اطلاعات تماس
  • 091203*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140207167517123431
در دسترس نیست

ایزوگام در کرج

ایزوگام در کرج

کد: 140207167517123431

، تهران , (اخبار رسمی): ایزوگام در کرج با حمل و نصب رایگان

ایزوگام در کرج
ایزوگام در کرج

نصب ایزوگام در کرج

چرا باید پشت بام را ایزوگام کرد؟
امروزه یکی از دغدغه های اصلی سازندگان ساختمان، عایق بندی و محافظت از آن در برابر پرتو خورشید، باران، برف، تغییرات آب و هوایی و گذر زمان است. برای دستیابی به این مهم راهکارهای مختلفی همچون استفاده از موزاییک، شیروانی، قیرگونی، آسفالت کاری و ایزوگام ارائه شده است. اما بسیاری نمی توانند در این بین بهترین شیوه حفاظتی را انتخاب کنند.
ایزوگام از قیر، فایبرگلاس و چند پلیمر دیگر ساخته شده است. این ورق ها در بخش های مختلفی همچون سقف، زیرزمین، سازه های زیر زمین، پل ها و غیره کارایی دارند. در واقع هدف از طراحی این محصول محافظت از ساختمان های تجاری و مسکونی است. قیر که به عنوان آسفالت و یا زمین زغال سنگ نیز شناخته می شود، از مایعات آلی چسبنده و ضد آب تشکیل شده است. 

 در بازسازی و تعمیر پروژه های ساختمانی، ایزوگام نقش مهمی را ایفا می کند. خانه ها و ساختمان های قدیمی اصولا طراحی ضعیفی دارند. به همین دلیل تغییرات آب های زیر زمینی می تواند منجر به آسیب دیدگی آنها شود. از این رو، استفاده از این محصول در محافظت از آنها بسیار متداول است.
ایزوگام دارای انواع مختلفی اعم از ورق و یا مایع است. اما در این بین استفاده از ورق ایزوگام بسیار متداولتر است. ورق های ایزوگام به واسطه هزینه پایین و نصب سریع به پرکاربردترین عایق های رطوبتی پشت بام ها تبدیل شده اند.
معرفی انواع جنس ایزوگام
ایزوگام ها را می توان بر اساس جنس و برند آنها در دسته های مختلفی زیر قرار دارد.
نوع اول
این مدل از غشای پلی پروپیلن تولید می شود. پلی پروپیلن یک ماده ضد آب است که از قیر به دست می آید. آنها به صورت رول های 10 در 1 متر عرضه می شوند به همین دلیل می توان با کمک آنها مساحتی حدود 7 الی 8 متر را پوشش داد. ضد آب بودن این ایزوگام موجب افزایش دوام و کارایی آن شده است به همین دلیل می توان شاهد استفاده از آن در تمامی سازه ها بود. همچنین از این ایزوگام به عنوان ماده ضد آب در سقف های مسطح بتنی، سقف هایی با متراژ کم، سقف های کم رنگ، زیرزمین ها و دیوارهای نگهدارنده استفاده می شود.
نوع دوم
ایزوگام نوع دوم از استایرن بوتادین-استایرن یا SBS ساخته شده است. SBS نوعی لاستیک مصنوعی است که از استایرن و بوتادین به دست می آید. SBS به عنوان یک الاستومر پلاستیکی ترمو بعد از مخلوط شدن با قیر، مقاومت بالایی در برابر سایش پیدا می کند. در واقع استفاده از آن به عنوان اصلاح کننده قیر موجب پایداری طولانی، انعطاف پذیری سرد و  افزایش خاصیت الاستیک قیر می شود. این ماده در برابر کشش می تواند شکل خود را حفظ کند به همین دلیل در بام های اصلاح شده قیر، پوشش ها، درزگیرها، سنگ فرش و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.
نوع سوم
این ایزوگام از غشای قیر چسبناک یا SAM ساخته شده است. SAM ورق ضد آب اصلاح شده پلیمری با خاصیت خود چسبندگی است که بر روی سقف یا پارچه لمینت استفاده می شوند. وجود ترکیبات پلی استر و پلی پروپیلن موجب شده است که SAM به جایگزین های مناسبی برای غشاهای محافظ سنتی تبدیل شوند. از طرف دیگر خاصیت خود چسبندگی این ایزوگام موجب شده است که روند نصب آن بی نیاز از مشعل باشد. همین امر شیوه نصب آن را ایمن و آسان کرده است. استفاده از این ایزوگام قوی با ضخامت غشایی کم موجب کاهش ردپای کربن و اثرات زیست محیطی تا حدود 200 درصد نسبت به نمونه های سنتی می شود.
ایزوگام برای مرتفع کردن چه مشکلاتی کارایی دارد
از ایزوگام می توان برای برطرف کردن مشکلات ناشی از آب همچون افتادگی پایه ها، زیرزمین های مرطوب،  بوی نم و کپک و نم سقف (اصولا در طبقات انتهایی و نزدیک پشت بام نمود پیدا می کند) استفاده کرد. برخی از ایزوگام ها چند منظوره هستند به همین دلیل کارایی گسترده ای دارند.  اما برخی دیگر تنها برای کاربردهای خاصی طراحی و عرضه شده اند.
خدمات شرکت ایزوگام آسایش بام مختص ساختمان های واقع در استان البرز و کرج  است. بنابراین ساکنین استان البرز می توانند با بهره بردن از خدمات ایزوگام در کرج اقدام به تعمیر و مرمت پشت بام های آسیب دیده خود کنند. برای رسیدن به این هدف کافی است با این شرکت تماس گرفته شود و در خصوص قیمت نصب ایزوگام در شهریار، کرج و فردیس، شیوه خرید و چگونگی نصب آن سوالاتی مطرح شود.
مرمت و تعمیر سقف پشت بام
سقف بیشتر از سایر بخش های ساختمان در معرض عناصر شدید طبیعی همچون نوسانات دما، نور آفتاب، تگرگ، باران، باد و غیره قرار دارد. تمامی عوامل ذکر شده موجب آسیب دیدگی سقف و کاهش عمر مفید آن می شود.  با توجه به مطالب ذکر شده می توان مدعی شد که طول عمر یک سقف متاثر است آب و هوای منطقه، نوع مصالح به کار رفته در آن و غیره است. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایزوگام آسایش بام

ایزوگام آسایش بام تولید و ارائه خمات انواع ایزوگام، قیر، آسفالت در تهران و کرج و شهرهای حومه

اطلاعات تماس
  • 091203*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید