اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140208197676923645
در دسترس نیست

کاشت ابرو

ابرویی که امسال ترند شده: ابروهای پهن و کرکی

کد: 140208197676923645

، تهران , (اخبار رسمی): دکتر نیلفروش زاده که یکی از شناخته شده ترین متخصصین پوست و مو هستند و در سراسر دنیا نیز فعالیت می‌کنند، به عنوان بهترین دکتر کاشت ابرو شناخته می‌شوند.

ابرویی که امسال ترند شده: ابروهای پهن و کرکی
ابرویی که امسال ترند شده: ابروهای پهن و کرکی

دکتر نیلفروش زاده که یکی از شناخته شده ترین متخصصین پوست و مو هستند و در سراسر دنیا نیز فعالیت می‌کنند، به عنوان بهترین دکتر کاشت ابرو شناخته می‌شوند.

ابرویی که امسال ترند شده: ابروهای پهن و کرکی ابروها یکی از مهم‌ترین اجزای صورت هستند که می‌توانند تأثیر زیادی بر زیبایی و جذابیت چهره داشته باشند. از قدیم الایام، مدل‌های مختلفی از اشکال ابرو در میان خانم‌ها مخصوصاً جوانان ترند می‌شوند. برخلاف دهه‌های گذشته که ابروهای بسیار نازک مد بودند، سال‌های اخیر ابروهای پهن و کرکی، طبیعی و دخترانه بسیار ترند شده است؛ به دلیل اینکه این مدل از ابروها چهره را جوان‌تر نشان می‌دهد بسیاری از افراد به داشتن چنین ابروهایی تمایل نشان می‌دهند. یکی از بهترین روش‌های داشتن ابروهایی پهن، طبیعی و زیبا، کاشت ابرو است.

ویژگی‌های ابروهای پهن و کرکی ابروها در این مدل، پهن و پرپشت هستند. انحنای آن‌ها نیز ملایم است و به سمت بالا خم می‌شوند. انتهای ابرو نیز کمی بلندتر از سایر قسمت‌ها است.

تناسب ابروهای پهن و کرکی با فرم صورت ابروهای پهن می‌تواند برای هر فرم صورت همچنان زیبا باشد. در ادامه، تناسب ابروهای پهن و کرکی با فرم‌های مختلف صورت را بررسی می‌کنیم:

 • صورت گرد: برای صورت‌های گرد، بهتر است ابروهای پهن و کرکی را انتخاب کنید. این کار باعث می‌شود تا صورت کمی کشیده‌تر به نظر برسد.
 • صورت مربعی: برای صورت‌های مربعی، بهتر است ابروهای پهن و کرکی با قوس ملایم را انتخاب کنید. این کار باعث می‌شود تا صورت کمی نرم‌تر به نظر برسد.
 • صورت قلبی: برای صورت‌های قلبی، بهتر است ابروهای پهن و کرکی با انحنای ملایم را انتخاب کنید. این کار باعث می‌شود تا پیشانی کمتر برجسته به نظر برسد.
 • صورت بیضی: برای صورت‌های بیضی، هر مدل ابرویی مناسب است.

تفاوت ابروهای پهن و کرکی با ابروهای ضخیم و مردانه ابروها در مدل‌های مختلف، می‌توانند پهن یا ضخیم باشند. اما تفاوت اصلی بین ابروهای پهن و کرکی با ابروهای ضخیم، در حالت و انحنای آن‌ها است. ابروهای پهن و کرکی، حالتی ملایم و طبیعی دارند. اما ابروهای ضخیم و گاهاً مردانه، حالتی مصنوعی و اغراق‌آمیز دارند.

مزایای ابروهای پهن و کرکی ابروها علاوه بر تأثیر زیبایی‌شناختی، مزایای دیگری نیز دارند که می‌توان از میان آن‌ها به موارد زیر اشاره کرد:

 • ظاهری جوان، زیبا و شاداب برای شما به ارمغان می‌آورد. به دلیل اینکه ابروها پهن هستند، امکان فرم دادن به ابرو آسان‌تر است با هر چهره‌ای می‌توان مدل ابرو را هماهنگ کرد.

چگونه ابروهای پهن و کرکی داشته باشیم؟ اگر شما نیز به دنبال داشتن ابروهای پهن و کرکی هستید، می‌توانید از روش‌های مختلفی استفاده کنید. در ادامه، به بررسی انواع روش‌های داشتن ابروهای پهن و کرکی می‌پردازیم.

روش‌های طبیعی روش‌های طبیعی برای داشتن ابروهای پهن و کرکی، عبارتند از:

 • تغذیه سالم: مصرف مواد غذایی غنی از پروتئین، ویتامین‌ها، و مواد معدنی، می‌تواند به تقویت رشد موهای ابرو کمک کند. برخی از مواد غذایی مفید برای رشد موهای ابرو عبارتند از:
  • انواع پروتئین: گوشت، تخم مرغ و لوبیا و... ویتامین‌ها: ویتامین B، ویتامین C، ویتامین A، و ویتامین D مواد معدنی مورد نیاز مانند آهن و روی
  ماساژ ابرو: ماساژ ابرو می‌تواند به تحریک رشد موهای ابرو کمک کند. برای ماساژ ابرو، می‌توانید از روغن‌های گیاهی مانند روغن نارگیل، روغن زیتون، یا روغن آرگان استفاده کنید. استفاده از محصولات تقویت‌کننده ابرو: محصولات تقویت‌کننده ابرو می‌توانند به افزایش رشد موهای ابرو کمک کنند. برخی از محصولات تقویت‌کننده ابرو عبارتند از:
  • پمادهای تقویت کننده ابرو استفاده از محلول‌های تقویتی ابرو

روش‌های درمانی روش‌های درمانی برای داشتن ابروهای پهن و کرکی، عبارتند از:

 • کاشت ابرو: کاشت ابرو یک روش جراحی است که در آن از موهای ناحیه‌ای دیگر از بدن، مانند سر یا پشت گوش، برای پر کردن قسمت‌های خالی ابرو استفاده می‌شود. کاشت ابرو می‌تواند نتایج طبیعی و ماندگاری را برای شما به ارمغان بیاورد.
 • تزریق پی آر پی: PRP یا پلاکت‌های غنی از پلاسما، یک روش درمانی است که در آن از پلاسمای خون شما برای تحریک رشد مو استفاده می‌شود. تزریق PRP می‌تواند به افزایش رشد موهای ابرو کمک کند.

روش‌های آرایشی روش‌های آرایشی برای داشتن ابروهای پهن و کرکی، عبارتند از:

 • ترمیم ابرو: ترمیم ابرو یک روش آرایشی است که در آن از موهای مصنوعی برای پر کردن قسمت‌های خالی ابرو استفاده می‌شود. ترمیم ابرو می‌تواند نتایج طبیعی و ماندگاری را برای شما به ارمغان بیاورد.
 • میکروبلیدینگ ابرو: میکروبلیدینگ ابرو یک روش آرایشی است که در آن از سوزن‌های بسیار ریز برای ایجاد خطوط مومانند در ابرو استفاده می‌شود. میکروبلیدینگ، هاشور و یا تاتو ابرو می‌تواند نتیجه طیبایی به ارمغان بیاورد ولی متاسفانه بعد از مدتی کم رنگ شده و زیبایی خود را از دست می‌دهد.

انتخاب روش مناسب انتخاب روش مناسب برای داشتن ابروهای پهن و کرکی، به عوامل مختلفی مانند:

 • میزان کم‌پشتی ابروهای شما بودجه شما تمایل شما

بستگی دارد. اگر کم‌پشتی ابروهای شما زیاد است، بهترین روش که نتیجه‌ای دائمی و ماندگار دارد، کاشت ابرو است. حتی افرادی که قبلا از روش‌های آرایشی مانند تاتو ابرو یا میکروبلیدینگ ابرو استفاده کرده‌اند، بعد از مدتی به دلیل کم رنگ شدن و نازیبا شدن ابرو باز هم سراغ کاشت ابرو خواهند رفت. شاید حتی برایتان جالب باشد که بدانید آقایان هم برای داشتن ابروهایی پهن و طبیعی به سراغ روش‌هایی از جمله کاشت ابرو مردانه می‌روند.

بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران دکتر نیلفروش زاده که یکی از شناخته شده ترین متخصصین پوست و مو هستند و در سراسر دنیا نیز فعالیت می‌کنند، به عنوان بهترین دکتر کاشت ابرو شناخته می‌شوند. پروفسور نیلفروش زاده به دلیل تخصص و مهارت بالایی که در زمینه کاشت مو و ابرو دارند، به عنوان چهره برتر پیوند مو در خاورمیانه شناخته می‌شوند. دکتر نیلفروش زاده از روش‌های پیشرفته و مدرن برای کاشت ابرو استفاده می‌کنند. ایشان همچنین مهارت بالایی در طراحی و کاشت موهای ابرو دارند. به همین دلیل، نتایج کاشت ابرو توسط ایشان بسیار طبیعی و ماندگار است.

علاوه بر این، دکتر نیلفروش زاده از تجهیزات و امکانات پیشرفته در کلینیک خود استفاده می‌کنند. این تجهیزات باعث می‌شود تا کاشت ابرو با دقت و ایمنی بیشتری انجام شود. در ادامه، برخی از دلایلی که کاشت ابرو دکتر نیلفروش زاده را به یک گزینه مناسب تبدیل می‌کند را بررسی می‌کنیم:

 • تجربه و مهارت بالای پزشک
 • استفاده از روش‌های پیشرفته
 • استفاده از تجهیزات پیشرفته
 • رضایت بالای بیماران

اگر به دنبال داشتن ابروهای پهن و پرپشت و طبیعی هستید، کاشت ابرو دکتر نیلفروش زاده می‌تواند یک گزینه مناسب برای شما باشد. کاشت ابروی پهن و طبیعی شما همواره چهره‌ای طبیعی و جوان خواهید داشت. با این روش دقیقاً همانند موهای طبیعی ابرو می‌توانید تا پایان عمر از داشتن ابرویی زیبا لذت ببرید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کلینیک تخصصی پیوند مو و ابرو

کلینیک فوق تخصصی کاشت مو و ابرو دکتر نیلفروش زاده، مجهزترین کلینیک پیوند مو در ایران است. این کلینیک دارای بیش از 20 اتاق عمل، پزشکان و تکنسین‌های باتجربه است. تمامی فرآیندهای پیوند مو و ابرو در این کلینیک با جدیدترین روش‌های روز دنیا و متد تلفیقی دکتر نیلفروش زاده انجام می‌شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

بهداشت و درمان | سلامت و زیبایی