اطلاعات تماس
 • 021860***** - 090025*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140208117665221741
در دسترس نیست

شرط خرید شمش سوئیسی اصالت آن میباشد و قیمت در اولویت بعدی است.

تشخیص اصالت و احراز هویت شمش سوئیسی

کد: 140208117665221741

، (اخبار رسمی): شمش سوئیسی از معتبر ترین و شناخته شده ترین شمش طلا در عرصه جهانی است که از طرف کارشناسان سرمایه گذاری برای سبدسرمایه گذاری طلایی بسیار توصیه میشود.مهم ترین قسمت در خرید شمش سوئیسی اصالت آن است که در حال حاضر فروشگاه زکوین با گارانتی ایران پمپ گواهی اصالت و تضمین خرید شمش سوئیسی را صادر میکند.

تشخیص اصالت و احراز هویت شمش سوئیسی
احراز هویت و اصالت شمش سوئیسی

با توجه به نحوه اصالت سنجی و احراز هویت شمش سوئیسی و خرید آن از مراکز معتبر مانند زکوین و گلد ترید و آی گلد در دوبی برای سرمایه گذاری توصیه میشود. اصالت شمش سوئیسی اولویت برای خرید میباشد.

اعتبار شمش سوئیسی در دنیا

شمش سوئیسی جزو معتبر ترین و با اصالت ترین شمش های طلا در جهان است ، این شمش ها از طلای خالص 24 عیار ویا همان طلای 999.9 ساخته شده اند و دارای مهر و امضای معتبری هستند که توسط شرکت های بازرسی مهم و مستقل دنیا با استاندارد های بسیار سطح بالا بازرسی و تایید میشوند . سوئیس به عنوان یک مرکز جهانی مهم برای تولید و تجارت طلا شناخته می شود. این کشور دارای مقررات سختگیرانه ای برای تولید شمش طلا است که به اطمینان از کیفیت و خلوص آن کمک می کند و همچنین خاطر سرمایه گذاران را از اصالت و اعتبارر شمش طلای خریداری شده خود جمع میکند . شمش های طلای سوئیسی در میان سرمایه گذاران در فلزات گرانبها به ویژه طلا بسیار محبوب هستند.

در ادامه ما به برخی نکات مهم که باعث محبوبیت و اعتبار شمش های سوئیسی شده است اشاره میکنیم:

 • شمش های طلای سوئیسی از طلای خالص 24 عیار یا 999.9 ساخته شده اند که خاص ترین طلای موجود در دنیا است.
 • شمش های طلای سوئیسی دارای مهر و امضای معتبری هستند که توسط شرکت های بازرسی مستقل و با استاندارد های سطح بالا صادر می شود.
 • سوئیس به عنوان یک مرکز جهانی برای تولید و تجارت طلا دارای مقررات سختگیرانه ای برای تولید شمش طلا است.
 • شمش های طلای سوئیسی در سراسر جهان شناخته شده و مورد اعتماد هستند.
 • شمش طلای سوئیسی در تمام نقاط دنیا قابل جابجایی و معامله است 

به دلیل  نکات گفته شده، شمش های طلای سوئیسی یکی از محبوب ترین و معتبرترین شمش های طلا در جهان و علاقه مندان سرمایه گذاری روی طلا هستند.

وکیوم و بسته بندی شمش سوئیسی

پک و وکیوم شمش سوئیسی از قدیم جزو موارد مهم و قابل استناد در اصالت شمش سوئیسی بوده است و در تمام دنیا شمش سوئیسی روی پک معامله میشود و بسیار مهم است که شمش سوئیسی از داخل پک خارج نشود و به پک و وکیوم شمش سوئیسی آسیبی وارد نشود زیرا در صورت خط و خش، پارگی و یا هرگونه آسیبی به پک شمش سوئیسی، شمش سوئیسی از اعتبار خود خارج میشود و ارزش اصلی خود را از دست میدهد، اصالت و اعتبار اصلی شمش سوئیسی از روی مواردی که روی پک شمش سوئیسی هک شده است سنجیده میشود و عوامل مهمی همچون امضا، شماره سریال، عیار و وزن شمش سوئیسی روی آن هک شده است، که تمام این موارد روی خود شمش نیز هک شده است و اصالت شمش سوئیسی از مطابقت این موارد، سنجیده میشود و اگر پک شمش سوئیسی باز و یا دارای آسیب باشد این جزئیات دیگر قابل استناد نیستند و شمش سوئیسی اعتبار خود را از دست میدهد، به همین دلیل یکی از نکات بسیار مهم که در خرید شمش سوئیسی باید به آن توجه شود پک شمش سوئیسی است که کاملا سالم باشد و هیچگونه خط و خش آسیبی به آن وارد نشده باشد. رعات این نکته مهم نیز تنها با خرید شمش سوئیسی از فروشگاه های معتبر مانند https://zcoinn.com/gold-bar/  و https://www.pamp.com/ اقدام به خرید شمش سوئیسی نمائید. 

وبا اصالتی که دارای مجوز از اتحادیه طلا و سکه هستند محقق میشود .

اصالت سنجی شمش سوئیسی

اصالت سنجی شمش سوئیسی نکات ساده اما مهم دارد که با توجه به آن ها سرمایه گذاران میتوانند سرمایه گذاری ای امن و قابل اطمینانی داشته باشند.

شمش طلای سوئیسی باید دارای ظاهری یکدست و بدون عیب باشد. هیچ علامت خراشیدگی، فرورفتگی یا بریدگی نباید روی شمش وجود داشته باشد. همچنین، شمش باید دارای وزن و عیار دقیقی باشد که روی آن حک شده است.

شمش طلای سوئیسی بایستی کاملا وکیوم باشد با تمام المان های امنیتی مدنظر که در طراحی آن استفاده شده است.

برای تعیین عیار شمش سوئیسی در صورتی که وکیوم باز باشد بایستی از آزمایشگاه های مخصوص ریگیری طلا استفاده نمود.

شمش طلای سوئیسی پمپ باید دارای مشخصات ذیل در بسته بندی باشد:

 • لوگوی PAMP
 • عیار طلا
 • وزن شمش
 • تطابق شماره سریال روی وکیوم و روی طلا
 • نام کارخانه
 • امضای مدیرعامل وقت
 • بررسی کد QR: شمش طلای سوئیسی پمپ از سال 2017 دارای کد QR است که می توان از آن برای اصالت سنجی استفاده کرد. این کد را می توان با استفاده از برنامه تلفن همراه PAMP اسکن کرد. https://www.pamp.com/veriscan/

کیو آر کد QR Code بایستی اطلاعات مربوط به شمش را نمایش دهد و اطلاعات نمایش داده شده توسط QR code باید با اطلاعات ثبت شده روی شمش و پک شمش یکسان باشد.

با رعایت نکات گفته شده و دقت به آنها میتوانید سرمایه گذاری امن و قابل اطمینانی در شمش سوئیسی داشته باشید.

خرید شمش سوئیسی در https://www.goldtrade.ae/store/pamp و سایت زکوین با فاکتور رسمی ارائه میشود. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

زکوین

سکه و شمش زکوین دارای جوار از اتحادیه طلا ، سکه و صرتف تهران و ارئه دهنده سکه های بانکی و شمش میباشد. سکه زکوین دارای سامانه تشخیص اصالت سکه میباشد. تمامی سکه و شمش های طلا در زکوین با فاکتور رسمی به فروش میرسد. صرافی زکوین امکان خرید و فروش شمش و سکه را با تمامی ابزارهای مالی مهیا نموده است. قیمت سکه های بانکی زکوین به صورت آنلاین در سایت زکوین به آدرس https://zcoinn.com قابل دسترس میباشد.

اطلاعات تماس
 • 021860***** - 090025*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید