه ای که این خدمات را انجام می دهد مراحل کفسابی تعیین می شود. اما به طور کلی مراحل انجام کفسابی را مورد بررسی قرار می دهیم.

 • لقمه ۳۰ یا ۴۶ برای از بین بردن پستی و بلندی ‌های سنگ استفاده می‌ کنند.
 • سپس با استفاده از لقمه مخصوص زبری ساب زنی قبلی را از بین می برند.
 • مرحله بعدی از بین بردن بتونه و رزین اضافی است.
 • آماده سازی سنگ جهت پرداخت از بین بردن خط های لاکی که از مراحل قبلی به جای مانده است.
 • جهت نرم کردن بیشتر سنگ از لقمه 600 استفاده می کنند.
 • استفاده از لقمه 800 به کار گیری لقمه ¾ نانو ساب

دستگاه های کفسابی از دستگاه های تک فاز و سه فاز برای کفسابی در تجریش و دیگر نقاط پایتخت استفاده می شود. دستگاه های سه فاز قدرت بیشتری دارند و در زمان کوتاهی عمل کفسابی را انجام می دهند. اما در برخی مواقع که امکان استفاده از دستگاه کفسابی سه فاز وجود نداشته باشد از نوع تکفاز استفاده می کنند. البته برای کفسابی قسمت هایی مانند پیشخوان ساب زدن به صورت دستی پیشنهاد می شود.

مزایای کفسابی راه پله

راه پله یکی از قسمت‌ های ساختمان است که تمیزی آن در زیبایی بصری فضا نقش چشمگیری دارد. تمیز کردن این قسمت معمولاً دشوار است و مدت زمان بسیار زیادی طول می کشد. اما جای نگرانی نیست با استفاده از خدمات کفسابی می توان سنگ های این قسمت را از روز اول آن ها تمیز تر و نو تر کرد. در همین راستا بعضی از مزایای کفسابی راه پله را برای آگاهی بیشتر شما معرفی می کنیم.

 • از بین بردن نواقص و آسیب های سنگ
 • جلا بخشیدن به سنگ
 • تمیز کردن سنگ ها
 • کفسابی منجر می شود سنگ ها کمتر آلودگی جذب کنند.
 • از بین بردن تیرگی و لکه ها

هزینه انجام کفسابی طبیعتاً هزینه انجام خدمات کفسابی مانند هر نوع خدمات دیگری با توجه به پارامترهای خاصی تعیین می شود. در همین راستا باید بررسی شود قیمت کفسابی چگونه است؟ و چه پارامترهایی در تعیین قیمت آن نقش دارند. متراژ پروژه مهم ترین موردی است که می تواند در تعیین قیمت نقش داشته باشد. نوع سنگ نیز عامل بسیار تاثیرگذاری در محاسبه هزینه خدمات کفسابی است.

برای انجام کفسابی لاشه سنگ از دستگاه های مختلفی استفاده می شود و نوع آن ها در برآورد قیمت نقش دارد. ایراد سنگ دیگر عامل مهم در قیمت گذاری خدمات کفسابی شناخته می شود. شرکت‌ های مختلفی خدمات کفسابی را انجام می ‌دهند و هر کدام از آن ها مبلغ بخصوصی را طلب می ‌کنند. در همین راستا توصیه می‌ شود که برای پرداخت هزینه کمتر مراکز معتبر و صاحب نام را انتخاب کنید.

در آخر

در این مطلب به این موضوع پرداختیم که کفسابی چگونه است؟ و چه مزایایی دارد. این عمل با کمک دستگاه ‌های مختلفی انجام می شود و به میزان قابل توجهی در از بین بردن ایرادات سنگ نقش دارد. با کمک کفسابی سنگ ‌ها ظاهر درخشان و جدیدی به خود می گیرند. مبلغی که شما برای انجام کفسابی باید بپردازید با توجه به متراژ پروژه و همچنین نوع سنگ تعیین می شود. کفسابی با ما یکی از مراکزی است که این خدمات را با حداقل هزینه و با کیفیت بالا انجام می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان شرکت ما تماس بگیرید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تجارت و بازار | دکوراسیون و منزل