اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140208167672823843
در دسترس نیست

بهترین مرکز دندانپزشکی در تهران

کد: 140208167672823843

، تهران , (اخبار رسمی): برای آنکه ویژگی های بهترین مرکز دندانپزشکی در تهران را معرفی کنیم سعی کرده ایم تا به بررسی بهترین کلینیک های دندانپزشکی شهر های مهم دنیا بپردازیم و بهترین مرکز دندانپزشکی در تهران را معرفی نماییم.

بهترین مرکز دندانپزشکی در تهران
دندانپزشکی تخصصی آمیتیس
بهترین مرکز دندانپزشکی در تهران
دندانپزشکی تخصصی آمیتیس
بهترین مرکز دندانپزشکی در تهران
بهترین کلینیک های دندانپزشکی دنیا

دندان ها یکی از بخش های مهم بدن انسان هستند که در صورت خراب شدن باید به دندانپزشکی مراجعه نمود. اما اینکه بتوانید بهترین مرکز دندانپزشکی در تهران را برای انجام خدمات دندانپزشکی انتخاب نمایید خود بسیار مهم می باشد. امروزه به واسطه تغییر سبک زندگی و عدم رعایت درست بهداشت دهان و دندان، ممکن است دندان های شما خراب شده و یا از دست رفته باشد و نیاز باشد تا به دندانپزشکی مراجعه نمایید.

دندانپزشکی های بسیاری در تهران وجود دارد که ممکن است بخواهید متناسب با نزدیکی و هزینه کمتر آنها را انتخاب نمایید، اما لازم است بدانید انتخاب یک دندانپزشکی مناسب باید بر اساس شرایط مختلفی انجام شود تا از مشکلات بعدی جلوگیری بشود. بنابراین قصد داریم در این مطلب ویژگی های بهترین مرکز دندانپزشکی در تهران را معرفی نموده و اطلاعات بیشتری را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم. سعی می کنیم در این مقاله ضمن معرفی بهترین مرکز دندانپزشکی در تهران به معرفی بهترین مرکز دندانپزشکی در شهرهای مهم دنیا چون نیویورک و لندن و لس آنجلس بپردازیم.

ویژگی های یک دندانپزشکی خوب ویژگی‌های بهترین مرکز دندانپزشکی باعث می شود تا بتوانید در مقایسه بین دندانپزشکی ها آنها را بررسی نموه و دندانپزشکی مناسب برای انجام خدمات دندانپزشکی خو را انتخاب نمایید. این ویژگی ها عبارت‌اند از:

 •  محیط مناسب : ایجاد فضای مناسب در دندانپزشکی که بیمار احساس آرامش نموده و استرسی برای انجام امور دنداپزشکی نداشته باشد.
 • دندانپزشکان متخصص : برخی مراکز دندانپزشکی از دندانپزشکان متخصص برای انجام اموری چون ایمپلنت و کامپوزیت و لمینت استفاده می کنند که باعث افزایش دقت و نتیجه مطلوب می شود.
 •  تخصص و تجربه : اینکه دندانپزشکان دارای مهارت و تجربه بالایی باشند باعث می شود تا بیمار احساس درد کمتری داشته و کار علاوه بر دقت با سرعت بهتری انجام شود.
 • تجهیزات دندانپزشکی : برخی از دندانپزشکی برای آنکه بیمار درد کمتری داشته باشد و کار بهتر انجام شود از تجهیزات به روز تری استفاده می کنند که هم بیمار احساس بهتری داشته و هم کار دندانپزشکی با دقت بیشتری انجام می شود.
 •  مشاوره : اولین صحبتی که شما با دندانپزشک خود دارید بسیار مهم می باشد تا ضمن پرسیدن سئوالات لازم بهترین مشاوره را برای درمان به شما داده و طرح درمان ارائه شود.
 •  بهترین برند ها : استفاده از بهترین مواد اولیه و بهترین برند های کامپوزیت و ایمپلنت باعث می شود تا طول عمر بیشتری داشته و از عوارض جانبی جلوگیری شود.
 •  اخلاق حرفه ای : اینکه پرسنل دندانپزشکی دارای اخلاق حرفه ای بوده و ضمن آرامش به سئوالات بیمار پاسخ داده و سعی کنند بیمار حس بهتری در زمان حضور در دندانپزشکی داشته باشد.
 • نظر بیماران : بهترین مرکز دندانپزشکی در تهران توسط بیماران مشخص می شود. کیفیت خدمات ارائه شده و رضایت مندی بیماران باعث می شود تا به مرور و با معرفی بیماران قبلی یک مرکز دندانپزشکی معروف شود.
 • تنوع پرداخت : با آنکه هزینه های مواد اولیه در دندانپزشکی بالا و بر اساس قیمت روز بوده اما برخی از کلینیک های دندانپزشکی برای خدماتی که هزینه بالایی دارند شرایط پرداخت اقساط را در نظر گرفته اند.
 •  رعایت بهداشت : تمیزی محیط دندانپزشکی و استفاده از وسایل استریل و یا یکبار مصرف بسیار مهم بوده و باعث می شود تا از عفونت جلوگیری شود.
 • احترام به وقت بیمار : طبیعتا وقت بیمار بسیار مهم بوده و باید نوبت دهی به گونه ای باشد که بیمار کمترین زمان انتظار را داشته باشد و در زمان تعیین شده کارهای دندانپزشکی وی انجام شود.

شناخت این ویژگی ها باعث می شود تا در زمان مقایسه و انتخاب یک دندانپزشکی مناسب بتوانید همه موارد را با هم مقایسه کرده و علاوه بر نتیجه مناسب از هزینه مناسبی نیز برخوردار شوید.

چطور بهترین مرکز دندانپزشکی در تهران را پیدا کنیم؟

برای پیدا کردن بهترین مرکز دندانپزشکی در تهران، می‌توانید از طریق موارد زیر اقدام نمایید:

1. تحقیق آنلاین: از موتورهای جستجوی اینترنتی مانند Google استفاده کنید و با سرچ کردن  وبسایت دندانپزشکی های اطراف خود را پیدا نموده و ضمن مشاهده نمونه کار های آنلاین از نظرات کاربرانی که در مورد آن مرکز دندانپزشکی نوشته اند استفاده نمایید.

2. مشاوره با دوستان و خانواده: اگر دوستان یا خانواده‌ای در تهران سرویس‌های دندانپزشکی دریافت کرده‌اند، از تجربیات آنها استفاده کنید و نظرات آنها را بپرسید. این روش بسیار مناسب می باشد اما نکته لازم آن است که فقط دندانپزشکی هایی که اطرافیان شما خدمات دریافت کرده اند را می توانید مقایسه کنید و ممکن است دندانپزشکی های بهتری نیز وجود داشته باشد.

4. سایت های دایرکتوری : شما می توانید از سایت هایی که لیست دندانپزشکان را قرار داده اند یا نسبت به معرفی مراکز دندانپزشکی اقدام نمود اند استفاده کنید. این سایت ها لیستی از دندانپزشکی ها را بر اساس تخصص و موقفیت لیست کرده اند. لازم به ذکر است ممکن است این لیست بر اساس پرداخت هزینه بوده و لازم باشد برای بررسی دقیق تر نظرات بیماران را نیز مشاهده نمایید

5. مراجعه حضوری: برای تصمیم نهایی، می‌توانید وقت ملاقات حضوری با دندانپزشک رزرو کنید و در ملاقات به سوالات و نگرانی‌های خود پرداخته و با دندانپزشک آشنا شوید.

معرفی مرکز دندانپزشکی تخصصی آمیتیس مرکز دندانپزشکی آمیتیس ( https://amitisdentalclinic.com ) پس از سالها تجربه دندانپزشکان در سال 1400 در منطقه پاسداران تهران در محیطی متفاوت شروع به کار نمود. سعی شده در این مرکز برای افزایش رضایت بیمار و همچنین افزایش دقت از دندانپزشکان متخصص و با تجربه استفاده شود. این دندانپزشکی توانسته به عنوان یک مرکز تخصصی شناخته شده و بیماران زیادی به جهت اهمیت به دندان های خود این مرکز تخصصی دندانپزشکی را انتخاب نمایند.

ویژگی های مرکز دندانپزشکی آمیتیس

مرکز تخصصی دندانپزشکی آمیتیس سعی کرده تا با رویکردی متفاوت بتواند بهتری خدمات دندانپزشکی را به بیماران محترم ارائه نماید. در این بخش به صورت خلاصه به برخی از ویژگی های این مرکز دندانپزشکی با عنوان بهترین مرکز دندانپزشکی در تهران می پردازیم:

1-      اولین ویژگی مرکز تخصصی دندانپزشکی آمیتیس استفاده از دندانپزشکان متخصص در هر حوزه می باشد. این مورد باعث شده تا رضایت بیمار افزایش پیدا کرده و موفقیت زیادی در درمان حاصل شود. همچنین تجربه زیاد دندانپزشکان متخصص در موفقیت درمان هایی چون ایمپلنت و لمینت و درمان های دیگر بسیار مهم می باشد.

2-      ممکن است بسیاری از بیماران در هنگام انجام خدمات دندانپزشکی استرس داشته باشند که باعث می شود تا حس خوبی را تجربه نکنند. از این رو در مرکز دندانپزشکی آمیتیس سعی شده تا با دکوراسیون خاص و نورپردازی درست بیمار آرامش بیشتری را داشته باشد.

3-      تجهیزات دندانپزشکی تاثیر مهمی در افزایش میزان موفقیت درمان و همچنین درد کمتر بیمار و افزایش سرعت درمان دارا می باشد. از این رو استفاده از جدیدترین تجهیزات دندانپزشکی در دندانپزشکی آمیتیس باعث افزایش رضایت مندی بیماران شده است.

4-      استفاده از مواد اولیه با کیفیت عالی و برندهای معروف نیز باعث شده تا مرکز دندانپزشکی آمیتیس در زمره بهترین مرکز دندانپزشکی در تهران قرار بگیرد. استفاده از این مواد اولیه با کیفیت عالی شاید هزینه ها را افزایش دهد اما منجر به نتیجه مطلوب شده و عوارض جانبی را نیز کاهش می دهد.

5-      مرکز دندانپزشکی سعی کرده در عین استفاده از مواد اولیه با کیفیت که ممکن است هزینه ها را افزایش دهد برای برخی از درمان هایی که هزینه بالایی دارند شرایط پرداخت مناسبی را ایجاد نماید. از این رو شما می توانید برای درمان های ایمپلنت دندان و لمینت دندان و کامپوزیت دندان از شرایط پرداخت متنوع و اقساط بهره مند شوید.

خدمات منتخب دندانپزشکی آمیتیس

تمام خدمات دندانپزشکی در مرکز دندانپزشکی آمیتیس انجام می شود، اما برخی از درمان ها به صورت تخصصی انجام می شود که به معرفی آنها می پردازیم:

ایمپلنت دندان : دندانپزشکی آمیتیس به عنوان مرکز تخصصی ایمپلنت دندان در تهران شناخته می شود. استفاده از برند های معروف ایمپلنت در کنار استفاده از دندانپزشکان متخصص و با تجربه و همچنین داشتن تجهیزات به روز باعث شده تا بیماران برای ایمپلنت دندان این مرکز تخصصی را انتخاب نمایند.

لمینت دندان : با توجه به آنکه دندانپزشکی آمیتیس در زمینه زیبایی به طور تخصصی فعالیت می کند، لمینت دندان نیز در این مرکز توسط دندانپزشک متخصص انجام می شود.

کامپوزیت دندان : یکی از خدمات دندانپزشکی زیبایی کامپوزیت دندان می باشد که باعث می شود تا علاوه بر رفع برخی از ایرادات دندان ها شما، زیبایی آنها نیز دوچندان شود.

مقایسه بهترین دندانپزشکی در شهرهای مختلف دنیا

یکی از نکاتی که لازم است بدانید این است که با توجه به تعداد زیاد دندانپزشکی ها در شهرهای مختلف دنیا مثل لندن و نیویورک و واشنگتن و توکیو و ... ، بهترین دندانپزشکی ها دارای ویژگی های مشابهی بوده و همین باعث شده افراد بتوانند با مقایسه دندانپزشکی در کشور های مختلف بهترین دندانپزشکی را برای انجام امور مرتبط با دندان خود انتخاب نمایند. این ویژگی ها شامل استفاده از دندانپزشک متخصص و ایجاد فضای آرام و همچنین استفاده از بهترین متریال و تجهیزات دندانپزشکی می باشد که باعث می شود یک دندانپزشکی در بین دندانپزشکی های دیگر بالاتر قرار بگیرد. یکی از سایت هایی که ابزار های مورد استفاده برای دکتر ها از جمله دندانپزشک ها را ارائه می دهد سایت invisalign است که محصولات آن از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. از سوی دیگر شرکت invisalign در زمینه تولید پرینتر های سه بعدی که در دندانپزشکی و به خصوص ارتودنسی استفاده زیادی دارند فعالیت دارد و دندانپزشکی های معروف برای رفاه حال بیماران و افزایش رضایت و کیفیت درمان از بهترین تجهیزات استفاده می کنند. همچنین از شرکت های پیشرو در زمینه وسایل مراقبتی و به خصوص مراقبت از دندان ها باید شرکت کولگیت را نام برد که در دنیا برند شناخته شده ای می باشد.

یکی دیگر از بهترین دندانپزشکی ها که شعبه های بسیاری در آمریکا دارد دندانپزشکی Dental Associates می باشد که توانسته با استفاده از دندانپزشک های متخصص و ارائه خدمات متنوع با بهترین مواد اولیه رضای بیماران را کسب نماید. این دندانپزشکی در شهرهای مختلفی شعبه داشته و تمام ویژگی هایی که یک دندانپزشکی مناسب باید داشته باشد را دارا است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دندانپزشکی تخصصی آمیتیس

مرکز دندانپزشکی تخصصی آمیتیس در زمینه ارائه خدمات دندانپزشکی مانند لمینت و ایمپلنت و ونیر کامپوزیت و عصب کشی فعالیت داشته و تمام درمان ها توسط دندانپزشک متخصص و بهترین تجهیزات انجام می شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سلامت و زیبایی