اطلاعات تماس
  • 091431*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140206207479223498
در دسترس نیست

سیم خاردار تیغی

سیم خاردار تیغی

کد: 140206207479223498

، تبریز , (اخبار رسمی): آریا سرند تولید کننده انواع سیم خاردار تیغی در کشور

سیم خاردار تیغی
سیم خاردار تبری

سیم خاردار تبری

سیم خاردار تیغی

سیم تیغ و سیم خاردار دو سیم حصار امنیتی رایج هستند که با لبه ها یا نقاط تیز برای جلوگیری از عبور غیر مجاز طراحی شده اند. آنها بسیار شبیه هستند، اما در مواد، نصب، اهداف استفاده و غیره نیز تفاوت های زیادی دارند. در زیر فولاد Wanzhi به شما کمک می کند تا تفاوت های بین سیم تیغ و سیم خاردار را بدانید. همچنین ما به شما کمک می کنیم تا مناسب ترین سیم را برای پروژه های خود انتخاب کنید. برای جزئیات بیشتر به خواندن ادامه دهید.

Razor Wire چیست؟
سیم تیغ از یک سیم رشته ای با مقاومت کششی بالا و لبه های تیغ مانند زیادی ساخته شده است که با ورق های گالوانیزه یا فولاد ضد زنگ پانچ می شوند. برش سیم با تجهیزات دستی و پیچش آن به دلیل استحکام بالا بسیار دشوار است.

معمولاً انواع متداول دارد، یعنی سیم‌های مستقیم، سیم‌های تیغی با پوشش مسطح، سیم‌پیچ‌های سیم تک سیم‌پیچ و سیم‌پیچ‌های کنسرتینا و پانل‌های توری جوش داده شده.

سیم خاردار چیست؟
سیم خاردار با لبه ها یا نقاط تیز در امتداد سیم(های) خط در فواصل منظم مسلح می شود. با توجه به ساختار رشته ای می توانید سیم خاردارهای یک یا دو رشته ای را در بازار پیدا کنید. در حالی که از نظر نوع پیچ و تاب، سیم های تاب و معکوس سنتی برای فروش وجود دارد.

سیم تیغ در مقابل سیم خاردار
سیم تیغ و سیم خاردار به همین منظور عمل می کنند. علاوه بر این، هر دوی آنها را می توان به طور مستقل به عنوان حصار یا ترکیب با سایر محصولات مش استفاده کرد. اما کدام یک برای پروژه شما مناسب تر است؟ در زیر بیایید تفاوت های آنها را مرور کنیم.

1. مواد و ساختار
سیم خاردار در سیم‌های فولادی کم کربن، سیم‌های گالوانیزه، سیم‌های با روکش PVC و همچنین سیم‌های فولادی ضد زنگ موجود است. سیم با کشش بالا قابلیت کشش و انعطاف پذیری بهتری را برای مقاومت در برابر فشار خارجی فراهم می کند. در حالی که سیم تیغ شبکه ای از نوارهای فولادی با لبه های تیز است. اغلب از سیم فولادی گالوانیزه با تنش بالا یا سیم فولادی ضد زنگ به عنوان سیم هسته استفاده می کند. و تیغه های آن با ورق های فولادی گالوانیزه یا ضد زنگ پانچ می شود. بیشتر از آن، خارهای تیز با نوارهای فولادی پانچ می شوند. در حالی که سیم خاردار با چرخاندن سیم های خاردار در فواصل در امتداد رشته ها ساخته می شود.

2. ظاهر
واضح ترین تفاوت بین آنها در طراحی آنها نهفته است. سیم تیغ به دلیل سطح براق و ساختار تک سیم خود "مدرن" و جذاب به نظر می رسد. در مقایسه، سیم خاردار به سادگی به هم پیچیده می شود. علاوه بر این، تیغه های تیز، سیم تیغ را ترسناک تر و از نظر روانی بازدارنده تر می کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آریا سرند

آریا سرند تولید کننده انواع سیم خاردار ساده، سیم خاردار تبری (تیغی)، سیم خاردار سوزنی

اطلاعات تماس
  • 091431*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید