اطلاعات تماس
  • ۰۹۹۰۹۵*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140207057500721932
در دسترس نیست

انواع ملحفه یکبار مصرف و زیراندار بیمار

انواع ملحفه یکبار مصرف و زیراندار بیمار

کد: 140207057500721932

، (اخبار رسمی): از بین بردن موهای زائد مساله مهمی بوده که انسان همواره با آن درگیر است . استفاده از تیغ ژیلت٬ انواع کرم های موبره٬ نوره و اپلاسیون همگی از روش های قدیمی وسنتی محسوب می شوند.

انواع ملحفه یکبار مصرف و زیراندار بیمار
سری لیزر

ضمن اینکه هرکدام معایبی را نیز به همراه دارند. در دهه ی اخیر تکنولوژی لیزر توانسته کمک بزرگی در این زمینه بکند. رفع موهای زائد به کمک لیزر در این سال ها بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

لیزر دقیقا چه عملی را انجام می دهد ؟

لیزر در واقع فولیکول مو و ملانونین قسمت تیره پوست را با استفاده از گرمای تابش و طول موج معینی مورد هدف قرار می دهد. این عمل پس از چند جلسه تکرار باعث می شود تا پیاز مو از بین برود.

بسته به رنگ پوست هر شخص و ضخامت موی او تعداد جلسات می تواند متغییر باشد. معمولا بین ۶ الی ۸ جلسه لیزر با فواصل ۴ الی ۶ هفته می توان نتیجه دلخواه را مشاهده کرد. هرچه ضخامت مو بیشتر باشد نتیجه بسیار بیشتر وسریع تر است.

برای لیزر موهای زائد معمولا از چند دستگاه  استفاده می شود که معروف ترین آن ها در ایران دستگاه الکساندرایت می باشد که بیشترین پاسخ را نسبت به ضخامت و رنگ پوست عامه مردم داده است.

معمولا لیزرها در کلینیک های زیبایی و پوست و مو انجام می شود بهتر است برای جلوگیری از عوارض احتمالی مانند سوختگی و اسکار پوست این کار تحت نظر پزشک متخصص و اپراتور مجرب انجام گردد.

چون کلینیک های پوست و لیزر مکان های عمومی پر تردد هستند بهتر است با رعایت برخی نکات بهداشتی مراقب سلامت فردی و افزایش بهداشت در محیط شویم .

برای لیزرچه وسایلی مورد نیاز است ؟

در مرحله اول پوشید لباس مخصوص  از نوع یکبارمصرف بسیار به رعایت بهداشت کمک می کند، استفاده  از گان، کلاه یکبار مصرف، دمپایی یکبار مصرف و شورت یکبار مصرف همگی از مواردی هست که باعث می شود که انتشار آلودگی و بیماری ها را به صفر برساند.

در مرحله بعد بهتر است برای مراجعه کنندگان از ملحفه یکبار مصرف استفاده شود تا محیطی که فرد بر روی آن دراز می کشد کاملا بهداشتی باشد.

وسیله بعدی که بسیار تاثیر گذار است  در حفظ بهداشت و سلامتی فرد در کلینیک های لیزر استفاده از سری لیزر مخصوص برای هر نفر هست، در واقع شما با خرید سری لیزر مخصوص به خود آن را در هرجلسه باخود به کلینیک می برید و از تماس مستقیم لیزر با بدن خود که ممکن است با بدن افراد زیاد درتماس بوده جلوگیری می نمایید.

به دلیل اینکه نور لیزر برای چشم ها بسیار خطرناک است و نگاه مستقیم به آن ممکن است باعث رسیدن آسیب به چشم شود  استفاده از عینک محافظ لیزر بسیار می تواند مفید باشد، حالا اگر این عینک را شما شخصا برای خود تهیه کنید در حفظ بهداشت فردی بسیار کوشیده اید و از انتقال بسیاری از بیماری و الودگی ها به پوست و‌چشم خود جلوگیری می کنید.

در کلینیک های لیزر برای تقسیم بندی نقاط گسترده  بدن به قسمت های کوچک تر از یک مداد سفید استفاده می شود ، توصیه می شود چون این مداد مستقیم با پوست مراجعه کنندگان برخود می کند یا برای خود یک مداد شخصی تهیه نمایید که در هرجلسه با خود به همراه ببرید و یا از اپراتور خواهش نمایید سر مداد را از نو برای شما در شروع جلسه بتراشد.

شما می توانید با رعایت همه این موارد خطرات از انتشار یا انتقال بیماری و آلودگی های پوستی را در کلینیک های لیزر  برای خود به حداقل برسانید.

لازم به ذکر است تمام موارد ذکر شد در بالا اعم از گان، کلاه یکبار مصرف، شورت یکبار مصرف، دمپایی یکبارمصرف ،ملحفه یکبارمصرف، سری لیزر، عینک محافظ چشم، مداد سفید مخصوص لیزر در سایت باندپیچی با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت موجود است که با ثبت سفارش در کمترین زمان می تواند به دست شما برسد.

علاوه بر اقلام ذکر شده برای مراجعه کنندگان ،استفاده از دستکش های پزشکی و محلول های ضد عفونی کننده برای سطوح و دست ها برای پزشکان متخصص و اپراتورهای لیزر بسیار حائز اهمیت است که در سایت باندپیچی همگی  موجود می باشد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • ۰۹۹۰۹۵*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

بهداشت و درمان | سلامت و زیبایی