اطلاعات تماس
  • 021860***** - 090025*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140208017645721741
در دسترس نیست

طلای آب شده زربد زکوین برای سرمایه گذاری

طلای آب شده زربد

کد: 140208017645721741

، (اخبار رسمی): سرمایه گذاری در طلا همواره در شرایط اقتصاد تورمی مورد توجه کارشناسان بوده است. طلای آب شده زربد در پک امنیتی زکوین یکی از اقسام خرید طلای آب شده در قالب شمش میباشد که امنیت و کارمزد پائین از دو ویژگی اصلی خرید طلا است.

طلای آب شده زربد
خرید طلای آب شده زکوین زربد با پک امنیتی

طلای آب شده زربد زکوین یکی از مسکوکات طلا میباشد که دو ویژگی اصلی دارد. یکی کارمزد پائین و دیگری اصالت و ضمانت طلای آب شده خریداری شده. مظنه طلای آب شده مبنای قیمت گذاری در طلای آب شده میباشد

طلای آبشده از ذوب کردن طلای متفرقه به دست می‌آید. طلای متفرقه همان طلای دست دوم و طلای شکسته‌ای است که به دلیل غیر قابل استفاده بودن به طلا فروشان فروخته شده است. طلافروش برای اینکه طلای متفرقه را به چرخه تولید برگرداند، آن را به کارگاه های مخصوصی می‌فرستند.  و طلای دست دوم در کارگاه، در کوره های ریخته گری مخصوص طلا و جواهر ذوب میشود .

ابعاد طلای آبشده قالبا به صورت مفتول است زیرا در این حالت برای جابجایی و استفاده مجدد شرایط آسان تری را فراهم میکند. طلای آب شده برای سرمایه گذاری همواره مورد توجه خریداران بوده است که مشکل اصلی طلای آب شده ، احتمال بالای تقلب در آن است.

مزایای خرید طلای آبشده

با بالاتر رفتن ارزش طلا، سرمایه گذاران  ترجیح می‌دهند سرمایه خود را وارد بازار طلا کنند تا از سرمایه خودشان محافظت کنند و همچنین بعد از مدتی آنرا افزایش دهند به همین  دلیل تمایل به خرید طلای بدون کارمزد و یا با کارمزد بسیار کم دارند ، که در بازار طلای آبشده به طلای بدون کارمزد معروف است ، خرید طلای آبشده با  کارمزد پایین مزایایی دارد که در ادامه به آن میپردازیم.

طلا فروش ها برای خرید و فروش مصنوعات طلا ، مبالغی به عنوان حق ضرب ، مالیات و اجرت ساخت و هچنین مالیات دریافت میکنند . اما در خرید طلای آب شده از شما، هیچ کدام از این مبالغ دریافت نمی‌شود.

خرید مصنوعات طلا به دلیل پرداخت کارمزدهای تقریباً زیاد، انتخاب خوبی برای سرمایه‌گذاری‌ نیست. مگر اینکه بخواهید از زیبایی‌های طلا لذت ببرید و کمی از آن را سرمایه‌گذاری کنید. بیشتر سرمایه گذاران بزرگ به دلیل انکه برای خرید طلای آبشده هیچ مالیات بر  ارزش افزوده ای پرداخت نمیکنند و تنها مقداری سود مغازه دار بر مبلغ خرید اضافه میشود تمایل زیادی به خرید طلای آبشده دارند ،  درست است که طلای آبشده کارمزد  و مالیات ندارد اما امکان تقلب در آن بسیار بالا است زیرا هیچگونه عیاری روی طلای آبشده  ضرب نشده است و  تنها انگ دارد که اطلاعات انگ طلای ابشده  نیز  پس از مدتی از روی سامانه پاک میشود، به همین دلیل برای خرید طلای آبشده باید بسیار دقت داشت که  طلای ابشده را حتما از فروشندگان معتبر و با اصالت خرید تا از اعتبار و اصالت طلای آبشده خریداری شده اطمینان کافی داشته باشید.

قیمت طلای آب شده در www.tgju.org/profile/gold_futures زربد در زکوین همواره به روزرسانی میشود و کارمزد پائین آن همواره تمایز خرید نسبت به سایر مسکوکات طلا بوده است. زکوین قیمت طلای آب شده را با پائین ترین مظنه بازار اطلاع رسانی میکند. مظنه آب شده همواره مبنای محاسبات قیمت برای طلای آب شده بوده است.

 نکته‌ی مهم دیگر در طلای آبشده فروش طلای آبشده است، در فروش طلای آبشده باید دقت داشته باشید که به قیمت روز طلا  آنرا به فروش برسانید  و همچنین دقت کنید که طلای ابشده هیچ نوشته و یا  فاکتوری ندارد و اگر تقلبی باشد و یا عیار اصلی ان پایین تر از عیار گفته شده توسط فروشنده باشد هیچ راهی برای اثبات آن وجود ندارد. بنابراین در خرید ان دقّت لازم را داشته باشید به سمت سکه، شمش‌ طلا و طلای آبشده می‌روند. طلای آب شده به دلیل قیمت پایین‌تری که دارد، افراد زیادی را به خود جذب کرده است.

پک امنیتی و ضد جعل

خرید طلای ابشده در عین حال که میتواند سود خوبی برای سرمایه گذار داشته باشد ،  از آنجایی که عیار آن مشخص نیست و اطلاعات آن نیز از روی سامانه بعد از مدتی حذف میشود و ریسک خرید طلای تقلبی  و یا با عیار پایین را بسیار بالا میبرد. خرید طلای آب شده زکوین با پک امنیتی زربد ضامن اصالت طلای آب شده است.

 به همین دلیل سرمایه گذار  علاوه بر دقت کردن به این نکته که طلای ابشده را حتما از فروشندان معتبر خریداری کند باید توجه داشته باشد که  بهترین روش خرید طلای ابشده، خرید طلای آبشده در پک امنیتی و ضد جعل هستند که غیر قابیلت جعل را از بین میبرد و همچنین با خرید  طلای آبشده در پک های امنیتی عیار طلای آبشده و کد اتحادیه روی پک امنیتی ای که طلای آبشده داخل آن قرار گرفته است هک شده است. این موضوع احتمال تقلبی بودن طلای آبشده خریداری شده  را به  صفر میرساند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

زکوین

سکه و شمش زکوین دارای جوار از اتحادیه طلا ، سکه و صرتف تهران و ارئه دهنده سکه های بانکی و شمش میباشد. سکه زکوین دارای سامانه تشخیص اصالت سکه میباشد. تمامی سکه و شمش های طلا در زکوین با فاکتور رسمی به فروش میرسد. صرافی زکوین امکان خرید و فروش شمش و سکه را با تمامی ابزارهای مالی مهیا نموده است. قیمت سکه های بانکی زکوین به صورت آنلاین در سایت زکوین به آدرس https://zcoinn.com قابل دسترس میباشد.

اطلاعات تماس
  • 021860***** - 090025*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید