اطلاعات تماس
 • 091238*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140209257728623691
در دسترس نیست

مجموعه تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی در شهر دماوند و گیلاوند

کد: 140209257728623691

، تهران , (اخبار رسمی): ماشین لباسشویی از جمله دستگاهی است که امروز در بیشتر منازل وجود دارد و این دستگاه ممکن است روزی دچار مشکلاتی شود و بعد از این خرابی ها قطعا تاثیری در کارهای شما خواهد گذاشت در این مقاله به معرفی کاج سرویس نمایندگی رسمی سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی و مشکلات و خرابی های رایج ماشین لباسشویی پرداخت...

مجموعه تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی در شهر دماوند و گیلاوند
مجموعه تخصصی تعمیرات لباسشویی در شهر دماوند و گیلاوند

اگر دستگاه ماشین لباسشویی شما خراب و دچار اشکال شده است نگران سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی در شهر دماوند و گیلاوند نباشید کاج سرویس نمایندگی رسمی سرویس و تعمیرات لباسشویی در دماوند و گیلاوند میباشد.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در شهر دماوند و گیلاوند

کاج سرویس نمایندگی رسمی سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی در شهر دماوند و گیلاوند میباشد که این خدمات سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی در دماوند و گیلاوند بدست متخصصان باتجربه و تایید شده توسط اتحادیه تعمیرکارن لوازم خانگی میباشد و این خدمات شامل تست و بررسی دستگاه " سرویس و نگهداری ماشین لباسشویی " عیب یابی و تعمیرات ماشین لباسشویی میباشد که اگر قصد انجام سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی در دماوند و گیلاوند را دارید میتوانید از لینک زیر به وب سایت کاج سرویس دسترسی داشته باشید و در ادامه این مقاله به نکات نگهداری و خرابی های متعدد ماشین لباسشویی خواهیم پرداخت.

کاج سرویس نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در دماوند و گیلاوند

درباره کاج سرویس

مجموعه کاج سرویس بیش از یک دهه مورد اعتماد مشتریانی بوده است که به خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی نیاز داشته‌اند. این مجموعه فوریت خرابی ماشین لباسشویی را به خوبی درک می‌کند. از این رو، با گروه پرشماری از تکنسین‌های آموزش دیده در زمینه انواع مدل‌ها و برندهای ماشین لباسشویی خدمات خود را با کیفیتی کم نظیر و در زمانی کوتاه به مشتریان خود ارائه می‌دهد. مشکل دستگاه‌تان هر چه باشد، مجموعه کاراباما در کنارتان است تا در اسرع وقت به تکنسین‌های ماهر و توانمند دسترسی داشته باشید.

خرابی ها و مشکلات متعدد لباسشویی

ماشن لباسشویی ممکن است به دلایل مختلفی خراب و دچار مشکل شوند. دلایلی مثل استفاده نادرست از ماشین لباس‌شویی که شامل عدم توجه به ظرفیت ماشین‌لباسشویی و همچنین استفاده از مواد شوینده غیر استاندارد است. یکی دیگر از دلایل خرابی قطعات مکانیکی مثل موتور، تسمه‌ها، بلبرینگ‌ها و واشر هاست که ممکن است به دلیل فرسودگی و یا نقص در ساختار خراب شوند. از طرفی نشتی آب از لوله‌ها و دریچه‌ها نیز می‌تواند سیستم آب ماشین لباسشویی را خراب کند و یا به قطعات دیگر صدمه بزند. یکی دیگر از مشکلات خرابی در مدارهای برقی،سیستم کنترل یا کارکرد نادرست سنسور هاست که می‌تواند باعث عدم روشن شدن ماشین و عملکرد نادرست آن شود. از طرفی مانند هر دستگاه الکتریکی دیگری، ماشین لباسشویی نیز نیاز به تعمیر و رسیدگی دارد و با گذر زمان ممکن است دچار فرسودگی و مشکل شود

روشن نشدن ماشین لباسشویی

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای انواع لباسشویی و از هر برندی اتفاق بیفتد، روشن نشدن ماشین لباسشویی است. لباسشویی دستگاه پیچیده‌ای است، که از قطعات متعددی تشکیل شده است. خراب شدن برخی از قطعات ماشین لباسشویی، ممکن است باعث روشن نشدن این دستگاه شود. اما مهم‌ترین دلایل روشن نشدن  ماشین لباسشویی عبارتند از:

 • نوسانات جریان برق و نرسیدن برق کافی به دستگاه
 • خراب شدن پریز، دوشاخه، کابل و متصل نبودن کابل به پریز
 • خراب شدن پنل و دکمه‌های ماشین لباسشویی
 • اختلال در عملکرد برد الکترونیکی لباسشویی
 • سوختن یا از کار افتادن موتور ماشین لباسشویی

در بسیاری از موارد علت روشن نشدن ماشین لباسشویی، نرسیدن جریان برق است، بنابراین برای رفع این مشکل باید از سالم بودن کابل، پریز، دوشاخه و اتصال دوشاخه به برق اطمینان حاصل کنید.

باز نشدن درب ماشین لباسشویی بعد از شستشو

عملکرد ماشین لباسشویی به‌گونه‌ای است که بعد از قفل شدن درب، لباسشویی فعال شده و عمل شستشو را انجام می‌دهد، قفل یا سوئیچ ماشین لباسشویی بعد از اتمام عملیات شستشو باز می‌شود.

متأسفانه یکی از خرابی های رایج ماشین لباسشویی که در این هنگام ممکن است اتفاق بیفتد، باز نشدن درب ماشین لباسشویی است. علل زیادی برای باز نشدن درب ماشین لباسشویی وجود دارد که برخی از آن‌ها عبارتند از:

 • خراب شدن لولای درب لباسشویی
 • اختلال در عملکرد میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی
 • جمع شدن حجم زیادی از آب در دیگ لباسشویی به دلیل تخلیه نشدن آب

برای عیب یابی و تعمیر مشکل باز نشدن درب ماشین لباسشویی، ابتدا باید از سالم یا خراب بودن لولای درب اطمینان حاصل کنید، در صورتی که لولای درب خراب باشد باید آن را تعویض کنید. اما در صورت سالم بودن لولای درب، باید از تکنسین فنی لباسشویی بخواهید تا با بررسی میکروسوئیچ و بررسی وضعیت تخلیه، به رفع این مشکل بپردازد.  

لرزش بیش از حد ماشین لباسشویی

لرزش بیش از حد و حرکت ماشین لباسشویی در حین کار کردن، از خرابی های رایج ماشین لباسشویی است؛ که باید هر چه سریع‌تر عیب یابی و تعمیر شود.

لرزش ماشین لباسشویی در اکثر مواقع با سروصدای زیادی همراه است، اغلب استفاده غیراصولی و برخی از مشکلات فنی مانند خراب شدن قطعات باعث بروز این خرابی در لباسشویی می‌شود. مهم‌ترین دلایل لرزش و حرکت ماشین لباسشویی عبارتند از:

 • تراز نبودن دستگاه
 • توجه نکردن به وزن لباس های ریخته شده در ماشین لباسشویی و سنگین شدن دیگ
 • خراب شدن فنر لباسشویی
 • خراب شدن برد الکترونیکی
 • تخلیه نشدن آب و…

دلایل فوق باید به صورت جداگانه بررسی شوند تا علت لرزش لباسشویی به طور کامل رفع شود. در صورتی که درباره تعمیر لباسشویی اطلاعی ندارید؛ لطفاً از تعمیر لباسشویی اجتناب کنید، چرا که تعمیر لباسشویی نیاز به دانش تخصصی دارد.

در صورتی که علت لرزش ماشین لباسشویی، بالا بودن حجم لباس و عدم تعادل باشد، می‌توان با کم کردن و جدا کردن لباس‌ها این مسئله را رفع کرد. اما اگر علت لرزش ماشین لباسشویی خراب شدن برخی از قطعات باشد، بهتر است برای تعمیرات آن با کارشناسان سایت کاج سرویس در تماس باشید.

کاج سرویس نمایندگی رسمی سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی در شهر پردیس و رودهن

آبگیری نشدن لباس‌ها درون ماشین لباسشویی

آیا تا به حال با مشکل آبگیری نشدن لباس‌ها بعد از شستشو مواجه شده‌اید؟ آبگیری نشدن لباس‌ها درون ماشین لباسشویی، یکی از خرابی های رایج ماشین لباسشویی است که ممکن است به دلایل متعددی مانند:

 • متصل نبودن شلنگ‌های ورودی،
 • خراب شدن شیر ورودی،
 • خراب شدن فیلتر ورودی،
 • خراب شدن شیر الکتریکی و…

اتفاق بیفتد، عیب یابی ماشین لباسشویی اولین کاری است که باید برای رفع مشکل آبگیری نشدن لباس‌ها در ماشین لباسشویی انجام دهید.

خراب شدن هر یک از قطعات ذکر شده ممکن است باعث شود، تا آبگیری لباس‌ها به درستی انجام نشود. برای مثال شما می‌توانید ابتدا به عیب یابی شیر برقی در ماشین لباسشویی بپردازید، ابتدا شیر برقی را به برق متصل کنید.

بعد از متصل کردن شیر برقی، باید از این موضوع که آیا بوبین عمل می‌کند یا خیر، اطمینان حاصل کنید، در صورتی که بوبین عمل کند و آب وارد لباسشویی شود، یعنی شیر برقی سالم است؛ اما اگر بعد از اتصال شیر برقی به برق، شاهد ورود آب به لباسشویی نباشید، باید این قطعه از ماشین لباسشویی را تعویض کنید.

سایر قطعات نیز بعد از عیب یابی قابل تعمیر و تعویض هستند، بنابراین باید از تعمیرکار متخصص  بخواهید، تا برای رفع خرابی های رایج ماشین لباسشویی به بررسی هر یک از قطعات بپردازد.  

تخلیه نشدن آب در ماشین لباسشویی

یکی از خرابی های رایج ماشین لباسشویی، تخلیه نشدن آب در ماشین لباسشویی است، متأسفانه علل زیادی هستند که باعث تخلیه نشدن آب در لباسشویی می‌شوند، برخی از  این دلایل عبارتند از:

 • مسدودیت پمپ تخلیه لباسشویی
 • اختلال در عملکرد پمپ تخلیه
 • خراب شدن شیلنگ تخلیه و مسدودیت آن
 • وجود مانع در میان خروجی‌ها
 • خراب شدن برد الکترونیکی ماشین لباسشویی

تخلیه نشدن آب در ماشین لباسشویی در اکثر مواقع با سرویس کردن دستگاه تعمیر می‌شود، در بسیاری از مواقع مسدود شدن لوله‌ها، خروجی‌ها و بلا استفاده شدن فیلتر دستگاه، باعث می‌شود تا آب به درستی تخلیه نشود.

نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی

مسئله دیگری که به عنوان یکی از خرابی های رایج ماشین لباسشویی شناخته می‌شود، نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی است. دلایل مهمی که باعث نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی می‌شوند که عبارتند از:

 • مسدود شدن فیلتر و شیلنگ پمپ ماشین لباسشویی
 • خراب شدن قفل درب ماشین لباسشویی و بسته نشدن درب آن
 • خراب شدن برد الکترونیکی ماشین لباسشویی
 • از کار افتادن کوپلینگ موتور لباسشویی
 • خراب شدن تسمه ماشین لباسشویی

برای رفع مشکل نچرخیدن دیگ لباسشویی، ابتدا باید به بررسی سوئیچ درب لباسشویی بپردازید. خراب شدن این قطعه در لباسشویی، مانع از چرخش یا روشن شدن این دستگاه می‌شود.

سوئیچ درب باید توسط افراد متخصص بررسی شود، در صورتی که علت چرخ نخوردن لباسشویی، خراب شدن قفل درب باشد، تکنسین فنی با تعویض یا تعمیر قطعه برای رفع این مسئله اقدام می‌کند.

سخن پایانی

در این ادامه این مقاله درباره رایج‌ترین خرابی‌های ماشین لباسشویی مثل روشن نشدن دستگاه، لرزش بیش از حد، باز نشدن درب ماشین لباسشویی ، آبگیری نکردن ماشین لباسشویی و مشکلات دیگر صحبت کردیم. همانطور که متوجه شدید عیب‌یابی ماشین لباسشویی به دلیل پیچیده بودن آن کاری سخت و دشواری است. به همین دلیل بهتر است برای صرفه‌جویی در زمان و هزینه از تکنسین‌های مجرب و با تجربه برای عیب‌یابی ماشین لباسشویی خود استفاده کنید. چرا که در صورت ماهر نبودن و عدم تشخیص درست مشکل، حتی ممکن است با اقدام غلط موجب خسارت‌های بیشتری نیز شوند. بنابراین به شما پیشنهاد می‌کنیم در مرحله اول از ماشین لباسشویی به درستی مراقبت کرده به عنوان مثال برنامه شستشو را متناسب با نوع و جنس لباس استفاده کنید، مقدار لباس را با توجه به ظرفیت ماشین لباس‌شویی انتخاب کنید، از مواد شوینده مناسبی که به دستگاه آسیب نمی‌زنند استفاده کنید همچنین برنامه‌ای منظم برای شستشو و ضدعفونی کردن خود دستگاه داشته باشید تا با خیلی از مشکلات مواجه نشوید. اما در صورت بروز مشکل با مراکز معتبر و تکنسین‌های مورد اعتماد تماس بگیرید. کاج سرویس با تعمیرکاران با تجربه و دانش فنی بالا در کنار شماست تا در اسرع وقت مشکل ماشین لباس‌شویی را تشخیص و آن را رفع کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
 • 091238*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید