اطلاعات تماس
 • 021843*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140207047499922760
در دسترس نیست

بهترین دوره زبان انگلیسی برای یادگیری

کد: 140207047499922760

، (اخبار رسمی): بزرگ شدن و مفید شدن آرزوی کودکی ما بود و هیچ راه فراری از بزرگ شدن نداشتیم. هر یک از ما شلوغ شده ایم و از آنجایی که مشغله کاری ما بخش زیادی از وقت ما را گرفته است

بهترین دوره زبان انگلیسی برای یادگیری
بهترین دوره زبان برای یادگیری

بزرگ شدن و مفید شدن آرزوی کودکی ما بود و هیچ راه فراری از بزرگ شدن نداشتیم. هر یک از ما شلوغ شده ایم و از آنجایی که مشغله کاری ما بخش زیادی از وقت ما را گرفته است، زمان کافی برای آموزش و یادگیری نداریم. شاید انگیزه کافی برای شرکت در کلاس های گروهی نداریم. دلیلش هرچه باشد باید راهی برای آموزش پیدا کنیم. با دسترسی به اینترنت و دوره های متنوع رنگارنگ، کاری که باید انجام دهیم این است که دوره مناسب و با کیفیت را پیدا کنیم. یادگیری زبان انگلیسی با دوره آموزش زبان انگلیسی خودآموخته سفیر می تواند راه حلی برای بسیاری از محدودیت هایی باشد که خواسته یا ناخواسته درگیر آن هستیم.

چرا یادگیری زبان را شروع نمی کنیم؟
شاید گفتن و تکرار این نکته خالی از لطف نباشد که یادگیری زبان انگلیسی یکی از مهم ترین مهارت هایی است که برای پیشرفت در جوامع و دستیابی به فرصت های برتر تحصیلی، شغلی و حرفه ای به آن نیاز داریم. اما چرا با وجود اینکه اهمیت یادگیری زبان انگلیسی را می دانیم، هنوز در مورد آموزش و توسعه دانش زبان خود تردید داریم؟ محدودیت زمانی، تردید برای شرکت در کلاس های حضوری، تمایل به کلاس های خصوصی یا حتی شروع از نقطه صفر دانش زبان را می توان از دلایل مهم عدم تمایل یا عدم شروع آموزش و یادگیری زبان انگلیسی دانست. . اما راه حل چیست؟

سطوح مختلف زبان انگلیسی را بشناسید
قبل از اینکه راه حل یادگیری زبان انگلیسی در خانه را بدانید، بد نیست با زبان انگلیسی و سطح این زبان آشنا شوید. معیار و مقیاسی برای سنجش دانش زبان ما کم نیست. معروف ترین استانداردی که برای سنجش دانش زبان افراد استفاده می شود CEFR است. استاندارد CEFR انگلیسی را به 6 سطح از A1 تا C2 تقسیم می کند. در ادامه با سطوح مختلف زبان انگلیسی بیشتر آشنا خواهیم شد:

سطح زبان انگلیسی A1
در سطح زبان انگلیسی A1 که به عنوان سطح مبتدی می شناسیم، می توانیم عبارات و جملات ساده را بفهمیم و از آنها برای معرفی خود، برقراری ارتباط در مکالمات روزمره و انتقال اطلاعات ساده استفاده کنیم.

سطح زبان انگلیسی A2
سطح A2 انگلیسی به سطح pre-intermediate معروف است و در این سطح مهارت های زبانی ما تقویت می شود و می توانیم در موقعیت های مختلف و البته به صورت متعارف از زبان انگلیسی استفاده کنیم.

سطح زبان انگلیسی B1
بالاتر از سطح A2، B1 انگلیسی قرار دارد و ما آن را به عنوان Intermediate می شناسیم. با داشتن دانش زبان انگلیسی در سطح B1، می‌توانیم در موقعیت‌های مختلف با دیگران به زبان انگلیسی ارتباط برقرار کنیم و محتوای نسبتاً پیچیده را درک کنیم. مهارت های گوش دادن، صحبت کردن، خواندن و نوشتن ما به طور قابل توجهی در این سطح افزایش یافته است.

سطح زبان انگلیسی B2
سطح B2 زبان انگلیسی به سطح متوسط ​​بالا گفته می شود و در این سطح توانایی زیادی برای استفاده از زبان انگلیسی داریم. ما متون پیچیده را درک می کنیم، می توانیم کتاب های مختلف را به زبان اصلی (انگلیسی) بخوانیم و در مکالمات خود به زبان انگلیسی روان صحبت کنیم. در این سطح می توانیم متون انگلیسی را به خوبی بنویسیم.

سطح زبان انگلیسی C1
سطح C1 پیشرفته در نظر گرفته می شود و در هر شرایطی که فکر کنید می توانیم از زبان انگلیسی استفاده کنیم. گفتگوهای پیچیده، درک متون تخصصی و نگارش متون تخصصی در این سطح دور از انتظار نیست.

سطح زبان انگلیسی C2
C2 آرزوی نهایی هر زبان آموز است. ما سطح بسیار پیشرفته را با C2 می دانیم و به زبان انگلیسی کاملاً مسلط هستیم. ما متون تخصصی و پیچیده را به راحتی درک می کنیم، بحث به زبان انگلیسی بسیار آسان است و به راحتی در آزمون های بین المللی زبان انگلیسی نمره عالی کسب می کنیم.

روش های یادگیری زبان انگلیسی چیست؟
روش های مختلفی برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد، به عنوان مثال:

 • شرکت در کلاسهای حضوری و خصوصی
 • یادگیری با کمک زندگی در یک محیط انگلیسی زبان
 • خواندن کتاب به زبان اصلی
 • گوش دادن به موسیقی، پادکست و دوره های آموزشی به زبان انگلیسی
 • تماشای فیلم و سریال با زیرنویس انگلیسی
 • حتی یادگیری زبان در خواب

همه آنها از جمله روش های متنوع و رنگارنگی هستند که حتما تبلیغات آنها را دیده اید. اما کدام روش یادگیری زبان انگلیسی بهتر است؟

بهترین راه برای یادگیری زبان انگلیسی
بهترین راه برای یادگیری زبان این است که انرژی خود را بهینه مصرف کنیم، وقت خود را تلف نکنیم، هزینه های زیادی را به ما تحمیل نکنیم، بیشترین کارایی را داشته باشیم و در نهایت با آن بیشترین سازگاری را داشته باشیم. با توجه به نکاتی که گفتیم، چه روشی می تواند ما را در سریع ترین زمان ممکن به سطح مطلوب زبان انگلیسی خود برساند؟

بسته آموزشی زبان انگلیسی
شاید بد نباشد که دوره های خودآموز را به عنوان بهترین راه برای یادگیری زبان معرفی کنیم. دوره های زبان انگلیسی خودآموز برای افرادی طراحی شده است که به هر دلیلی نمی توانند در کلاس زبان شرکت کنند و می خواهند انگلیسی را در خانه یاد بگیرند.

البته موضوع به این سادگی نیست و باید یک مشاور در این راه همراه شما باشد تا ابهامات را برای شما حل کند. یادگیری زبان به صورت خودآموز در 6 مرحله انجام می شود. ابتدا باید استاندارد خاصی برای سنجش دانش خود داشته باشید.

دوم، اهداف کوتاه مدت و بلند مدت برای خود تعیین کنید. سوم، یک معیار و مقایسه خاص برای سنجش موفقیت خود داشته باشید. چهارم، انگیزه خود را در مسیر یادگیری حفظ کنید. پنجم، انتخاب منابع مناسب و باکیفیت و دروس خودآموز. ششم، تمرین و تکرار باید جزء لاینفک تمرین شما باشد.

مزایای دوره زبان انگلیسی خودآموز چیست؟
هنگامی که به دنبال دوره های زبان انگلیسی خودآموز هستید، باید به دنبال مزایای آن باشید. مهمترین مزایایی که بسته آموزشی زبان انگلیسی باید داشته باشد عبارتند از:

 • ارائه محتوای آموزشی با کیفیت در یک بسته جامع.
 • شما می توانید انگلیسی را در هر زمان و هر مکان یاد بگیرید.
 • دوره های خودآموز باید توسط اساتید مجرب تدریس شود.
 • دروس باید به صورت هدفمند، تخصصی و منسجم تدریس شود.
 • از جدیدترین روش های یادگیری و به روزترین منابع زبان استفاده کنید.
 • دوره هزینه کاملا معقول و مقرون به صرفه است.
 • در پایان دوره گواهی معتبر به شما اعطا خواهد شد.

بهترین بسته آموزشی زبان انگلیسی چیست؟
بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی دوره خودآموز سفیر می باشد که به شما کمک می کند با یادگیری در اوقات فراغت زبان انگلیسی را بیاموزید. از جمله مزایای مهمی که دوره خودآموز سفیر نسبت به سایر دوره های خودآموز دارد (علاوه بر مزایایی که در بالا ذکر کردیم)، می توان به پشتیبانی آموزشی در طول دوره، ارائه تمرینات تعاملی و تست های مختلف، 6 جلسه کلاس خصوصی رایگان اشاره کرد. و دوره ای مناسب برای شرکت در تمامی آزمون های بین المللی. مانند آیلتس و تافل).

بنابراین اگر وقت کافی برای حضور در کلاس ندارید یا نمی خواهید در کلاس های حضوری شرکت کنید و اولویت شما یادگیری زبان در منزل است و یا اگر قصد دارید زبان انگلیسی را از صفر بیاموزید. می توانید روی یادگیری زبان انگلیسی با دوره زبان سفیر خودآموز حساب کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
 • 021843*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش